91

Odp: TwoTip Blog

nie rozumiem osoby, ktora specjalnie nacisela kup teraz przy zlej cenie by cos wlasnie "wyhaczyc" na czyjejś ewidentnej stracie

92 (edytowany przez free66 2009-11-29 10:52:10)

Odp: TwoTip Blog

biedactwa. Nowy interes=poczatkowe OGROMNE straty=nowe dochody. Rozkrecajac nowy interes, z gory jest skazany na upadlosc. Nikt tu zarzadzania nie studiuje i nie zna podstaw? ;> Ale oczywiscie oby twotip.pl nie upadl bo swietny sklep, podoba mi sie

93 (edytowany przez Szczepan 2009-11-29 11:09:13)

Odp: TwoTip Blog

free66 napisał/a:

biedactwa. Nowy interes=poczatkowe OGROMNE straty=nowe dochody. Rozkrecajac nowy interes, z gory jest skazany na upadlosc. Nikt tu zarzadzania nie studiuje i nie zna podstaw? ;> Ale oczywiscie oby twotip.pl nie upadl bo swietny sklep, podoba mi sie

szczerze dawno nie slyszalem takich pierdół. gdyby tak było to supersklep, hiver i inne sklepy w 90% przypadkach przestały by istnieć.

jeśli jesteś takim ekonomistą to każdy Ci powie ,że sklep internetowy to nie najłatwiejsza ale najbezpieczniejsza forma sprzedazy nie koniecznie narażona z góry na ogormne stray i upadek. Oczywistym faktem jest ze trzeba wlozyc zeby zarobic.

Pozatym gdyby sklep był chamski, przed zamowieniem mogliby wszystko pozmieniac, oklamac klienta i powiedziec sorry "w momeencie Twojego zamowienia cena wzrosla 40 krotnie" i nie byloby problemu. Czysta chciwosc kupujacego ,ktory wiedzial o pomylce jak kazdy inny osobnik, zreszta ktos juz tutaj takie cos pisał wczesciej ze tez sie zdziwil ale mial na tyle mozgu ze domyslil sie ze to blad.

94

Odp: TwoTip Blog

Ale Szczepan, zauwaz ze ja nie mowie co sklep ma zrobic. Ja tylko wyrazam swoje wlasnie zdanie, i nie boje sie miec odmiennego w stosunku do Was. Ty zrobisz inaczej- szacun, ja zrobie inaczej- rowniez szacun. Chlopaki "zaryzykowali" zakladajac sklep ktory jest niszowy na polskim rynku i chwala im za to, bo w koncu mozna sie w kazdy sprzet zaopatrzyc. I nie klocmy sie niepotrzebnie tylko modlmy sie o snieg :p tyle co mialem do powiedzenia w tym temacie. Pozdro

95

Odp: TwoTip Blog

ok szacun, ale fajnie gdy kazdy ma na tyle odwagi zeby sie przyznac do bledu, a sklep napewno to zrobil.

pozatym magiczny znaczek "EN" u góry strony znaczy ze strona nie jest tylko na polskim rynku, zmiany cen tak samo. Blue-TOmato w Austrii tez tak zaczynalo. Teraz sa najlepiej sprzdajacym sklepiem internetowym w europie.

96

Odp: TwoTip Blog

A ja cały czas gratuluje podejścia i światopoglądu free66 - bez względu czego uczą Ciebie na ekonomii  i po czyjej stronie stoi prawo. Mózg jest do tego żeby myśleć , a nie tylko zapamiętywać

97

Odp: TwoTip Blog

emde: opowiadasz.

98

Odp: TwoTip Blog

wiadomo jaki jest świat w dwudziestym pierwszym wieku. wiadomo za czym jest pogoń. wiadomo, że wmawiaja ci ze musisz isc po trupach zeby sie utrzymac na powierzchni.

tyle ze to nie znaczy ze bezwzglednie kazdy musi sie stac konformistyczno-oportunistycznym kawałkiem gówna bez zasad i przyzwoitości.


umierają wspaniali ludzie, rodzą sie ogry.

99 (edytowany przez eMDe 2009-11-29 12:11:54)

Odp: TwoTip Blog

W takim razie czy jak Pani ekspedientka wyda za dużo reszty to oddajesz kasę czy cieszy się ,że pomyliła się na Twoją korzyść ? Mam odpowiedzieć?

100

Odp: TwoTip Blog

ekonomia ekonomią, prawo prawem.
coś czuje, że znajdzie się jakiś kruczek prawny.

101

Odp: TwoTip Blog

Porażka ... Ktoś wychodzi z najlepsza propozycją dla freeskierów - z bardzo dobrymi cenami (np. na top-narty.pl zobaczcie sobie cenę zeszłorocznych salo czar), dostępne od już bez zbędnego sprowadzania z zagranicy i tym podobnym motyla noga. I zamiast się z tego cieszyć i pomagać projektowi, do którego włożono już ogrom pracy, znajduje się ktoś taki który chce to obrobić... Zachowanie co najmniej jak snowboardzista :D (nie no tutaj oczywiście żartuję). I w ch**j z ekonomią czy prawem - co na to własne sumienie...  Bo robiąc tego typu akcje ktoś staje się biedniejszy o te 200 zł. To jest jeden wypad albo coś nowego do sprzętu... Gdzie godność panowie - GDZIE?

102

Odp: TwoTip Blog

przynajmniej wiemy kto zgarnia tytul cwaniaka miesiaca... :P

103

Odp: TwoTip Blog

Nowa tabela obok ridera miesiąca na głównej? cwaniak sezonu? :D

104

Odp: TwoTip Blog

kurde z takiego tematu mysle blahego, taka rozmowa nieprzyjemna sie wywinela :P

105

Odp: TwoTip Blog

To wyobraź sobie, że ktoś w pośpiechu w autobusie gubi 200zł, podchodzisz i podajesz temu komuś te pieniądze czy czekasz, aż wyjdzie i sam zabierasz? Za pośrednictwem internetu nie ma się takich skrupułów bo nie widzimy drugiego człowieka.