1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Jasna Adrenalin 2007

ja bym sie pisal gdybym mial wtedy wolne.. bo czuje ze sesja poprawkowa mnie czeka :/

2 (edytowany przez KrzyczaK 2007-02-09 12:15:05)

Odp: Jasna Adrenalin 2007

na wziecie udzialu w tych zawodach to moje umiejetnosci jeszcze nie pozwalaja :) ... ale pojezdzic sobie z tej gorki :) to z checia bym sprobowal i przy okazji przetestowal garmonta i k2 :)

... tylko jak tam dojechac???

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Jasna Adrenalin 2007

ja jade

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Jasna Adrenalin 2007

KrzyczaK napisał/a:

na wziecie udzialu w tych zawodach to moje umiejetnosci jeszcze nie pozwalaja :) ... ale pojezdzic sobie z tej gorki :) to z checia bym sprobowal i przy okazji przetestowal garmonta i k2 :)

... tylko jak tam dojechac???

mam taki sam plan :)

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Jasna Adrenalin 2007

a w jaki sposob tam dojezdzacie? ma ktos auto? moze moglbym sie z kims zabrac z zielonej albo z wrocka?

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Jasna Adrenalin 2007

KrzyczaK napisał/a:

a w jaki sposob tam dojezdzacie? ma ktos auto? moze moglbym sie z kims zabrac z zielonej albo z wrocka?

spoko - transport sie znajdzie. ale to juz bedziemy ustalac bezposrednio przed wyjazdem

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Jasna Adrenalin 2007

No git, mysle, ze troche osob sie zbierze. Z transportem sie zobaczy, moze bede mial wolne miejsce w aucie, a moze nie bede mial auta, za duzo czasu jeszcze zeby planowac, w kazdym razie trzeba sie bedzie na dniach rejestrowac juz.

8 (edytowany przez KrzyczaK 2007-02-09 19:28:41)

Odp: Jasna Adrenalin 2007

ale jak sie zarejestrujesz to tylko bierzesz udzial w zawodach czy jeszcze jakies bonusy masz? jak z zakwaterowaniem?

a co z takimi szczegolami jak ochraniacz na kregoslup i pips?  ja nie mam tych rzeczy, mozna to gdzies tam wypozyczyc?

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Jasna Adrenalin 2007

Linijke wyzej na stronce masz napisane, ze moga zarezerwowac nocleg za 400SK/noc. Nie przesadzajmy 1000SK, to nie jest kwota za jak mozna wymagac noclegu w cenie.. :P
Wlaczone za to powinny byc chyba karnety, nie pamietam jak tam to bylo, trzeba by Kostka zapytac, albo Gasiora, oni byli w zeszlym roku.

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Jasna Adrenalin 2007

ja mam detektor i żółwia to ci pozycze, jak da rade, chyba nie będzie z tym problemu (postaramy sie o odległe numery) a nocleg to mozna sie wbic do hotelu janosik ktory jak sie nie myle to jest za 250 koron i na dodatek mozna kimac 4 osoby w 2 osobowym pokoju bo fotele sie rozkladaja a poza tym jest tam przesmiesznie czas sie zatrzymal w latach 70

11 (edytowany przez mikus 2007-02-10 09:59:46)

Odp: Jasna Adrenalin 2007

hehe, no to dobre miejsce do rozkminienia, ja jeszcze sie dowiem, moze uda mi sie korzystnie kwatere zalatwic

ale plecak mam nadzieje Krzyczak masz :P

Povinn?? ochrann?? Ł?portov?? v??stroj:
· certifikovan?? lyŁ?iarska prilba,
· ochrana chrbta, korytnacka, alebo vhodn?? batoh
· biper - lav?­nov?? vyhÄ?ad??vač

czyli:
- certyfikowany kask [fuck, ciekawe czy moj ktos certyfikowal..]
- żółw, zbroja, albo wygodny plecak
- pieps - wykrywacz lawinowy

[poprawcie mnie jezeli sie gdzies rabnalem]
Piepsa wlasnego tez nie mam, ale mam nadzieje, ze uda mi sie pozyczyc przed wyjazdem, zobaczymy. Nie wiem jak bedzie z tym zamienianiem sie sprzetem, zalezy gdzie bedzie biegla trasa, ale z lukovej doliny troche trwa zanim dostaniesz sie spowrotem na chopok.
Nie wiem ile to zajmie normalnie, ale jedyny raz jak tam bylem, pobladzilismy w lesie itp, i ostatecznie wyladowalismy na dole 1,5h pozniej... :/ Tyle, ze tam snieg byl jeszcze wyjatkowo padaczny. Normalnie trzeba gdzies wczesniej skrecic.... tylko jakos nie moglem wyczaic tej trasy

12 (edytowany przez KrzyczaK 2007-02-10 17:22:27)

Odp: Jasna Adrenalin 2007

ale vhodn?? nie znaczy wygodny tylko odpowiedni (czyli chyba ze zintegrowanym żółwiem) (link do słownika: http://www.dicts.info/2/polish-slovak.php?e=mc2). pozatym tam jest na tej stronce angielska wersja regulaminu (http://www.flashweb.sk/freerride//en/akcie/index.php?akcia=pravidla) i pisze w niej tak:

obligatory protection sport equipment:
- certified ski helmet
- back protection, or a suitable back-pack
- beeper

Pozatym w mailu mi tak odpisali:
you need a backprotector or BACKPACK, WHICH PROTECT your back

13 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Jasna Adrenalin 2007

zarejestrowaliscie sie juz?

14 (edytowany przez snowside 2007-02-12 23:22:29)

Odp: Jasna Adrenalin 2007

KrzyczaK napisał/a:

na wziecie udzialu w tych zawodach to moje umiejetnosci jeszcze nie pozwalaja :) ... ale pojezdzic sobie z tej gorki :) to z checia bym sprobowal i przy okazji przetestowal garmonta i k2 :)

... tylko jak tam dojechac???

Stary! najlepszym sposobem na podniesienie swoich umiejętności to start w zawodach. Nawet najlepsi mogą zaliczyć koniec listy, wystarczy upadek lub obranie zbyt niebezpiecznej trasy.
Piepsa ostatnio nie sprawdzali, ale lepiej go mieć. Reszta też potrzebna.
Umieść prośbę o podwiezienie przed zawodami a na pewno jakiś transport się znajdzie.
Będzie super jak pojawi się duża ekipa z Polski.
Zakwaterowanie koszt własny, najtańszy hotel "Liptov".
Wyciągi pokrywał organizator, potrzebny do tego był nr. startowy.
Tak przynajmniej było w zeszłym sezonie.

15 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Jasna Adrenalin 2007

tez tak pomyslalem wiec chyba wystartuje.
najgorzej z tym piepsem bedzie, bo żółwia to sie jeszcze jakos wykombinuje...

mam nadzieje ze sie transport znajdzie...