1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: rydzyklandia

panowie, kureffka ,musze cos napisac bo jasna krew zalewa, wczoraj mowili ze rydzyk dostanie 15 mln euro na swoja nowa szkółkę dla "polskich talibów" z unii europejskiej, rząd tak zdecydowal zabierajac dotacje na autostrade warszawa-poznan, dając  skur....i , ktory tak walczyl z tymi "szatanami" z EU, widac pieniazki nie smierdzą...

kureffka co za kraj!!!!! musialem wylac troche swojej żółci....sory za te negatywne wibracje

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

hehe, PIS przygotowuje sie do wyborow. A te 15 mln euro to taka oplata za kampanie w Radiu Ojca Dyrektora... proste:/. Znowu mohery zafunduja nam totalitarny kraj.

pozdrawiam

P.S jak to dobrze ze juz moge isc do wyborow

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

http://wiadomosci.onet.pl/1596600,11,item.html   list otwarty

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

hehe, PIS przygotowuje sie do wyborow. A te 15 mln euro to taka oplata za kampanie w Radiu Ojca Dyrektora... proste:/. Znowu mohery zafunduja nam totalitarny kraj.

Trochę mało logiki jak dla mnie.

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

Skoro wniosek o dotację na jego szkołę znajduje się na liście dopłat bezkonkursowych (jako priorytetowe dla Państwa [Boże Broń]) to nie ma bata żeby nie było tam sprężyny "kogoś z góry".

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

oglądając dzisiaj wiadomosci na polsacie i tvn szczena mi opada co wyrabia PIS , zaczyna to przypominac Bialorus...
miala byc IV Reich ,a zaczyna mi to przypominac PRL...

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

czyli źle że przestępców zatrzymują, czy co?

8 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

świetnie tylko można najpierw znaleźć dowody że są przestępcami. Przynajmniej mi sie zawsze tak wydawało.

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

maaty napisał/a:

czyli źle że przestępców zatrzymują, czy co?

ciemnogrod. szkoda tlumaczyc

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

matty, chyba jeszcze mlody jestes i nie widzisz co sie dzieje, ja tez jestem za lapaniem przestepcow, ale tu ewidentnie chodzi o to zeby zastraszyc swiadkow i dziennikarzy , przeciez zatrzymali ich w dniu kiedy mieli zeznawac przed komisja sejmowa i opowiedziec o naduzyciach wladzy, stary to zaczyna przypominac panstwo policyjne, probuja zakneblowac usta niewygodnym swiadkom, a pozniej sciemniaja "ciemny lud" ze to z innego powodu, takie numery to z moherami ale nie ze mną....

11 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

ło k...a  czytajcie ...nie wiadomo czy sie smiac czy bac...
http://wiadomosci.onet.pl/1598000,11,item.html

12 (edytowany przez maaty 2007-09-01 23:38:12)

Odp: rydzyklandia

Zwolennikiem PiSu nie jestem, ale rzygać mi się chce jak widzę w telewizji tą nagonkę, szczekanie o jakimś totalitaryzmie, czy państwie policyjnym. Wątpię, żeby PiS lub ktokolwiek inny pozwolił sobie na takie akcje bez konkretnych dowodów. Ja proponuje po prostu trochę poczekać, także z komisją śledczą... Media cały czas nadzorują poczynania polityków i każdy w swoim telewizorku może sobie zobaczyć co się dzieje więc nie ma mowy o żadnym zagrożeniu demokracji. Szczególnie że UE też patrzy na ręce.
Do tej pory większość takich sytuacji rozwiązywało się po kryjomu, za pomocą haków (przecież Leppera w związku z aferą gruntową można było tak zaszantażować, żeby ustąpił sam). Ja się cieszę, że ktoś nareszcie zaczął robić porządki w tym państwie i mówić wprost o prawdziwych zagrożeniach demokracji takich jak łapówy i (jakkolwiek to słowo by śmiesznie nie brzmiało) układy.

świetnie tylko można najpierw znaleźć dowody że są przestępcami. Przynajmniej mi sie zawsze tak wydawało.

Swoją drogą , dochodzi do takich absurdów w myśleniu, że nie można teraz już komuś postawić publicznie zarzutów, tylko najlepiej dopiero po procesie powiedzieć czy jest winny czy nie winny... Dowody są przedstawiane w trakcie postępowania sądowego. A jeżeli chodzi o zarzuty: http://wiadomosci.onet.pl/1598003,11,item.html

Hehe, śmiejecie się z "układu", ale pamiętacie chyba jeszcze komisję do spraw Rywina, powiązania co niektórych polityków? Niech każdy sam zadecyduje komu chce ufać...

13 (edytowany przez ODI 2007-09-02 00:41:55)

Odp: rydzyklandia

niezapominaj maaty ze prokuratura jest w rekach PISu a to bardzo duzo....moga podawac i sledzic te fakty ktore sa wygodne dla ziobry......  wiesz, ja tez chcialbym zeby byl porządek....tylko martwia mnie sposoby nieadekwatne do zarzutow(kominiarki , 7 rano,prywatne mieszkanie dziennikarza), ta wczorajsza pokazowka dla mediow.... taka zaslona dymna z ktorej dalej nie wiele wynika co tak naprawde dzieje sie w rzadzie i jakie metody stosuja...legalne czy nie....opozycja chce komisji...a pis strasznie sie jej boi...byc moze maja czego....okazuje sie ze to ziobro byl jednak pierwszym zrodlem przecieku i nieudolnie sie tlumaczy wzgledami bezpieczenstwa, czyli tez klamal najpierw.....o bym sie matty mylil, ale mam wrazenie ze mentalnosc rzadzacych doprowadzi do tego ze beda chcieli udowadniac ze tylko oni maja racje, nie patrzac czy to zgodne z konstytucją czy nie, po trupach doslownie....wiecie co powiedzial w wywiadzie Jacek Kurski w sprawie smierci Blidy?  -  "...ZE CZASAMI MUSZA BYC OFIARY ....", autentyk , nie boicie sie tej mentalnosci rodem z radia maryja?
..jezeli tak bardzo chca walczyc z korupcją to dlaczego nie wezmą sie za rydzyka i nie sprawdza gdzie podzialy sie miliony na ratowanie stoczni gdanskiej....afera Fozz...jakos nie chca tego wyjasniac....ciekawe dlaczego
dodam na koniec ze tez krytycznie patrzylem i na SLD i AWS, ale oni w porownaniu do PISu to przedszkolaki...
boje sie ze mozemy nie doczekac prawdziwych faktow...

14 (edytowany przez maaty 2007-09-02 10:51:42)

Odp: rydzyklandia

ODI, na razie się nic nie okazuje, na razie słychać tylko biadolenie wyborczej i pseudo-autorytetów. PiS komisji śledczej się nie boi, tylko chce, żeby nie przesunęła ona terminu wyborów...
Ja do pewnego momentu jestem w stanie zaufać PiSowi i poczekać na logiczne wyjaśnienia tego wszystkiego. Jeżeli okaże się ze te akcje były bezpodstawne, to będzie niestety ich koniec (no ale nie wierzycie chyba w biedną Blidę jako ofiarę?).
To jak było z pieniędzmi na stocznię gdańską zostało już chyba wyjaśnione i to przez poprzednią prokuraturę.

tylko martwia mnie sposoby nieadekwatne do zarzutow

I bardzo dobrze, jeżeli jest przestępcą to powinien iść siedzieć i na pewno nie będzie tu analogicznej sytuacji do Sobotki, który został ułaskawiony przez Kwacha w ostatnim dniu jego kadencji...