Temat: Czy opłaca się kupować towary w Chinach?

Szukam dostawców do sklepu. Rozważam możliwość zakupu towarów w Chinach.  Czy zakup towarów z Chin jest opłacalny? Ile będzie kosztować dostawa towarów do Polski z Chin?

2

Odp: Czy opłaca się kupować towary w Chinach?

Teraz wiele z chińskich partnerów. Nie sądzę, nie będzie żadnych problemów z dostawą.

3

Odp: Czy opłaca się kupować towary w Chinach?

Teraz wiele z nich jest utworzenie firmy z chińskich dostawców. Polecam Ci kontakt z firmą zammler biorąc pod uwagę geografię dostawy Myślę, że transport morski https://www.zammler.com.pl/services/shipping/ dostawa będzie tańsza dla Polski.  Ale lepiej jest, aby omówić ten problem z przewoźnikiem. Firma ta dostarcza różne rodzaje transportu. A w Chinach, zammler ma swoją własną reprezentację.

4

Odp: Czy opłaca się kupować towary w Chinach?

Coraz więcej ludzi zamawia bez ryzyka. Niezależnie od rodzaju sprzętu. Elektronika chyba cieszy się największym wzięciem, ze względu na konkurencyjne ceny.

5

Odp: Czy opłaca się kupować towary w Chinach?

Może nie bezpośrednio z Chin, ale sam przymierzam się do zakupu telefonu Xiaomi. W tym sklepie ze smartfonami w Białymstoku jest ciekawa oferta

6

Odp: Czy opłaca się kupować towary w Chinach?

Jeśli wiesz co chcesz kupić i jak to sprawnie sprzedać to tak. Mam kilku znajomych którzy w ten sposób właśnie całkiem nieźle sobie radzą. Niestety nie mam pojęcia jak teraz w dobie pandemii działają dostawy z tamtąd.