16

Odp: Progressive Park - Zieleniec

Chcę tam wpaść za tydzień w niedziele będzie tam ktoś? Jestem początkującym fr i zakupiłem nowy sprzęt, chciałem go przetestować w parku. Może udzielił by ktoś cennych rad w parku. Z góry dziękuję: )

17 (edytowany przez zoladz 2012-01-16 13:22:24)

Odp: Progressive Park - Zieleniec

Pare fot z otwarcia !
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.311788942193432.69621.116516048387390&type=3

ps. zdjęcia robione tylko na 4 przeszkodach, z boku jeszcze było ich troche ;p

18 (edytowany przez ODI 2012-01-16 18:13:05)

Odp: Progressive Park - Zieleniec

żoładz wymiatał ;)...szkoda tylko, ze tak mało narciarzy było...chłopak się stara, szejpuje, urywa się z kursów a wy co? :D

19

Odp: Progressive Park - Zieleniec

Będzie może ktoś z narciarzy w tą Niedzielę w snowparku? Bo chciałem przetestować nowy sprzęt, a z racji tego że jestem początkujący zasięgną bym rad od jeżdżących już freestylowców: )

20

Odp: Progressive Park - Zieleniec

nie martw się, na pewno ktoś będzie ;)

21

Odp: Progressive Park - Zieleniec

no na fotach sami snowboardziści :P xD Haha dobre urwanko z kursów nie jest złe xD Ale podziękowania dla zoladz'ia za poświęcenie :)

22

Odp: Progressive Park - Zieleniec

Na dniach zostanie zmodyfikowany park. Od rana sypie ostro (świeżego puchu juz 45cm) i nie przestaje. Wykopujemy prawie wszystkie przeszkody, modyfikujemy i stawiamy od nowa :) Po weekendzie więcej info.

23

Odp: Progressive Park - Zieleniec

I jak stoi ten park? Bo nie wiadomo gdzie się wybrać w sobotę :)

24

Odp: Progressive Park - Zieleniec

Jadę jutro rano i zajrzę tam to dam znać co i jak :)

25

Odp: Progressive Park - Zieleniec

Ogólnie chłopaki nie mają motywacji do zrobienia parku. Ja niestety rozwaliłem staw łokciowy i nie ma kto ich zmotywować do pracy a sami nie palą się do pracy :( Jak to dziś powiedział mieszko "może na niedziele pół parku będzie"

26

Odp: Progressive Park - Zieleniec

Byłem dzisiaj i jest tragedia :P Pierwsze co to pogoda była fatalna...Jeśli chodzi o park to stoi ale nic nie jest porobione...raile stoją ale są zasypane hopka mała i większa nieco też zasypane ale można coś pokręcić na upartego. Hopa przed Pipe zamknięta była dzisiaj i Pipe stoi ale nie ma rewelacji :) Ogólnie park zasypany jest totalnie i nie ma jazdy :< Szkoda :/

27

Odp: Progressive Park - Zieleniec

Dzisiaj wieczorem skończymy cały park. Wszystko postawione na nowo. Zmodyfikowane ułożenia przeszkód. Wieczorem może wrzuce zdjęcia.

28

Odp: Progressive Park - Zieleniec

Update ! Pierwsza linia 4m box płasko / 4m box street 4m rura street / 4m rura minimalnie pod kątem. Druga linia 8m box street 8m rura street / 8m rura na lekkim kącie hupa ok. 4.5m stołu.  Do wsadzenia jeszcze są 2 beczki i kink ale jednego dnia wsadziliśmy prawie wszystko a drugiego dnia już mega beton był i lipa z wkopaniem reszty.

29

Odp: Progressive Park - Zieleniec

I jeszcze z racji że mamy marzec i nie ma ludzi w tyg park jest czynny piątek-niedziela 10-16 a karnet jedyne 5 PLN !