16 (edytowany przez Creak 2007-01-06 18:16:08)

Odp: prawdziwy czy mocny w gebie?

hmm a może by tak każdy zastosował sie do zasady iż:
JEŚLI TW??J POST NIC NIE WNOSI DO DYSKUSJI TO WSADŹ GO SOBIE W DUPE!

17 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: prawdziwy czy mocny w gebie?

w sumie po prstu cza niektorych tematow nie czytac i juz :P po tytule widac czy to wogule warto czytac :D imo to wogule nie ma co tu koniny robic i po prostu zwiekszyc ilosc modow i adminow ;)

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: prawdziwy czy mocny w gebie?

zgadzam sie powinno byc wiecej admoinow ktorzy by robili pożądek ;D takie jest moje zdanie :)

19 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: prawdziwy czy mocny w gebie?

...ehh w sumie to nie mozna zabroniać nowym korzystania z forum....:P dzielenie na nowuicjuszów i pro raiderów jez bezsensoweeeee...:/
w sumie jedyną radą są szybkie i konsekwentne reakcje adminów... na posty typu....
gangsta elo rasta rap husty  <hahahahahahhahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahha>

...ahhh dziwna sprawa :P

20 (edytowany przez snowside 2007-01-06 20:21:05)

Odp: prawdziwy czy mocny w gebie?

"moim zdaniem" robienie getta na forum to jakieś nieporozumienie. A) jeśli ktoś kto ma mało do czynienia o wymiataniu, zechce się "wykazać", mamy szanse się dowiedzieć jaki ma światopogląd. B) jak będzie pie...rdolił to mała zje...ba może go wyprostuje. C) w ostateczności będzie z kogo drzeć łacha.
w sumie przykre że ktoś ma do powiedzenia tylko "gangsta elo rasta rap husty", a wiele z tego nie rozumiem.
A tak w ogóle dawanie rekomendacji stworzyło by rewelacyjne pole do korupcji, np. za skrzynkę wódki. Zakwitłaby "kultura kolesiów".
Pozdrawiam

21 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: prawdziwy czy mocny w gebie?

skoro wszystkie "nowatorskie" rozwiazania typu rejestracja z rekomendacji, dzielenie na grupy itp w ogolnym rozrachunku wydaja sie bez sensu i maja wiele minusow, to może zastosowac najprostszą metode i mianowac jeszcze 2-3 modow ktorzy czesto odwiedzaja forum i wydaja sie najbardziej odpowiedni do zaprowadzania porzadku na forum. W tej ostatniej nie widze zbyt wielu "przeciw".

W sumie nie ma co się dziwic skoro na 605 uzytkownikow jest tylko administrator, naprawdę ciezko to ogarnąć jednej osobie. Moim skromnym zdaniem na 600 uzytkownikow przydalob sie administrator i 2-3 moderatorow (ok 1 na 150-200 uzytkownikow).

pozdrawiam

22 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: prawdziwy czy mocny w gebie?

a są jakieś standardy unijne co do stosunku liczby moderatorów na użytkowników?

23 (edytowany przez wojar 2007-01-06 20:25:35)

Odp: prawdziwy czy mocny w gebie?

"hej moze na górze forum zrobić jakis duży widoczny napis "temat który chcesz założyć pewnie już był poruszany, zanim go założysz sprawdz za pomocą opcji "SZUKAJ" czy już ktoś wczesniej nie odpowiedział na twoje pytania" może wtedy nie byłoby 4 topiców o sniegu, 5 o butach, 3 o wiazaniach itd."

napisałem to w propozycjach zmiany na forum, ale bez odzewu, albo pomysł sie nie spodobał nie wiem, ale mozna by to usprawnic w ten sposob ze np przy wchodzeniu na forum dopóki ktos nie bedzie miec ok 30 postów bedziem mu sie cos takiego wyswietlac (nie z powodu uznawania za kogos gorszego czy nie wiem co, tylko po to ze niektorzy nie wiedza jak sie posługiwac forum moga niewiedziec ze wogole opcja szukaj istnieje itp)

najlepsze oczywiscie bedzie powolanie nowych moderatorów bo cos mi sie wydaje (moze blednie jak cos to poprawcie) ze jest ich tylko 2 i to nie zaczesto odwiedzaja niestety forum z powodu innych zajec, modami powinny byc osoby ktore odwiedzaja forum b. czesto zeby wiedziec co sie dzieje i szybko reagowac taki strzal mój kto to powinien byc ( tenchi i sznerchu ) ale mozna zrobic jakies małe głosowanko wybory czy coś

pomysły o forum pro czy zaproszeniach są moim zdaniem głupie

1.kto by miał decydowac kto jest pro a kto nie??
a) ilosc postów to sprowadzi ludzi tylko do nabijania ich i jeszcze wiekszego syfu
b) umiejetnosci jazdy? (a co np z osobami które nie jeżdza wogule na tt tylko np zajmuja sie filmowaniem albo robieniem fotek?) poza tym jak   
    macie zamiar ocenic umiejetnisci?
c) sznerchu to był twój pomysł z tego co czytałem to niedawno wogule zacząłeś śmigac na tt i nie wymiatasz za bardzo więc czy uważasz sie za
   "pro" czy "elitę"

2. zaproszenia... ten pomysł sie nie sprawdził co jest potwierdzone przez np grono.net miała być to społeczność znajomych (w jakimś sensie wyselekcjonowanych a tak naprawde masa ludzi zaprasz kogo popadnie żeby mieć wiecej "znajomych" a co maja powiedziec ludzie ktorzy nikogo z forum nie znaja a chca w nim uczestniczyc?

nie da sie tez przeprowadzic selekcji
jedyne rozwiazania moim zdaniem to jakies ostrzezenia (np. jakies czerwone kropki przy nicku za głupie posty/powtarzanie tematów/inne i np mozna miec 4 takie kropki a piata to automatyczny ban) nad rozwiazaniem tego problemu mozna by gadac i gadac...

24 (edytowany przez snowside 2007-01-06 20:42:21)

Odp: prawdziwy czy mocny w gebie?

"Pro" to ten co promuje dyscyplinę, zazwyczaj działaniem.

Pomysł weryfikacji umiejętności dobry, proponuję zawody lub miting.

Ilu kolesi w Polsce popyla tyłem na krawędziach np. z Kasprowego? Jak ktoś nie jeździ dobrze tyłem, to mu TT niepotrzebne, będzie wtedy "pro" czy"elita"?

"Elita" to zazwyczaj oznacza czołówka. Może być czołówka na stoku lub na forum.

Kto na tym forum jest "elitą" to widać. "Pro" znajdziemy na stoku.

25 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: prawdziwy czy mocny w gebie?

snowside napisał/a:

"Pro" to ten co promuje dyscyplinę, zazwyczaj działaniem.

a ja zawsze myślałem, że pro pochodzi od profesional...

26 (edytowany przez snowside 2007-01-06 20:53:25)

Odp: prawdziwy czy mocny w gebie?

jesteś profesional? Ilu z nas jest profesional?

PS smutne że w Myślenicach było tak mało ludzi.

27 (edytowany przez wojar 2007-01-06 20:52:20)

Odp: prawdziwy czy mocny w gebie?

wg ogólnie przyjetych zasad pro-sów w narciarstwie (i innych dziedzinach) uznaje sie ludzi którzy zarabiają jeżdżąc (profesion - profesja/zawód) ja nie jestem niestety i raczej nigdy nie bede pro dlatego właśnie nie zgadzam sie z takim dzieleniem forum

28 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: prawdziwy czy mocny w gebie?

I tu dokładnie się zgadzamy, pomimo że jestem po drugiej stronie "barykady".

29 (edytowany przez ciosu 2007-01-06 21:31:58)

Odp: prawdziwy czy mocny w gebie?

snowside, tu nie chodzi o zadne unijne standardy, poprostu ot tak podalem propozycje ktora wydawala mi sie dosc rozsądna, sam jestem modem na forum gdzie jest okolo 2700 uzytkownikow i 9 modow i pomimo tego nie wszystko da sie upilnowac.

Wprowadzenie ostrzezen jest tez calkiem nieglupim pomysłem, załóżmy ze 3 ostrzezenia to brak mozliwosci dodawania postow na forum (ale dalej jest mozliwosc ich przegladania) 4 ostrzezenia to uniemozliwienie wejscia na forum. Jak ktos dostanie jedno potem drugie ostrzezenie to moze to mu przemowi troche do rozsadku.

pzdr.

P.S Chlopy, nie prowokujmy sie, bo jakos tak wyczuwam delikatne napiecie w tym temacie. W koncu nie wazne ile ktos jezdzi i czy uznaje sie za pro czy nie pro po 1. to juz indywidualna sprawa a po 2. może zostały użyte nieodpowiednie slowa. W koncu wszystkim nam zalezy na utrzymaniu tego forum w nalezytej kondycji i od tego jest ten temat.

EDIT:
Przypomnialo mi się, pisalem juz kiedyś, że może tak stworzyć "przyklejony" temat na poczatku dzialu o wymownej nazwie "FAQ" gdzie zebrałoby się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnosnie 3ski typu "jaka długość TT" "Co na poczatek" "czy potrzebne ochraniacze", w pewnym stopniu mogloby sie to przyczynic do zmniejszania ilosci powtarzajacych się pytań.

30 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: prawdziwy czy mocny w gebie?

tez mi sie wydaje ze było jakies napiecie chociaz zupełnie nie rozumiem czemu, bo po postach wygląda jakbyśmy z snowside-m mieli takie same opinie na ten temat (moze wynikło jakies nieporozumienie/niedomówienie)
a jak na razie to my sobie mozemy tak gadac, ale dopóki do rozmowy nie przyłączy się admin to i tak nic się nie zmieni