1

Temat: Narty freestyle/trasa

Witam, poszukuję twin tipów głównie do parku - ale takich, które od czasu do czasu poradzą sobie przy sporych prędkościach na zwykłym, ubitym stoku. Powiedzmy 80% park 20% trasa. Będzie to mój pierwszy porządny sezon w parku ale na slalomówkach jeżdżę od dziecka czyli już ponad 10 lat i szybko się uczę. Nie znam się na nartach, przeglądałem tematy i dużo osób poleca Armada el rey, ale nie mogę ich znaleźć aktualnie w przystępnej cenie. Co powiecie o http://sklep.majestyskis.pl/295-narty-comic-13-14.html , zwracałem uwagę na sztywność bo jeśli mają wytrzymać na stoku nie mogą być zupełnie miękkie, tylko nie wiem czy 5 w ich skali jest ok.

Druga sprawa, to gdzie kupować wiązania. Na ski2die sklep są tyrolia max 11 DIN (btw - tyle wystarczy?) za 369 zł albo 15 DIN za 539 zł, da radę znaleźć coś taniej?

Po trzecie - spodobały mi się softshelle majesty http://majestyskis.pl/odziez_techniczna … tshell.php , czy coś takiego się sprawdzi, niepokoi mnie trochę oddychalność na poziomie 1000 g/m2, ale czy te cyferki coś znaczą w praktyce?

P.S. 182 cm, 79 kg, 19 lat

2

Odp: Narty freestyle/trasa

Widziałem dość tanie el reye za 1000zł nowe chyba, pisz na pw bo tutaj linkó nie można chyba zamieszczać ;)

3

Odp: Narty freestyle/trasa

Napisałem na maila bo nie widzę gdzie tu są prywatne wiadomości.

P.S. Moje pytania dalej aktualne

4

Odp: Narty freestyle/trasa

W dziale sprzedam Pospiech ma Comici mega tanio.zobacz bo ma ostatnia pare.Dadza rade na stoku jak wystarczy ci 20%.Dł 176 będzie.Tyrolie przy twoich gabarytach to musza być od najmniej Peak 12.Heady mojo to to samo jak niewiesz. Te softshelle Majesty sa super.Kolega ma i bardzo sobie chwali. El rey daje rade wszedzie nawet przy odpowiedniej technice cos tam w puchu zjedziesz( ale do typowych freeeridów oczywiscie nie podskoczy! ).Apo Hutch to tez ciekawa propozycja.Mysle że na trasie z tych 3 najlepiej sie spisują.Dla mnie ich minus to waga.Troche cieżkie.

5

Odp: Narty freestyle/trasa

ja bym na twoim miejscu brał te Comici od Pospiech i obczaj mejl odnośnie wiązań :)

Odp: Narty freestyle/trasa

ja mam do sprzedania armady alphy 1 z head mojo12 stan igła

7

Odp: Narty freestyle/trasa

Miałem podobny problem - szukałem twardej narty na park i stok. Dorwałem Volkle Wall 2013, mam 190cm, deski 185. To chyba najtwardsza narta twin tipowa na jakiej śmigałem, na prawdę świetnie się spisuje przy lataniu większych kickerów, na twardym przy dużej prędkości też świetnie śmiga. Jak zdecyduje się na zmianę desek to tylko na nowszy model. 10/10 dla mnie