16

Odp: Mała wyprz: Atomic Access/Atomic FFG 14/Atomic Thug/Rossi Scratch

up!

Odp: Mała wyprz: Atomic Access/Atomic FFG 14/Atomic Thug/Rossi Scratch

w tych Thugach da się jeszcze przekręcić wiązania czy raczej byłoby to nie wskazane/możliwe?

18

Odp: Mała wyprz: Atomic Access/Atomic FFG 14/Atomic Thug/Rossi Scratch

Raz już były przekręcane co opisałem w pierwszym poście, jeździłem przez 2 sezony i nic z tym się nie stało (po prostu FR, troszeczkę małych dropów). Jak będzie z następnym przekręcaniem? Zwolenników co przeciwników kolejnych przekręceń jest podobna ilość.
Dużo będzie zależało od rdzenia, jego zużycia, oraz jak będą narty eksploatowane. Jeżeli będą z Tobą latać dalekie skoki w BC i z hop to raczej ciężko to widzę nawet z racji bezpieczeństwa. Jednak jak to będą lekkie skoki i raczej jazda to powinny podołać.
Ciężko jest mi to określić - mówię szczerze a nie interesownie.
Z drugiej jednak strony narta ma sporo "mięsa" i nie jest tak delikatna jak nowoczesne narty.
Wybór należy do Ciebie i ja nie ponoszę konsekwencji z racji złamania narty a tym bardziej Ciebie.

19

Odp: Mała wyprz: Atomic Access/Atomic FFG 14/Atomic Thug/Rossi Scratch

odczuwa się dlugość tych thugów? maja rocker czy cos?

20

Odp: Mała wyprz: Atomic Access/Atomic FFG 14/Atomic Thug/Rossi Scratch

skistopy są identyczne jak te w sth? Bo jak nie to gdzie je dostac?

21

Odp: Mała wyprz: Atomic Access/Atomic FFG 14/Atomic Thug/Rossi Scratch

Rockera nie mają, chociaz przy czubach nart są zdecydowanie bardziej miękkie. W puchu przy prędkości nie ma żadnego problemu - na ubitym narty są stabilne ale bezproblemowo się nimi steruje i robi nawert ciasne skręty, gorzej jest przy ciężkim mokrym śniegu w terenie gdzie nie ma się gdzie rozpędzić.

Niestety, każda firma robi sobie inny model skistopów mimo jednej fabryki. O skistopy trzeba by się zapytać u dystrybutora atomica na Polskę czyli Summit.

22

Odp: Mała wyprz: Atomic Access/Atomic FFG 14/Atomic Thug/Rossi Scratch

znaczy chodziło mi czy są bardzo podgięte przy przodzie i z tyły i jaka długością się stykają ze śniegiem :)

23

Odp: Mała wyprz: Atomic Access/Atomic FFG 14/Atomic Thug/Rossi Scratch

Nie znam takich parametrów dla tej narty ;/ Jesteś ze śląska? Możesz wpaść zobaczyć, pomacać - narty oczywiście!

24

Odp: Mała wyprz: Atomic Access/Atomic FFG 14/Atomic Thug/Rossi Scratch

oj nie kawałek drogi mam :)

25

Odp: Mała wyprz: Atomic Access/Atomic FFG 14/Atomic Thug/Rossi Scratch

UP!

26

Odp: Mała wyprz: Atomic Access/Atomic FFG 14/Atomic Thug/Rossi Scratch

wiązania może i dla mnie byłyby w porządku ale ja potrzebuję węższych skistopów. Wiecie może, czy skistopy od salomonów pasowałyby do tych wiązań? pytam się bo o wiele łatwiej byłoby mi dostać skistopy salomona, do atomiców nie widziałem jeszcze nigdzie.

27

Odp: Mała wyprz: Atomic Access/Atomic FFG 14/Atomic Thug/Rossi Scratch

Niestety skistop do salo jest inny - taki myk konkurencyjny. Trzeba by się zapytać u dystrybutora Atomica na PL czyli Summit

28

Odp: Mała wyprz: Atomic Access/Atomic FFG 14/Atomic Thug/Rossi Scratch

mozesz zapodac jakies foty rossi?? szukam nart dla znajomego

29

Odp: Mała wyprz: Atomic Access/Atomic FFG 14/Atomic Thug/Rossi Scratch

w pierwszym poście jest link - na razie nie mam aparatu żeby zrobić Ci więcej ale w przyszłym tyg. Ci mogę dosłać na e-mail.

30

Odp: Mała wyprz: Atomic Access/Atomic FFG 14/Atomic Thug/Rossi Scratch

dam za scratche 150 pisz na maila jak cos