1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: Białka Tatrzańska - 11.02-19.02, kto bedzie?

Witam!
Tak jak w temacie, może ktos z uzytkownikow wybiera sie do Bialki w tym terminie? Może jakies wspolne fikanie, no i afterek ;).

pzdr

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Białka Tatrzańska - 11.02-19.02, kto bedzie?

dzwoniłem w zeszłym tygodniu do białki i powiedzieli mi że nie ma i w najbliższym czasie nie będzie sp w białce. A na chełmie to stał tylko box na zawody i tyle, a teraz wszystko leży obok kasy i knajpy więc dopóki nie spadnie z 40cm to też można zapomnieć

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Białka Tatrzańska - 11.02-19.02, kto bedzie?

15 Lutego ma przyleciec do Białki jakis "szwajcar" i stawiac snowpark z ludzmi z Burtona hmm... dziwne to dla mnie jakies takie rozwiazanie, no ale pewnie dzieki temu bedzie pelen profess, aczkolwiek z drugiej strony to po kiego wała stawiac SP pod sam koniec ferii :/, chyba tylko po to zeby byl na QS i CruzerSnowTour, a szkoda bo na prawde zapowiadal sie megaciekawie.

Kondzik, zapraszamy serdecznie, lecz jezeli chodzi o ferie to w drugim tyg ferii, no chyba ze sami wpadniecie ale nie wiem czy traficie. Jezeli tylko pozwola na to warunki pogodowo-sniegowe to z checia was ugoscimy ;). No tylko że wiesz, ja to bym tego "snowparkiem" nie nazwal co najwyzej jakas "miejscowka" albo cos ;P, snowpark to zdecydowanie mocno wygórowana nazwa ;). Jezdzilismy w ten weekend w sobote i w niedziele, sneig byl mokry i dosc wolny ale troche pofikalismy (to byla jedna z pierwszych ustawek na TT-tkach, ale bardzo przyjemnie bylo), w sumie mamy 3 hopy, jedna tak 4-5m stolu, druga ma moze z 2 a trzecia to taka mala, dla kumpli co nie maja TT, ew. do nauki 180.

Kondzik, wiec jak juz mowilem zapraszamy, tylko powiedz czy takie hopy was usatysfakcjonuja, niestety jak ci pisalem w mailu nie mamy raili ani boxow, ale moze udaloby sie cos wykminic wspolnymi silami. 1022703-moje gg, pisz.

na ecrew.ciosajsrogo.info  sa fotki z sobotniego spotkania.

pzdr