1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: Głupie Pytanie

Wiem ze dla wielu osób wyda sie to glupie,ale mam pytanie:
Jak jest z legalnościa freeraidu?
Chodzi o to czy jak wjade po za trase to czy nikt nie bedzie sie mnie czepiac.

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Głupie Pytanie

zalezy gdzie

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Głupie Pytanie

jak dla mnie to i tak masz pierwszą nagrode na nicka miesiąca

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Głupie Pytanie

Zalezy gdzie jezeli bedziesz sunol pod linia wyciagu to moga cie zjechac. A tak to nie. I omijaj Parki Narodowe. Pozrdo

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Głupie Pytanie

na poczatku tego sezonu w spindlu kiedy jeszcenie nie bylo parku robilem taki test ile razy mnie zjada ludzie kiedy bede smigal pod wciagiem: wyszlo 2 razy z kanapy + raz przy zjezdzie z trasy za kazdy zjazdem :P a tak ogolnie to pepiki dosc rygorystycznie do tego podchodza raz nawet widzielm ziomka, ktory "pokute" za to placil 1000kc ale poza tym czesto tez na mapkach osrodkow jest napisane jakas freeride area czy cos ogolnie az tak mocno ta legalnoscia bym sie nie przejmowal jednak tez mial jakies poczucie o tym ze sie nie do konca za dobrze robi dla przyroy :)

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Głupie Pytanie

wlasnie wczoraj wrucilem z slowacji z wysokich tatr  miejscowosc strebske pleso no i jezdzilismy pod wyciagami i poaza trasa i mielismy tylko raz maly incydent gdy po zrobieniu chopy (2h meczarni) przyjechali jacys ratownicy na skuterach i zniszczyli chope cos nam nagadali niewiem nie rozumiem slowackiego ;) ale jakos kumpel z nimi pogadal i byl looz znaczy musielismy sie z tamtad wyniesc ale nastepny dzien to samo i ratowników nie bylo :P:P

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Głupie Pytanie

w dodtatku polamalem narty na freeraidzie :P:P:P looool

tak to jest jak sie nie umie a sie za to bierze ;);) ale kiedys trzeba sie nauczyc prawda :P:P

8 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Głupie Pytanie

ja wrucilem dopiero co z kubinskiej holi i snowpark sie rozplynol bo jest na dolenej czesci stoku, wiec postanowilem posmigac w FR i jacys kretyni w jaskrawych kamizelkach darli za mna morde jak smigalem po za trasa w fajnym snieżku. na szczescie nie wiem co do mnei mowili- mialem zapuszczona muze ,a pozatym to chyba byli slowacy ale nie slyszalem bo nuta zagluszala mi ich pierdzenie. uwazajcie zeby was nie schaltowali na dole przy wyciagu kiedys- ogulnie udany wypad. PEACE

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Głupie Pytanie

W kubinskiej puch?? nie gadaj...

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Głupie Pytanie

no naprawde. na poczatku nie wiezylem ze snieg bedzie wogule na stoku jak wyjeżdzalem 1 raz wyciagiem go góry. ale okazalo sie ze u góry jest go duzo. po za trasa jest tyle ze jak poszlem sie odlac to wpadlem po pas. i mialem dosc duzy problem zeby sie wydostac. jak chcesz dobrze pojeździc to musisz odjechac bardziej na lewa strone(patrzac gdy sie wyjeżdza orczykiem go góry), bo przy wyciagu jest juz wszystko wyjeżdzone, pozatym jak jedziesz przy wyciagu to policjanci dra morde:]

11 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Głupie Pytanie

powder skiing is not a crime!

12 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Głupie Pytanie

sloniu masz jakies foty ? jak tak to wez na zapodaj jakas

13 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Głupie Pytanie

tzn mam tak jedna na komie taki krajobraz jak cos to daj nr koma to ci wysle mms zebys wiedzial co sie dzieje u góry stoku. nie jest to jakies cudo bo zrobilem sobie na tapetke ale ogulnie widac co mniej wiecej sie tma dzieje.

14 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Głupie Pytanie

Nie no dobra szkoda kasy na mmsy ale jestem w szoku bo mialem tam jechac i w końcu pojechałem do vratnej a z tego co słyszałem we vratnej jest zawsze więcej śniega. Ale tam niestety byl tylko ubity, a poza trasami same muldy zlodowaciałe

15 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Głupie Pytanie

to bambus straszna.