1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: [ciuchy] Nike ACG

jeżeli szukacie porządnych ciuchów na narty to mogę polecić serie ACG z Nike, jako jedna z niewielu powszechnie dostępnych na polskim rynku firm produkujących ciuchy na narty ma swoją linię typowo pod freestyle, posiadam windstoper i spodnie. Z obydwu ciuszków jestem zadowolony.
Spodnie mimo niby niewysokich parametrów 5000/5000/5000 nigdy mnie nie zawiodły, prane około 8 razy (bez impregnatu) wciąż nie przemakają, nie mam też zastrzeżeń do oddychalności ani wytrzymałości. Atutem tych rzeczy jest też nie za bardzo wygórowana cena, szczególnie pod koniec sezonu kiedy ceny kolekcji zimowej spadają o połowę.

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: [ciuchy] Nike ACG

mam spodnie ACG, nie przemakają, ciepłe i "oddychają" ale kolor sie "wyciera". w niektórych miejscach sa juz biale (a byly szare)

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: [ciuchy] Nike ACG

Ja miałem czapke Nike ACG z takiej linii w coś jakby plastry miodu. Miałem dopóki mi starsza nie wyprała.

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: [ciuchy] Nike ACG

w sensie co się z nią stało??

moje rzeczy jeszcze koloru nie straciły...

5 (edytowany przez CzRT 2007-05-16 08:40:49)

Odp: [ciuchy] Nike ACG

Skurczyła się zajebiście. Mogłem ją sobie na rękę założyć :P Ale to nie wina czapki tylko tego że została wyprana w pralce (pisało żeby w rękach i delikatnie). No ale jak żyła to była całkiem spoko, ciepła, ładna i wogóle.