16

Odp: Kurs Freeskiingowy 2012

Leski pewnie jest na freeride open, więc dlatego nie ma odp.

17

Odp: Kurs Freeskiingowy 2012

Ludzie spokojnie. Leski ma mase roboty teraz z Freeride Open i byl w Austrii. Początkiem tyg pewnie będzie odpisywać Wam na maile.

Ja ze swojej strony dodam że w AMI miejsc ubywa na noclegi i nie radze zwlekać do ostatniej chwili z ich rezerwacją.

18

Odp: Kurs Freeskiingowy 2012

Jedzie ktos w wieku 13 - 14 lat ?

19

Odp: Kurs Freeskiingowy 2012

Każdy kto wpłacił zaliczkę jest na liście.
Najmłodsi uczestnicy mają ok 10 lat, więc 13-14 spokojnie (tylko zgoda rodziców na piśmie potrzebna)
Miejsc jeszcze trochę jest, więc spokojnie można pisać maile lub dzwonić i się zapisywać.

Z freeride open wróciłem w nocy (dzięki Vodzia:) - więc jak ktoś ma pytania to śmiało pisać - tak okazja jest tylko raz w roku, więc namawiać nie trzeba :)

Peace

20

Odp: Kurs Freeskiingowy 2012

Witam!

Kontuzja nie pozwla mi w tym roku na udział :(
A tu taka gratka  (nie ujmując nic pozostałym coach-om) -mógłbym się tu i ówdzie chwalić, że spadłem z boxa pod okiem samego Szczepana!

Pozdrowienia z Gdyni i niech Progress bedzie z Wami!

Tomek

21

Odp: Kurs Freeskiingowy 2012

Kursanci spotykają się o 10.00 w snowparku czy jest jakieś inne miejsce " zbiórki" ?

22

Odp: Kurs Freeskiingowy 2012

Zbiórka o godzinie 10.00 na górze Gubałówki w snowparku.

23

Odp: Kurs Freeskiingowy 2012

Big Up dla wszystkich kursantów!!! http://www.ski2die.pl/aktualnosci/wiecej/1329/kurs-freeskiingowy-2012.html

24

Odp: Kurs Freeskiingowy 2012

Dzięki za super 3 dni!

25

Odp: Kurs Freeskiingowy 2012

Ostatnie 3 miejsca na tegoroczny www.LivignoCamp.pl - zapraszamy - zapisy i info na stronie.