16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Hmmm ... akcja kajtowa, ale warto przeczytać

kurde to ja juz nie wiem co mam pić
kompanie piwowarską bojkotuje
żywiec mi podpadł
tylko Okocimska Wareczka i pomorskie cuda pokroju Specjala, Ambera i mojego ulubionego HARDEGO pozostały :D

a tak na serio to nie wydaje mi sie aby to żywiec sie mieszał tylko jakiś nadgorliwy wielki organizatoro-dzialacz (sic!)

17 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Hmmm ... akcja kajtowa, ale warto przeczytać

Creak- Żywiec, Warka i Tatra to jeden team :P więc Harnaś Ci się kłania(tak po akademicku :P )

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Hmmm ... akcja kajtowa, ale warto przeczytać

o fakt pomyliła mi sie Wareczka z Harnasiem:)
cóż  Wareczki nie przuce ale Żywca pił nie będe ;)

19 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Hmmm ... akcja kajtowa, ale warto przeczytać

Nie no kurna to sa jakies jaja co oni tam piszą do cholery! Ja nie wiem może jednak niech freeskiing nie staje się "popularnym zjawiskiem sportowo-kulturowym" bo widać do czego to prowadzi. W tym liście dorabiają jakąś ideologię kurna a tak naprawdę chodzi o to że wygrał typ sponsorowany przez LEcha i tego nie mogą przełknąć hehe. Pozdro dla Księcia bo to dobry ziom jest i jak go wyklną ze środowiska kajtowego to ja go chętnie na nartach zobacze hehe :)

20 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Hmmm ... akcja kajtowa, ale warto przeczytać

"fakt odebrania punktów Łukaszowi uznajemy za słuszny, ponieważ do Świnoujścia zgłosił się tylko telefonicznie (nie stawił się osobiście na skippers meeteng?u i na zawodach, więc punkty mu się nie należały"

ich na serio pojebalo wszystkich przedstawili go w tym liscie jak przestepce szkoda ze nie nazywaja go Lukaszem C :P

21 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Hmmm ... akcja kajtowa, ale warto przeczytać

Trzeba przyznać, że podstępnie, prawdopodobnie dla zabawy, wyeksponował logo konkurencyjnego browaru.

Rozumiemy, że przemyślał swoją postawę i, podobnie jak my uznał, że jego działanie przynosi szkodę całemu środowisku kite?owemu.

Przy okazji - propozycja podziału nagrody wśród innych zawodników jest precedensowa (po co więc było urządzać zawody?) oraz pełna hipokryzji (Jest próbą zdobycia popularności? W myśl zasady: ?podzielcie się nagrodą skoro ja na nią nie mam ochoty??).

(nie stawił się osobiście na skippers meeteng?u i na zawodach, więc punkty mu się nie należały

Ktoś plywal za niego?

Juz dawno nie czytalem takich bzdur. Mam nadzieje, ze Agencja Live nie bedzie miala okazji organizowania imprezy freeskiingowej.

22 (edytowany przez pnk 2006-09-03 19:50:06)

Odp: Hmmm ... akcja kajtowa, ale warto przeczytać

.."biedny,skruszony czlowiek"..jak mozna byc takim niekulturalnym"zawodnikiem"..pedalskie towrzystwo nakreca te imprezy!

w tym kraju zaczynaja sie dziac dziwne rzeczy ostatnio..bravo dla moherowych katolikow za trafny wybor!

23 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Hmmm ... akcja kajtowa, ale warto przeczytać

olac ich wszystkich ksieciu jest najlepszy i tyle jak ktos sie nie zgadza i takie akcje robi to zapraszamy na wode

24 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Hmmm ... akcja kajtowa, ale warto przeczytać

pewnie, ze olać ... i nie sadze, zeby sie kiedykolwiek za jakis event zimowy zabrali... ta cala Agencja Live ... szkoda gadac.

25 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Hmmm ... akcja kajtowa, ale warto przeczytać

Ja pierdyle dzis z urlopu wrocilem na dobre ( dorwalem sie do kompa ) i mi porpostu rece opadly...

Nie dosc ze ten koleszka uzywa formy szantazu - JAK ON MOGL TERAZ WSZYSCY UCIERPICIE
To jeszcze pozwala sobie na jakies prywatne malo profesjonalne podjazdy do Ksiecia ktorego zapewne czesc z Was zna i wie ze mozna o nim smialo powiedziec ze jest prekursorem wielu dziwnych akcji dzieki ktorym dorobilismy sie wszyscy tego co mamy.

Tak jak napisalem na SiePlywa jedynym precedensem w jego liscie nie byla propozycja KSIECIA tylko ten najdelikatniej mowiac glupi list i akcja.

Ciekaw jestem jak BRO Zywiec podziekuje temu koleszce za kawal "pozytywnego" PR wywolanego tym listem maaaaaaasaaaaaaaaaaaaaakraaaaaa.


LeSki trzaby podyskwalifikowac tych wszystkich co nie jezdza w naszych firmowych skarpetach w zimie  ;-) a no i Gnalca trzeba wogole odsunac od zawodow bo z niego taaaki zartownis ze ho ho i to pije alkohol na dodatek jeszcze

Respecta dla Gnalca :-)

Pzdr. Slabo mi w tym kraju moze to jakis wnuk maciarewicza albo giertycha szefuje w tej agencji

26 (edytowany przez Gnali 2006-09-04 15:45:59)

Odp: Hmmm ... akcja kajtowa, ale warto przeczytać

Elo Sanchezz!

Ja myslę że w IPN-ie wyciągnęli Księciowi jakąś agenturalną przeszłość w PRL-u i go zniszczyc próbują :)

27 (edytowany przez Książe 2006-09-04 19:07:18)

Odp: Hmmm ... akcja kajtowa, ale warto przeczytać

Witam Wszystkich i dziękuję za wsparcie!
Akcja z Żywcem- wystartowałem w ich zawodach, wygrałem i wyszedłem na podium ze swoją deską z naklejkami sponsorów(zgłoszonymi oficjalnie w czasie rejestracji zawodników).
Moje zachowanie(przyjęcie sponsoringu od LECHa) miało im pokazać, że ich zawody nie były tak wspaniałe jak to sami przedstawiają (między innymi- wyrzucono mojego przyjaciela- ojca jednego z zawodników z bankietu- bo nie spodobał się komuś z organizatorów!!!- mało fristajlowy klimat, później powołano "komisję etyki"(nie ma o niej słowa w regulaminie, ale dyrektor zawodów powiedział że "..organizator może wszystko..", komisja odebrała mi i kumplowi zdobyte zgodnie z regulaminem punkty, przy okazji nazwała Nas "..niegodnymi miana zawodnika kajtowego.."- w komisji z tego co wiem było kilka osób z czego tylko jedna potrafi pływać na kajcie!
itp..

Pozdrawiam i życzę by u Was pozostał tak wesoły klimat jak w ostatnim sezonie :)
Książe

28 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Hmmm ... akcja kajtowa, ale warto przeczytać

..to ladne kureffka komuchy tam rzadza...kajtowy PRL!!!

29 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Hmmm ... akcja kajtowa, ale warto przeczytać

Książe napisał/a:

Witam Wszystkich i dziękuję za wsparcie!
Akcja z Żywcem- wystartowałem w ich zawodach, wygrałem i wyszedłem na podium ze swoją deską z naklejkami sponsorów(zgłoszonymi oficjalnie w czasie rejestracji zawodników).
Moje zachowanie(przyjęcie sponsoringu od LECHa) miało im pokazać, że ich zawody nie były tak wspaniałe jak to sami przedstawiają (między innymi- wyrzucono mojego przyjaciela- ojca jednego z zawodników z bankietu- bo nie spodobał się komuś z organizatorów!!!- mało fristajlowy klimat, później powołano "komisję etyki"(nie ma o niej słowa w regulaminie, ale dyrektor zawodów powiedział że "..organizator może wszystko..", komisja odebrała mi i kumplowi zdobyte zgodnie z regulaminem punkty, przy okazji nazwała Nas "..niegodnymi miana zawodnika kajtowego.."- w komisji z tego co wiem było kilka osób z czego tylko jedna potrafi pływać na kajcie!
itp..

Pozdrawiam i życzę by u Was pozostał tak wesoły klimat jak w ostatnim sezonie :)
Książe

w przszlym sezonie organizuję zawody dla wszystkich rajderów co jeżdża na Armadach :P