31 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Rozpoczecie dżorneja z freeskiingiem?

ej ciastko weź rozkmin opcję gdzieś tam w tych żwirowniach, moja babka mieszka 15 km od hajnówki i tam jest takich miejsc masę ale ja się im nigdy nie przyglądałem pod kątem śmigania bo nigdy nie jeżdżę tam zimą a poza tym nie przyszło by mi do głowy wieźć narty przez całą polskę na podlasie.

a co do początków to radzę się pewnie poczuć na hopie. dopiero potem można coś kombinować.

32 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Rozpoczecie dżorneja z freeskiingiem?

Podlasie XXI wieku :D

33 (edytowany przez Cia$tko 2007-01-02 23:41:27)

Odp: Rozpoczecie dżorneja z freeskiingiem?

obczailem ta mragowo wirtualnie -
"W tym sezonie park dysponował skocznią, dwoma prostymi boxami, prostym raile i trapezem. Dzięki sztucznemu oświetleniu można było jeździć także wieczorem."
sprobuje wypozyczyc tam TT (sa 4 wypozyczalnie- moze znajde:) )

Twojastara! to wbijaj na podlasie z nartami ! moze mnie czegos nauczysz hehehe :)
a gdzie dokladnie babcia mieszka ? :)

zwirownie jest nawet sporo.....hm w ten weekend nie pojade robic chopek bo mam swieta (prawoslawne),
za tydzien mragowo....ferie bedzie jazda ! :D
Dzieki bardzo ! stawiam wszystkim po browarze hehehe pozdr

34 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Rozpoczecie dżorneja z freeskiingiem?

jak to gdzie w centrum dowodzenia całym podlasiem tj wieś o dumnej nazwie Klejniki (cholera chyba drugi raz napisałem coś dużą literą na forum więc to musi coś znaczyć)

35 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Rozpoczecie dżorneja z freeskiingiem?

ha ! znam klejniki ziom :d mam tam sporo znajomych :P
na podlasiu sa same smieszne nazwy : Ruchozy Iwanki, Sorocza Nóżka ;)

36 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Rozpoczecie dżorneja z freeskiingiem?

Cia$tko napisał/a:

Spoko loko, polityke mam szczerze mowiac w dupie tak tylko udaje ze sie cos na niej znam
i to chyba tak jka wszyscy :P

bardzo kiepsko udajesz.
naprawde, wez sie za cos innego.
blagam.


przperaszam ale musialem,
nie komentujta, zero kwasu,
juz wyrzucilem co musialem.

37 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Rozpoczecie dżorneja z freeskiingiem?

ok, ale chyba nie powiesz ze kaczor i ta jego oligarchia sa lepsze.........

38 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Rozpoczecie dżorneja z freeskiingiem?

chrystusie panie.
wiesz czym jest oligarchia?
wiesz czego najbardziej nie lubie - wlasciwie w tym temacie dwoch rzeczy:

uno: uzywania pojec ktorych sam uzywajacy nie rozumie. [tutaj: oligarchia - ustroj oparty na wladzy uprzywilejowanej mniejszosci - o ile wiem jeszcze mamy do czynienia z ustrojem parlamentarno-gabinetowym. i nie wciskac prosze kitu o "metaforze".]

duo: podejscia w stylu:

Spoko loko, polityke mam szczerze mowiac w dupie tak tylko udaje ze sie cos na niej znam
i to chyba tak jka wszyscy

Wlasnie dlatego jest tak jak jest. Mam nadzieje ze to "Tak jak wszyscy" bylo jedynie kiepska opinia, jednak nadzieja coraz czesciej blednie kiedy dane jest mi widziec takie wypowiedzi. Czlowieku, wlasciwie nie - ludzie - polityka to WY, politycy WAS reprezentuja - sklad parlamentu jest wlasciwie idealnym odbiciem obrazu spoleczenstwa bo to jego reprezentanci tam siedza. Glosuj - wychodz z inicjatywami - to nie jest takie trudne - tymbardziej na szczeblu lokalnym - gdzie pojedyncze glosy maja najwieksze znaczenie. A nie siedz i pieprz ze "Polityke mam w dupie" - w takim razie - Siebie masz w dupie . Czy polityk jest zly z zalozenia? Takie myslenie mnie po prostu dobija. Skoroscie takich sobie wybrali to takich macie. Wy - spolecznosc, nie mam racji?

a i chryste jezusie i w ogole : nie wyskakuj mi tu prosze z komendantem glownym OSP, panem P.
dobrze? partia chlopska bez chlopow to dosc zalosny epizod polskiej polityki.

a i chryste (vol2) : nie mam pogladow prawicowych.

aj.
no i tyle wlasciwie w tym temacie.
wrocmy moze do TT.
chyba ze ktos chce podyskutowac.

39 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Rozpoczecie dżorneja z freeskiingiem?

wiem czym jest oligarchia bo akuat mialem o tym na historii i to nie po raz pierwszy.
rządy oligarchiczne byly sprawowane np. w Sparcie. i byl to ustroj opierajacy sie na
trzymaniu wladzy przez scisle okreslona, elitarna grupe tudzież arystokracje.
W rzadzie mamy blizniakow. Afery, przekupstwa, wciaganie znajomych do sejmu...mi to przypomina oligarchie i jest to moj poglad :)
I to akurat nie bylo metafora, natomiast przenosnia bylo to iz polityke mam w dupie, i zapomnialem dodac ze teraz.
mam dosyc sex skandali, klotni na wiejskiej i tej malpy w czerwonym.
Sam sie dziwie kto wybral dzisiejsza wladze skoro z tego co czytam i slysze to nikt na nich nie glosowal i wszyscy ich krytykuja...
z ta krytyka to niestety nieodlaczny element ludzkosci, zawsze przczepia sie GTW etykietke z wyzwiskami i obrazami.
no i niestety ,przyrko mi, ale PISu nie uwazam za grupe reprezentujaca MNIE :D :)

Pozdrawiam i wrocmy do TT :)

40 (edytowany przez maaty 2007-01-03 23:26:24)

Odp: Rozpoczecie dżorneja z freeskiingiem?

Cia$tko napisał/a:

Afery, przekupstwa, wciaganie znajomych do sejmu

Eeee, przepraszam, a co bylo wcześniej? Krótką pamięć masz? Było zupełnie inaczej, bo skali tamtych afer, układów i korupcji w ogóle nie można porównywać do obecnych...

41 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Rozpoczecie dżorneja z freeskiingiem?

Cia$tko , boże, jaki jestes fajny, moge autograf..? Co było wczesniej? a co było jeszcze wczesniej? Wyjedz z kraju jak wiele osob skoro wszystko jest złe.
Pozatym nie wydaje mi sie zeby za zadow PO miało być lepiej..
I wogole gratuluje tym co oceniaja ludzi po wzroscie:P 
Samemu trzeba sie starac a nie jezdzic po politykach/władzy. Stan sie jednym z nich, przy odrovinie staran uda Ci się. Chyba że nie chcesz by ludzie podobni wielu osobom jeździli po tobie;]

a teraz tt.

42 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Rozpoczecie dżorneja z freeskiingiem?

Panowie, dżentelmeni o polityce nie dyskutują :)

A wracając do wątku rozpoczynania zabawy z freeskiingiem, to popieram hasło, że nigdy nie jest za późno.
Na TT śmigam 3ci sezon, a swoje lata tez juz mam - jak kobitka zapisywała na zawody w DSD, to jak podałem datę urodzenia to oderwałą wzrok od kartki i tak jakoś dziwnie na mnie popatrzyła ;)

43 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Rozpoczecie dżorneja z freeskiingiem?

drozd napisał/a:

Samemu trzeba sie starac a nie jezdzic po politykach/władzy. Stan sie jednym z nich, przy odrovinie staran uda Ci się. Chyba że nie chcesz by ludzie podobni wielu osobom jeździli po tobie;]

a teraz tt.

Politykiem dzisiaj moze byc praktycznie KAZDY. Spojrzcie na np. pana Kononowicza. I nie ironizuj!
"Cia$tko , boże, jaki jestes fajny, moge autograf..?" i tez  sobie nie zycze tego typu wypowiedzi, malo smieszne i irytujace. Aha i nie musisz
sie do mnie zwracac per boże, wystarczy tak jak mam w loginie :D



Dobra zostawmy ten temat bo boli mnie brzuch od smiechu.
Na co jeszcze zwrocic uwage przy ozpoczeciu przygody z 3skiingiem?
ochraniacze itp?

44 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Rozpoczecie dżorneja z freeskiingiem?

motyla noga ochraniacze... bez bólu nie ma zabawy ni progresu...

45 (edytowany przez Cia$tko 2007-01-04 22:16:34)

Odp: Rozpoczecie dżorneja z freeskiingiem?

..szkoda kasy?