31 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ZEBRA RAILJAM FOTO

Gnali napisał/a:

Kurna musieliście mi zrobic takie dwa okrutne zdjęcia ze szlugiem w zębach ? :/

hihihi no wlasnie juz mialam do cie pisac... czyzby nalog wrocil? ;)

32 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ZEBRA RAILJAM FOTO

..przeciez na fotach widac ze ten szlug to atrapa..gnali poprostu chcial wygladac mlodziezowo..a tu juz pod 30stke dobijamy;]

33 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ZEBRA RAILJAM FOTO

jaaasne! :)

34 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ZEBRA RAILJAM FOTO

No kurna młodziezowo nie młodzieżowo, nałóg wrócił i to wrócił w wielkim stylu. Jakbyście studiowali tam gdzie ja i by was gnoili na każdym kroku to też byście mieli nerwicę i choroby serca spowodowane stresem :(
A z tą 30tka pinki to nie przesadzaj taki starzec to nie jestem heheh :)

35 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ZEBRA RAILJAM FOTO

no stres to wrogiem młodości jest więc miej się na baczności ;)
btw u mnie podobnie ... no może poza stresem ;)

36 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ZEBRA RAILJAM FOTO

to jest najglupszy nalog na swiecie-wiem z doswiadczenia,tez mam czasami ciagoty,szczegolnie jak widze na zdjeciach ze inni pala..ble!

37 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ZEBRA RAILJAM FOTO

zgadzam się! kurna nie paliłam przez ponad 2 lata
...(ale to taka chwilowa słabość) ... mam nadzieje :S
btw wszystko przez elvisa nalogowca!

38 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ZEBRA RAILJAM FOTO

a ja palilem, pale i bede palil.... chodz nie ma sie czym chwalic:P

39 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ZEBRA RAILJAM FOTO

co widac na av ;d

40 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ZEBRA RAILJAM FOTO

To ja tak tylko dodam od siebie ze robienie zdjecia dupie jest nie na miejscu. Lepiej z przodu i wiecej powietrza i wiecej przestrzeni przed riderem, nie za nim. Kolory podciagac!!! Bedzie git

41 (edytowany przez iga_śnieżynka 2006-10-13 20:46:31)

Odp: ZEBRA RAILJAM FOTO

ARTYKUŁ DZIENNIKA POLSKIEGO :

Zawody snowbordowe „Zebra Rail Jam”
Brawa dla organizatorów
W sobotę na zboczach Długiej Polany w Nowym Targu odbyły się – letnie zawody snowbordowe „Zebra Rail Jam” w których wystartowało kilkudziesięciu uczestników z wielu miast Polski.
W organizacje nowotarskich zawodów, zaangażowanych było wielu młodych ludzi z Tomaszem Jędrysko, Rafałem Drzewowskim i Kostkiem Strzelskim na czele. Budowa blisko 14 metrowego boksu oraz dwóch specjalnych przeszkód (m.in. samochód Sedan wymalowany w biało czarne barwy zebry) trwała kilka dni i kosztowała wiele pracy i wyrzeczeń. Efekty jednak były widoczne gołym okiem, a najlepiej wyrażały je pozytywne opinie zarówno samych zawodników jak i licznie zgromadzonych widzów.
Zawody odbyły  się w dwóch kategoriach. Oprócz snowbordzistów rywalizowali również narciarze. Po porannych jazdach treningowych, w samo południe odbyły się eliminacje, w trakcie których wyłoniono po czterech zawodników w każdej dyscyplinie  z tzw. dzikimi kartami. W finale oprócz zdobywców dzikich kart wystartowało dziesięciu specjalnie zaproszonych na sobotnie zawody zawodników, zaliczanych do krajowej czołówki w swoich dyscyplinach.
Ostatecznie wśród narciarzy triumfował Szczepan Karpiel przed Janem Krzysztofem oraz Andrzejem Włodarczykiem. Zmagania snowbordzistów zakończyły się z kolei  zwycięstwem Wojciech Pawlusiaka, który wyprzedził sklasyfikowanego na drugiej pozycji Jakuba Pawlikowskiego. Trzecie miejsce podzielili między sobą Jakub Szkaradek oraz Tomasz Jędrysko. Mimo wielu przeszkód, z którymi przyszło się nam zmagać, udało się nam zorganizować zawody, w których wzięli udział najlepsi zawodnicy z Polski – mówi Tomasz Jędrysko – Korzystając z okazji chciałem podziękować naszym sponsorom, bez których nie doszłoby do sfinalizowania naszych starań: firmom „Quiksilver”, „Red Bull”, „Snowcut”, „Freelancer”, „Sambud” , „Góralska Strawa” a także właścicielom wyciągu Długa Polana, który dali nam możliwość zorganizowania zawodów na swoich terenach.
Dla najlepszych organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe. 
(MZ - DZIENNIK POLSKI)

42 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ZEBRA RAILJAM FOTO

as far as i know nie powinno byc Quicksilver tylko Quiksilver :P

43 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ZEBRA RAILJAM FOTO

word :)

44 (edytowany przez Luki91 2006-10-13 16:08:33)

Odp: ZEBRA RAILJAM FOTO

i Strzelski  ??

45 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ZEBRA RAILJAM FOTO

No i jak zwykle jestesmy tylko dodatkiem do zawodow snowboardowych, nie bylo przypadkiem wiecej narciarzy niz snb? :|
Heh, no i nie ma nic o glebach i odwadze pozostalych zawodnikow.... :D