1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: [narty]Volkl Gotama alias "seek and destroy"

z tekstu wynika ze sa mniej podgiete niz poprzednie, ale nie sprawia to problemu w jezdzie swich

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: [narty]Volkl Gotama alias "seek and destroy"

mus-tafa napisał/a:
snowside napisał/a:

Z tyłu już nie są podgięte jak za dawnych lat. W puchu, mizernie nam występującego, na switch nie miałem powodów do narzekań. Także podczas lądowań na switch ze skał, nawisów przy głębszym śniegu.

...czyli jak są podgięte z tyłu...bardziej czy mniej niż poprzedniczki?...nie miałem ich w ręku i stąd moje pytanie...i jeszcze jedno-masz je 190 cm-a sam mierzysz ile?...i gdzie je zakupiłeś i ile dałeś za nie? dzięki z góry za odp

słabiej podgięte jak za dawnych lat. Mam 185cm wzrostu. Dostałem je od sponsora. Zakupić będzie można u mnie w sklepie od jesieni. W przyszłym tygodniu będzie można obejrzeć przyszłoroczną kolekcję na żywo. Przez całe lato.

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: [narty]Volkl Gotama alias "seek and destroy"

snowside napisał/a:

słabiej podgięte jak za dawnych lat. Mam 185cm wzrostu. Dostałem je od sponsora. Zakupić będzie można u mnie w sklepie od jesieni. W przyszłym tygodniu będzie można obejrzeć przyszłoroczną kolekcję na żywo. Przez całe lato.

Gdzie jest Twój sklep bo z chęcią je obejże...mam słabość do voelkli :) Zastanawiam się nad Voelkl Gotama lub K2 Seth, ciągle się wacham. Seth są chyba bardziej z tyłu podgięte, zgadza się? Kyrde czarne Gotamy były mega podgięte z tyłu...Jak je widze to mam dreszcze :)