16

Odp: KRAKÓW

kurde moze byc spoko. ja moze wpadne jezeli da sie tam gdzies blisko auto zostawic ;)

17

Odp: KRAKÓW

da, bo na dole jest parking :D ja się dzisiaj pewnie pojawię kolo 21

18

Odp: KRAKÓW

Ja się piszę na jutro!

19

Odp: KRAKÓW

dobra to dzisiaj odpuszczam, ale jutro drozdu musisz jechać !

20

Odp: KRAKÓW

ja się piszę na sobote jak coś :) w sumie to na jutro też ;)

21

Odp: KRAKÓW

ja jutro lub sobota- chętnie na chill wpadnę na chwile! jest tam jakiś powder żeby pocisnąć ;) ?

22

Odp: KRAKÓW

hehe, zrobi się - każdy przynosi co może - cukier puder, talk, zasypkę dla niemowląt...

23

Odp: KRAKÓW

no no. o ile nam panowie z pomaranczowego pikapa nie rozjebali raz kolejny najazdu to juz powinno byc calkiem slodko.  jak jutro to. jutro. mielismy byc dzis ale sie ludzie posypali.

24

Odp: KRAKÓW

DNY patrzyłem dziś na najazd i to co Słowik sypał leży po naszej stronie a po za tym to wysypali nam wiadro soli na najazd bo słowik niedokładnie posprzątał schody i teraz jest maly krater ale to sie przysypie bo generalnie jak dużo śniegu do okoła po prawej stronie rury wszystko w jak najlepszej kondycji do wyszejpowania i jazdy

25

Odp: KRAKÓW

montujcie coś na przyszły tydzień to się ogarnę i też wpadnę ;]

26

Odp: KRAKÓW

Będzie tam ktoś dziś, o której? Jaki przystanek najbliżej?

27

Odp: KRAKÓW

na sama zajezdnie jedz na mistrzejowice a dziś to tam chyba nikogo nie bedzie, z naszego zajebistego najazdu na jutro tez raczej nici bo sklep z niezbędnym materiałem okazał się być zamkniętym, czyli będziemy się rozpędzać po staremu ;]

28

Odp: KRAKÓW

Czyli na pewno pusto dzis? A jutro o ktorej?

29

Odp: KRAKÓW

jutro startujemy kolo 12 żeby coś za dnia pośmigać jeszcze, wpadać !!!!

30

Odp: KRAKÓW

kurde - a ja sprzęt mam w domu, a nie w Krk ;/ debil niepotrzebnie go zostawiłem..
w nastepnym tygodniu przywiozę co trzeba i wbiję do Was jak się zorganizuję.

greets