1 (edytowany przez yodaroller 2015-11-13 00:10:36)

Temat: Buty do parku

Szukam jakichś fajnych butków do parku. Przegrzebałem internet w poszukiwaniu butow stricte freestylowych ale przez rozmiar mojego kopyta (30.5cm) nie udało mi sie znaleźć nic interesującego w Polsce, a szkoda mi hajsu na odsyłanie butów za granice. Wygląda na to że pozostaje mi kupic jakies solidne butki all mountain. Polecicie coś konkretnego? Mam do wydania max 1000pln

Co myslicie o rossignolach alltrack?

2

Odp: Buty do parku

Powiem tak, nie wiem jak z innymi producentami, ale sprawdź czy nie masz gdzieś w pobliżu sklepu Salomona należącego do dystrybutora na Polskę. Powinni Ci ściągnąć, wtedy płacisz tylko jeżeli kupisz, tylko trzeba ładnie poprosić kierownika sklepu. Ja w zeszłym roku zamówiłem sobie linery do ghost max i wyszły mnie śmieszne grosze. GHOST FS powinni bez problemu sprowadzić, a jak masz farta to może będą mieli jakieś SPK ze starych sezonów.

3

Odp: Buty do parku

Miałam podobny problem, ale w drugą stronę (22cm). I po nardzie z gościem ze sklepu kupiłam salomony quest acces. Niby na stok, ale w parku dają świetnie radę. I po znajomości dałam za nie 450.
Teraz się czaje na wkładki, bo słyszałam, że przy większych lotach brak odpowiednich butów już boli, a dobre wkładki dają radę to zrekompensować :)