76

Odp: TwoTip Blog

wiem ze troche nie do tematu ale gdzie moge dostac naklejki twotip bloga ????
To bym was roslawil w USA xD lol


PEace

77

Odp: TwoTip Blog

Ten napisał/a:
juzio96 napisał/a:

No wiem ale nie tylko ja tak zamówiłem!!!I nie ze złości przelałem od razu kasę tylko że miałem czas!!!I nie moja wina że się dupnęli!!!

kto się pomylił ten traci ;) proste.

Dokladnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Naciskajac przycisk "kupuje" podpisuje sie umowe z dostawca towaru. Proste . i nie gadac o empatii i wspolczuciu bo to juz wymarlo. trzeba walczyc o swoje i nie poddawac sie.

78

Odp: TwoTip Blog

Ehh widzę ,że świetnie macie podejście. Pogratulować. W sam raz do otaczającego nas świata korporacji i ogłupiających mediów. Bez empatii i współczucia tylko potem nie płakać na forum jak to Was ktoś oszukał bo co nie którzy z Was ( a raczej nas ) są tacy sami!

79

Odp: TwoTip Blog

sorki, ale zycie troche niestety prostuje ludzi :/  z reszta hmm obojetne co zrobi ten sklep. Niech pojde na kompromis i np sprzedadza za polowe ceny rekawiczki. Dwie strony jak beda zadowolone to bedzie dobrze. Wiem ze zaczynaja kariere z tym sklepem i zycze im jak najlepiej. I bez nerwów :)

80

Odp: TwoTip Blog

free66, wybacz, ale zauważyłem, że strasznie zmieniasz zdanie pod napływem drugiej osoby. eMDe napisał, że się z Tobą nie zgadza i już miękkie kolana :) to nie pocisk, tylko prostolinijna uwaga.

81

Odp: TwoTip Blog

W tym wypadku zgadzam się z eMDe. Trudno popełnili błąd, ale czy trzeba to od razu wykorzystywać ? Chciałbym zauważyć, że ten sklep został stworzony głównie dla nas/Was. Czyli niejako naciągając TwoTipa zadajecie cios polskiemu freeskiingowi. Ruszyła nowa inicjatywa, chcą zrobić coś dla polskich freeskierów, to po co ich wykorzystywać?

82 (edytowany przez skwarek2 2009-11-27 22:24:58)

Odp: TwoTip Blog

Chłopaki odpalają dla nas sklep z mnóstwem niedostępnych łatwo rzeczy, dogadują się z dystrybutorami, startują z fajną przejrzystą stronką i mają teraz pewnie jeszcze mnóstwo pracy, a jakieś gość teraz się będzie upierał, że pomyłka nie mogła zajść...Ok prawo jest po Twojej stronie, ale zachowaj się normalnie i daj sobie siana z tymi rękawicami...jak co pokazujesz w tej chwili to cwaniactwo i chciwość.

83 (edytowany przez free66 2009-11-27 22:26:56)

Odp: TwoTip Blog

bo ja zmienny chlopak jestem. Mam nadzieje ze zrobia taka pomylke na jakis fajnych nartach a ja to wyhacze ;-)
i tu sie nie ma o co klocic, chciwym w minimalnym stopniu zawsze trzeba byc

84

Odp: TwoTip Blog

przecież w zamian za błąd oferują te rękawice taniej- 200zł...
A poza tym, po co się tak napinać, skoro można stwierdzić że sklep przechodzi jeszcze fazę testów..

85

Odp: TwoTip Blog

Wojar, Wy współpracujecie jakoś z hedonem ?

86

Odp: TwoTip Blog

Naprawde nie rozumiem podejscia waszego, ja widzialem to duzo wczesniej niz wy napisaliscie o tych rekawicach, ale sklep jest w fazie testow to nie kliknalem bo wiedzialem,  ze to jest pomylka, nie rozumiem jak mozna byc tak chamskim,
"Mam nadzieje ze zrobia taka pomylke na jakis fajnych nartach a ja to wyhacze ;-)"
- obys te narty polamal jak je wyhaczysz...

87

Odp: TwoTip Blog

powi3m tyl3...

ni3dojrzalosc dala si3 w3 znaki.

88

Odp: TwoTip Blog

skr3t 20CM ! al3 zapi3rdala raki3ta !

<obrazek>

p3wni3 t3j uzywaja do wygrywania pucharu swiata !

89

Odp: TwoTip Blog

noo i do puchu zajebista również, szersza niż 2 snowboardy :P

90

Odp: TwoTip Blog

free66 napisał/a:
Ten napisał/a:
juzio96 napisał/a:

No wiem ale nie tylko ja tak zamówiłem!!!I nie ze złości przelałem od razu kasę tylko że miałem czas!!!I nie moja wina że się dupnęli!!!

kto się pomylił ten traci ;) proste.

Dokladnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Naciskajac przycisk "kupuje" podpisuje sie umowe z dostawca towaru. Proste . i nie gadac o empatii i wspolczuciu bo to juz wymarlo. trzeba walczyc o swoje i nie poddawac sie.

tylko, że mój post to była szydera, a tu widzę na serio postawę... :)