16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: !!Talerzyki do kijków!! :P

Creak napisał/a:

różowy jest od grabów, na rotacje najlepsze sa czarne, a najepiej trza miec dwa rozne to wtedy sw1620 z mute sadzie

hehe... :D

Tenczys napisał/a:

czyli obraziłeś teraz Kosta, Leskiego i reszte ferajny...

nie mialem zamiaru nikogo obrazic ale wydaje mi sie ze freeskiing to nie ubranie i sprzet ale przede wszystkim umiejetnosci :|


tak pozatym to sory all, ale nie skumalem humoru :)

17 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: !!Talerzyki do kijków!! :P

klito napisał/a:

tak pozatym to sory all, ale nie skumalem humoru :)

tu nie ma humoru... to powazna sprawa jest...

zwierzak napisał/a:

ty motyla noga i sie nieznasz smile ksztalt talezykow ma bardzo istotny wplyw na opory poietrza co skolei odbija sie na jakosc twoich skokow i trickow wiec mysle ze bardzo dobrze iz cichy poruszyl ten temat gdyz dzieki temu wspolnie mozemy ustalic najbardziej optymalny ksztalt i kolor tych jak niewielkich a jak bardzo znaczacych dodatkow do naszych kijow smile

ciężko będzie znaleźć optymalny kształt kazdy ma swój styl i różnym osobom pasuja rózne talerzyki, wiadomo że na bc przydadza sie szersze talerzyki, a do parku mniejsze zeby nie stawialy oporów powietrza przy skakaniu, generalnie z talerzykami jest jak z deskami - jeden woli ciezsze a mocniejsze inny szersze, ktos inny postawi na szate graficzna, lub ciekawy kształt i dobrze, bo dzieki temu nie nastąpi talerzykowa monotonia na stokach, hopkach i streecie

ja tam najbardziej lubie klasyczne piecioramienne, lub w kształcie małego stożka, klor tylko czarny mat lub oczojebna żółć

nie zwróciliście jeszcze uwagi na jedna ważna sprawe talerzyki o jaskrawych kolorach mogą uratować nam zycie (np gdy zasypie nas lawina i wystawać bedzie jedynie końcówka kijka z talerzykiem, to białego na bank nikt nie zobaczy)

P.S. w fazie testów są już talerzyki z GPS i sygnalizacją świetlną

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: !!Talerzyki do kijków!! :P

Tenczys napisał/a:
klito napisał/a:

motyla noga!!

talerzyki sa tak samo NIE WAZNE jak opuszczone portki czy stylowy ciuch... nie zapomne pozerow bambus na Quiksilverze w Krynicy jak stali pod skocznia. wszyscy zajebiste ciuchy, sprzet tez odjechany, fajka w ryju i szydera z kazdego kto skoczyl. to ze ciulowy skok, to spalony ciuh - a sami jak sie im powiedzialo zeby skoczyli pokazac co potrafia to nie ruszyli nawet dupy. tylko glupie tlumaczenie "yyyyy, noooo, tego..."

czyli obraziłeś teraz Kosta, Leskiego i reszte ferajny... ;)

HAHAHAHA :D :D :D

19 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: !!Talerzyki do kijków!! :P

klito napisał/a:

motyla noga!!

talerzyki sa tak samo NIE WAZNE jak opuszczone portki czy stylowy ciuch... nie zapomne pozerow bambus na Quiksilverze w Krynicy jak stali pod skocznia. wszyscy zajebiste ciuchy, sprzet tez odjechany, fajka w ryju i szydera z kazdego kto skoczyl. to ze ciulowy skok, to spalony ciuh - a sami jak sie im powiedzialo zeby skoczyli pokazac co potrafia to nie ruszyli nawet dupy. tylko glupie tlumaczenie "yyyyy, noooo, tego..."

chanie
ok..to przyznac sie teraz,ktore spedalone narciarzyki zachowaly sie tak chamsko w stosunku do innych spedalonych narciarzykow?!?!POD SAD Z NIMI!!!!

juz dawno ego nikt tutaj nie napisla..GAS!

20 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: !!Talerzyki do kijków!! :P

nie za bardzo was rozumiem no ale trudno... dla mnie nie ma znaczenia jakich kijkow uzywam i szczerze mnie to pie****i...

ale jezeli wam to robi roznice  (rozowe, zielone, czarne, okragle, z jedna dziurka czy dwoma) to Respect :D

21 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: !!Talerzyki do kijków!! :P

Cichy, tak naprawdę, każdy spin ma powiązanie z talerzykami. :D Są takie, które mają ograniczenie do 360, 540 - kosztują około 40zł, ale jeśli chcesz skakać sw1080, musisz sobie kupić specjalne talerzyki. Nazywają się "motyla noga".:D Są różne modele np. z rysunkiem człowieka-szczura (promodel TJ Schiller), albo z sierpem i młotem (promodel Candide Thovex). Jest oczywiście więcej tych modeli, jednak nie będę ich wymieniał. NIESTETY! Nie każdy może mieć takie talerzyki! Żeby je dostać, musisz zamówić roczną prenumeratę "Przyjaciółki" albo "Filipinki". :D

22 (edytowany przez maaty 2006-12-15 16:00:37)

Odp: !!Talerzyki do kijków!! :P

klito napisał/a:

nie za bardzo was rozumiem no ale trudno... dla mnie nie ma znaczenia jakich kijkow uzywam i szczerze mnie to pie****i...

to czemu używasz drogich gigantowych za 200zł, a nie jakichś z giełdy za 20zł...

23 (edytowany przez !!!cIcHy!!! 2006-12-15 16:10:45)

Odp: !!Talerzyki do kijków!! :P

""nie ma to dla mnie zadnej roznicy. tak samo w czym skacze. najwazniejsze sa deski i skill""



eeeeeee  no właśnie talerzyki do kijków są jedna z najważniejjszych czesci ekwipunku!! 
Nie liczy sie kto jak skacze,liczą sie talerzyki na kijkach !!

24 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: !!Talerzyki do kijków!! :P

jak masz fajne rozowe talezyki to nawet na RC4 zrobisz 540 :D

25 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: !!Talerzyki do kijków!! :P

Klito gada jak pro-rider...

26 (edytowany przez !!!cIcHy!!! 2006-12-15 20:55:49)

Odp: !!Talerzyki do kijków!! :P

..................:)............he

27 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: !!Talerzyki do kijków!! :P

Hmm... gdzies ostatnio czytalem  o tym, że zielone talerzyki w kształcie piecioramiennej gwiazdy pomagaja w kręceniu backflipa z dywanu na podłogę... prawda to?

Poza tym, jak myslicie, zdobycie talerzyków od jakiegos PRO, spowoduje podniesienie umiejetnosci? Siakis talent na was splynie?

Pzdr

P.S Poczatkujacy we 3ski jestem a tyle ciekawych rzeczy żem się od was dowiedział :-)... lece pogrzebac w piwnicy moze mam te zielone w piecioramienna gwiazde.

28 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: !!Talerzyki do kijków!! :P

Szczepan napisał/a:

Klito gada jak pro-rider...

Dokladie, koleś ma fatazje

29 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: !!Talerzyki do kijków!! :P

ARTI napisał/a:
Szczepan napisał/a:

Klito gada jak pro-rider...

Dokladie, koleś ma fatazje

a jakie umiejetności............................?

30 (edytowany przez Pepper 2006-12-15 21:49:29)

Odp: !!Talerzyki do kijków!! :P

Karpiuń napisał/a:

jak masz fajne rozowe talezyki to nawet na RC4 zrobisz 540 :D

Stary nie pier*** bo ja nie miałem takich i ładowałem 540 na RC4 :D (twin-tipow w tamtym roku nie mialem to musialem sobie radzic :P)