46 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Otwarcie Sezonu 2006-2007 we Wroclawiu ! Bib-ka w kolorze PINK

right man!

47 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Otwarcie Sezonu 2006-2007 we Wroclawiu ! Bib-ka w kolorze PINK

Tenczys : zajebista racja, nie czaje wypowiedzi leeso, ze napierdalajac na kropa napierdalam na marka donca, jakby mnie miala sponsorowac nawet jakas mega tanio lanserska firma w stylu kropa ale dawac mi za to kase zebym mogl sie rozwijac a kiedys jezdzic juz tak dobrze zeby na nich nasrac i znalezc sie gdzies gdzie nie wstydzilbym sie swojego sponsora - to na bank bym nie odmowil. taka niestety prawda - wiem ze zaczna sie glosy ze to jest... nie wiem jakis pociag do kasy tylko itp. zero zajawki i tak dalej, ale nie kazdego stac na jezdzenie na jakies mega tripy do najlepszych snowparkow w europie czy na zajebiste backcountry, nie kazdego stac na to ze moze ciosac mega triki bo nie boi sie o sprzet z racji tego ze ma jedne narty a jak je rozjebie to po sezonie. tak mysle no...

48 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Otwarcie Sezonu 2006-2007 we Wroclawiu ! Bib-ka w kolorze PINK

tzn ja zrozumialem ze tu chodzi o dwie rozne sprawy-ubieranie sie w rzeczy cropa i ich jakosc a druga sprawa to jazda w ich teamie np przez marka.jazda dla nich-nie ma sprawy daja hajs to jezdze dla nic czy biedronki czy zabki.a jesli chodzi o jakos ubran to na serio jest ona bardzo niska i dziwna jak dla mnie.......zreszta niech kazdy robi co chce przy najmniej wszyscy nie beda smigac np w ciuchac burtona-toworza sie indywidualnosci:)pozdro wielkie i chill

49 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Otwarcie Sezonu 2006-2007 we Wroclawiu ! Bib-ka w kolorze PINK

mowiac "ze napierdalajac na kropa napierdalam na marka" miales na mysli  moja wypowiedz?? to chyba troszke zle dobrales slowa..
szanuje twoje zdanie i musze przyznac, ze to dobre podejscie.. kazdy zapewne skorzystalby z pomocy, byleby sie rozwijac..
nie czaisz mojej wypowiedzi... ja nie powiedzialem, ze szydza z Marka, tylko sie zapytalem czy tak jest...skoro tak najezdzaja na te ciuchy to moze smieszy ich fakt, ze jezdzi on w croppie... a to jest roznica.. to wszystko na ten temat

50 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Otwarcie Sezonu 2006-2007 we Wroclawiu ! Bib-ka w kolorze PINK

ja jezdze w teamie sieci sklepow Ogrodnik :P

51 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Otwarcie Sezonu 2006-2007 we Wroclawiu ! Bib-ka w kolorze PINK

i chwala Ci za to... :)

52 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Otwarcie Sezonu 2006-2007 we Wroclawiu ! Bib-ka w kolorze PINK

az musiale jeszcze raz swoja wypowiedz przeczytac....w ogole marek z tym nie ma nic wspolnego i mysle ze od jego osoby powinnismy odbic.Tobie tez nie zarzucam ze cos do niego masz-zla interpretacja:)mnie caly czas chodzi o  jakosc ubran........a sprawa sponsoringu to juz zupelnie co innego co napisalem powyzej.powtarzam jeszcze raz-nie najezdzam na nikogo tylko na jakos tych ciuchow!!

53 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Otwarcie Sezonu 2006-2007 we Wroclawiu ! Bib-ka w kolorze PINK

skonczmy ten temat, niepotrzebne nieporozumienia sa.. i chyba glupio wyszlo z Markiem, mozna to odbierac, ze krytykujemy albo nie jego decyzje... a to nie nasza sprawa... ja zaczalem temat i przytoczylem jego nazwisko.. przepraszam, nie tak to mialo wyjsc.. koniec tematu

54 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Otwarcie Sezonu 2006-2007 we Wroclawiu ! Bib-ka w kolorze PINK

tez tak mysle

55 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Otwarcie Sezonu 2006-2007 we Wroclawiu ! Bib-ka w kolorze PINK

jakosc przyznam nie jest sopcio...  mam ubrnia roznych firm w tym tez jest crop ale wierzcie mi ze np. bluzkacropa o ile ja juz kupilem musiala mi sie juz zajebiscie podobac :) co nie zmienia faktu ze jakosc super ni jest co zreszta kazdy z nas sam wie
a o sponsoringu mam dokladnie takie samo zdanie jak mojzesz sukii :) peace

56 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Otwarcie Sezonu 2006-2007 we Wroclawiu ! Bib-ka w kolorze PINK

a nie jest przypadkiem tak, że jedziecie po ubraniach croppa, dlatego że co druga osoba na ulicy się w nie ubiera? nie każdego stac na quiksilvera czy burtona, co do jakości to udowodnijcie ze są gorsze...

57 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Otwarcie Sezonu 2006-2007 we Wroclawiu ! Bib-ka w kolorze PINK

bardzo chętnie łatwo i przyjemnie - mogę nawet poświęcić jedną jedyną swoją rzecz z Croppa jaką mam :D
wydaje mi się że obejdzie się bez tego -
a) gramatura materiałów które używa krop jest o wiele niższa niż innych firm, same materialy sa kijowe, porownaj je z innymi firmami chociazby
b) jakość nadruków
c) sposoby szycia, nie wiem czy znasz się na różnych opcjach tego zakresu, ale poobserwuj szwy róznej jakosci firm,
d) nie mówię juz o butach z kropa bo to jest mega porazka - lansowane na skateboardowe a rozklejaja sie AUTENTYCZNIE po jednym - dwoch dniach jazdy.
e) stylistyka/kolorystyka/wzory/kroje - wiem ze kwestia gustu, ale nie bez powodu wiekszosc z nas ma taki odruch ze widzac 5 rzeczy powieszonych na wieszaku obok siebie, nie znajac cen ani marek wybierze najczesciej zupelnie nieswiadomie tę najdrozsza. projektanci wiedza co sie podoba wiec zawsze na najladniejsze rzeczy cena jest najwyzsza.

poza tym fishmac - nie czarujmy sie - to jest to samo co juz mowilem PLACI sie za marke ale MARKA to towar - marka to głownie jakosc, jej niezmiennie wysoki poziom kreuje marke nie sama marka. mam racje? mam.

:)

58 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Otwarcie Sezonu 2006-2007 we Wroclawiu ! Bib-ka w kolorze PINK

masz racje tylko po co tak wczesnie wstajesz:)

59 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Otwarcie Sezonu 2006-2007 we Wroclawiu ! Bib-ka w kolorze PINK

to moze chociaz sniegu zaiwanimy i posmigamy :D kupa ze nie mozna sie na ten jam wbic

60 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Otwarcie Sezonu 2006-2007 we Wroclawiu ! Bib-ka w kolorze PINK

Niepiotrek napisał/a:

masz racje tylko po co tak wczesnie wstajesz:)

wtedy bylem na nogach juz od prawie dwoch godzin :D

poranna rozgrzewka :D