46 (edytowany przez snowside 2010-01-20 15:25:47)

Odp: Salomon Team Polska

To fakt. Ochroniarze to zazwyczaj typki co im się kariera wojaka z magazynu "komandos" marzy, często podparta "muscle" i "koksiarz". Zero kultury czy fachu.

47 (edytowany przez Gnali 2010-01-20 23:38:33)

Odp: Salomon Team Polska

ochroniarze, jak maja słuchawkę w uchu to czują się jak bodyguardzi prezydenta USA :) banda osłów

48

Odp: Salomon Team Polska

Albo zapieprzają z krtaniowymi mikrofonami jak "foki" :)

49

Odp: Salomon Team Polska

Ostatnio mieliśmy akcję pod Silesią z RK Prod. Zrobiliśmy miejscówkę. Najpierw pojawił się starszy Pan ,pogadał , pośmiał się ale kazał czekać na główną ochroną , potem przybiegło 2 kolesi w garniturach też w miarę ok ale potem pojawiło się 10 ochroniarzy w kamizelkach , glanach i bojówkach i Ci już byli prawdziwymi kurzymi móżdżkami. 100% głupoty i agresji. W  sumie 13 ochroniarzy na 1 narciarza i jednego kamerzystę hehe... Chciałem sytuację załatwić polubownie i na śmiesznie ale te ciołki oczywiście były super agresywne więc przez 2h prowadziłem z nimi szermierkę słowną ( choć z ich strony ciężko to tak nazwać ) i czekaliśmy na Policję. Policja przyjechała , uśmiechnęła się , spisała i dała ostrzeżenie i tyle . Ochrona był strasznie wkurwiona ,że nic nam nie może zrobić. Szkoda tylko tych dwóch straconych godzin. Ja nie wiem czemu ludzie w PL są tacy spięci...

50

Odp: Salomon Team Polska

eMDe Dziwi cie czemu spięci, w końcu mieli okazje wyskoczyć w 13 na 1 a nic z tego nie wyszło:)

51

Odp: Salomon Team Polska

Wrrr banda. Im się po prostu w pracy nudzi i nie mają nic do roboty. Tak chyba walczy się z bezrobociem :-)
http://origin.salomonfreeski.com/pl/news/Przedstawiamy-zawodnikow-wspieranych.html - Nowi-starzy zawodnicy teamu AM

Odp: Salomon Team Polska

Dokładnie. Przedstawiamy zawodników naszego teamu AM ! Tomcio i Aga reprezentujcie!

53

Odp: Salomon Team Polska

ohohoo a Aga to jest jakaś wschodząca kobieca wiazda freeski? Dobrze dobrze :)
A w Polsce ludzie są durni trochę bo wzywają ochronę jak widzą że ktoś robi coś nietypowego co odbiega od schematu "pon-pt robota 8-17 a w niedziele kościół i rosół na obiad" za to jak kogoś butują na ulicy wszyscy mają to w dupie.

54

Odp: Salomon Team Polska

Gnali od razu wschodząca gwiazda. Chcemy wspierać młodzież i tyle.Co z nich wyrośnie tego nie wiem.... Polska to kraj schematów. Każde odstępstwo od szeroko rozumianej normalności to od razu cytuję : " idiotyzm,głupota , wariactwo itp itd...."

55

Odp: Salomon Team Polska

Nie no ale w tym moim sformułowaniu "wschodząca gwiazda" było jak najwięcej pozytywnego ładunku emocjonalnego, ja się zawsze bardzo cieszę jak się pojawiają nowi zawodnicy, a że rośnie w siłę kobiecy freeskiing to już w ogóle super. Za naszą południową granicą się dziewczyny jakoś bardziej garną do tego, ale widzę że i u nas coraz lepiej:)

56

Odp: Salomon Team Polska

chyba ,że tak ;-)

57

Odp: Salomon Team Polska

są gdzieś jakieś materiały foto/video z nią związane? bo szczerze mówiąc pierwsze słyszę...

58

Odp: Salomon Team Polska

miejmy nadzieje w takim razie ,że jeszcze usłyszysz :-)

59

Odp: Salomon Team Polska

apropo policji :D
http://www.youtube.com/watch?v=E69a-KQAep8

Odp: Salomon Team Polska

Co do miejskich atrakcji to porcja zdjęć do zassania - http://origin.salomonfreeski.com/pl/news/Miejskie-atrakcje-z-MD.html
Yo