1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: ...:::INSIDE SKIS:::...

Hey, ostatnio podczas pobytu w krakowie poznalem calkiem przypadkowo kolesia który zajmuje się dosc nietypowymi rzeczami. Rozmawalismy o nartach itd. itp. az wkoncu zaprosil mnie do siebie zeby mi cos pokazac. Wchodze do niego do pokoju i wlasnym oczom nie wierze. Patrze a na jego podlodze lezy to:


Ale sie zdziwilem! Koles powiedzial ze chce zaczac produkcje nart(Twin Tipów) tylko nie ma jeszcze sposobu na grafike. Pokryl narazie narte jakims klejem czy czyms zeby sie nie rozlatywala. Jest bardzo lekka i miekka. Pozatym wiem ze grafika ma byc gotowa w lutym a wszystko z czego korzystal to stara prasa nart Polsporta z Szaflar! MEGA JAZDA!Narty maja byc produkowane pod nazwa INSIDE SKIS. Model prezentowany na fotach ponizej t nosi nazwę "FRESH".Więcej info soon!

dolaczam 2 fotosy.....

http://img293.imageshack.us/my.php?image=fresh1vr8.jpg

http://img293.imageshack.us/my.php?image=homemadeskitc3.jpg

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ...:::INSIDE SKIS:::...

polska manufaktura
ciekawe jak z wytrzymaloscia:P

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ...:::INSIDE SKIS:::...

tez widzialem te narty to taki Artek z krk je robil, flex narty bdb, przypomina troche RS Scratch te starsze. Nie chcialem nic pisac niewpewnego teraz to sa czyste info

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ...:::INSIDE SKIS:::...

no patrzylem na nie z bliska i wygladaly na solidne jak na pierwsze dzielo;) a co do flexu to bardzo podobnie jak w nowych rossignolach scratch fs

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ...:::INSIDE SKIS:::...

Pozostaje tylko życzyć sukcesu :-) i szybkiego rozkrecenia jakiejs  firmy :-) kto wie, moze jesteśmy świadkami wielkiego wydarzenia.. okaże sie za pare sezonów.

pozdrawiam

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ...:::INSIDE SKIS:::...

mega respekt! chciałbym je zobaczyc na stoku, kurcze!

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ...:::INSIDE SKIS:::...

Spoko akcja chociaż nie bedzie to zapewne super jakośći wytrzymałość , przecież inne firmy tj rossignol, k2 volkl i inne pracowały kilkanacie lat nad różnymi trechnologiami,tworzywami itp. Nie no wiadomo że trzeba jakos zacząć i może za pare sezonów coś z tego bedzie oczywiscie życze jak najlepiej firmie INSIDE SKIS

8 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ...:::INSIDE SKIS:::...

Witam wszystkich. Jestem twórca nart INSIDE. Jak narazie jest to tylko prototype ski także czeka nas jeszcze dużo testów. Grafika będzie gotowa w lutym i naprawde zrobi na Was wrażenie ;). Pozatym flex i wytrzymałośc narty nie odbiega od innych nart aczkolwiek bez grafiki testowac jej nie będziemy. Ona nada im elastycznośc i więszka wytrzymalosc! Mam nadzieje ze sie spodoba. Cena nart będzie wynosiła ok 900zł za pare.

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ...:::INSIDE SKIS:::...

No i bedą narty z krakowa :D

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ...:::INSIDE SKIS:::...

żabson napisał/a:

Spoko akcja chociaż nie bedzie to zapewne super jakośći wytrzymałość , przecież inne firmy tj rossignol, k2 volkl i inne pracowały kilkanacie lat nad różnymi trechnologiami,tworzywami itp.

jak juz wczesniej pisalem narty wygladaja na solidne ale z drugiej strony wiadome ze Inside  skis nie wbije sie odrazu na swiatowy rynek(chociarz kto wie....:P:p:p) tylko z modelu na model bedzie podciagala swoje skille....ma o tyle latwiej ze czesc technologii potrzebnychd do tworzenia dobrej klasy tt zostala juz "wypromowana "i moze z nich korzystac oszczedzajac czas przeznaczony na testowanie nowych technologii(ale i tam ma w planach dorzucic cos nowego)...artek(man od produkcji) stara sie wyciagnac jak najwiecej ze swojej prasy puszczajac ten promodel fresh naprawde doooooooobrej jakosci wiec zobaczymy jak to sie rozwinie.............:) pzdr

11 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ...:::INSIDE SKIS:::...

Jak sie ma zajawke, cel i chęci to można dużo osiągnąć więc wierze  że bedzie dobrze. Szacunek dla Ciebie za ambitne plany sam bym chciał sie czymś takim zajmować.
pozdr

12 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ...:::INSIDE SKIS:::...

Man nic prostszego. Wiem ze jedna pare nart będę musiał przekazać jakiemuś rajderowi z kraju nawet sponsorowanemu, żeby poprostu powiedział co jest nie tak itd. tylko jeszcze nie wiem komu. Ale myśle ze na hopachbeda sie spisywaly dobrze wiec kogos od rejli itp. Zoabczymy jak to pojdzie. Opinia rajderow jest najwazniejsza.

13 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ...:::INSIDE SKIS:::...

witam, juz pare osob w to zaangazowalem. Czy jestes wstanie podeslac mi ta twoja grafike na mejla? artekssss@o2.pl

14 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ...:::INSIDE SKIS:::...

a w jakiej cenie maja byc te nartki mniej wiecej bo nie powiem zebym nie byl na nie chetny -w koncu trzaba dac zarobic swoim.