16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

no to jednak jestes zwolennikiem PIs, zadeklaruj sie w koncu...
dla mnie partia ktora trzyma i chroni antysemicka sekte rydzyka jest spalona.....a co do rydzyka i jego pieniedzy....co zo stalo wyjasnione?????? nic...moze cos wiesz??? .....a oprócz afery FOZZ sa jeszcze inne niewyjasnione powiązane z Porozumieniem Centrum(dawna partia kaczynskich),ale o tym dowiemy sie moze kiedys gdy prokuratura nie bedzie w lapach pis....
uwazasz ze ofiary musza byc , winne czy nie winne (blida), w takim razie musisz popierac hitlera, stalina, pol pota itp., oni tez mysleli w ten sposob...

17 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

Funkcjonariusze nie dopełnili obowiązków, nie przeszukali dobrze mieszkania i nie pilnowali jej. W CBA prowadzone jest postępowanie dyscyplinarne i znaleziono już odpowiedzialnych za tą akcję ludzi (źle przeprowadzoną akcję, a nie śmierć Blidy). Zresztą, chyba nie wierzysz, że zastrzeliła się dlatego że miała wysokie poczucie honoru...
Uważam że Blida nie była żadną ofiarą. Zabiła się nie z winy CBA, ale dlatego, że coś miała na sumieniu. A co do analogii do Hitlera, Stalina to poza tym że nie udała Ci się ona pod względem logiki to: http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina :)

Rydzyk to taki kozioł ofiarny trochę, przypuszczam że jakieś 80% księży w Polsce utożsamia się jawnie lub nie z jego poglądami... oczywiście nie popieram jego działań i wypowiedzi, ale nie chodzi tu konkretnie o osobę Rydzyka, ale raczej o całą instytucję Kościoła Katolickiego.
Co do stoczni gdańskiej to Radio Maryja tylko pośredniczyło w zbiórce pieniędzy, a w momencie kiedy zrobił się szum, ten kto wpłacił, mógł dostać  zwrot pieniędzy. Sprawę tą rozpatrywała prokuratura za czasów SLD więc wg Ciebie obiektywna.

Zwolennikiem tego rządu nie jestem, min. z powodu stworzenia takiej a nie innej koalicji (która ostatecznie się jednak rozpadła i to właśnie dzięki Pikowi), kiepsko było też jeżeli chodzi o reformowanie gospodarki (która powinna być bardziej liberalna, mniej socjalna). Na plus zaliczam działania wymiaru sprawiedliwości i politykę zagraniczną.

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

co do pieniązkow świętego ojca rydzyka to tu cos jest ciekawego:http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,wid,90 … caid=14648
a "prawo godwina" znam dobrze, wiec nie musisz sie nim zaslaniac, z premedytacja pisze tak bo  myslenie ze ofiary musza byc jakos mi nie pasuje do mojej etyki...maaty, jeszcze raz przypominam ze nie jestem slepym zwolennikiem ani lewej ani prawej strony, generalnie wszystkie rzady mnie przez te lata rozczarowaly....wiec jesli przychodzi nowa partia i mowi "my teraz zrobimy porzadek " a chroni swoich poplecznikow ii swoje brudy zamiata pod dywan to cos jest nie tak ...
P.S. dlatego chcialbym juz zime ,pobujac sie na narciochach z dala od polityki :)  peace maaty..

19 (edytowany przez maaty 2007-09-02 15:45:44)

Odp: rydzyklandia

Poza żałosną sugestią że rydzyk ma coś wspólnego z tym wypadkiem, to o pieniądzach na stocznię nic tam nie ma.
Jak już pisałem, nie uważam że ofiary muszą być, uważam że w tym wypadku nie można mówić o ofierze, Blida nią nie była.
Ja też nie opowiadam się po żadnej stronie, niektóre działania obecnego rządu popieram, niektórych nie. W tym przypadku denerwuje mnie nagonka medialna i histeria co niektórych.

20 (edytowany przez ODI 2007-09-02 15:52:46)

Odp: rydzyklandia

no to ja chyba czytalem inny artykul....albo nie umiem czytac...

"tam skarb gdzie RM twoje.." hehe

21 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

Maaty. Gdyby na to spojrzeć z dalszej perspektywy, jest kilka możliwości:
A- rząd zapędził sie w "czyszczeniu" Polski, użył metod totalitarnych w myśl "cel uświęca środki". Są to działania sprzeczne z założeniami państwa demokratycznego, nacechowane zemstą na "postkomunistach".
Przypomnę ci tylko że "miłościwe" nam panujący skończyli szkołę prawniczą za komuny. O metodach indoktrynacji środowisk akademickich, szczególnie na tego profilu uczelniach, poczytaj sobie prace naukowe.
B-wszyscy zatrzymani byli "ludźmi" PISu. Czyszczenie własnego środowiska jest cechą władców totalitarnych. patrz działania Stalina, Hitlera, Husajna i innych dyktatorów (z głębokim uwzględnieniem państw trzeciego świata)
C-j.w. z ta różnicą że zakładamy że nie dopilnowali własnych ludzi. Chcemy aby takie nieudaczniki nami rządzili? 

Co do działań Rydzyka są niezgodne z założeniami Chrześcijaństwa. W głębokim uwzględnieniem nauk głoszonych przez najwiekszego Polaka JP2. A ma być "pasterzem", wolne żarty, biznesmen i fob w sukience.

Do do działań prokuratury, to nie jest rozliczana ze stawiania zarzutów. Mogą postawić komukolwiek, jakiekolwiek zarzuty. A że jest sterowana odgórnie, widzieliśmy już parokrotnie.

Generalnie to najgorszy rząd jaki mamy w wolnej Polsce.

22 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

A- Wszystkie akcje przeprowadzane są jawnie, wiemy o nich i możemy komentować, podejrzanym o przestępstwa stawiane są zarzuty. Gdzie tu jakieś metody totalitarne?
Ostatni miłościwie nam panujący prezydent też skończył pewną szkołę za komuny hehe (tak więc jakby nie było skłamał podwójnie)...
B- Trochę nie rozumiem, ostatnio było dość sporo akcji CBA i nie dotyczyły one tylko ludzi z PISu
C- Pomyłki niestety się zdarzają, ale lepiej to ujawnić niż kryć, jak to było do tej pory...

Podaj może jakieś fakty, bo jak na razie to wszystko nie ma żadnego poparcia, a jest tylko przepisanym lamentem z wyborczej.

Nie bronię Rydzyka pod względem moralnym, bo szczerze mówiąc mało mnie obchodzą sprawy kościoła, tak po prostu było od zawsze...

23 (edytowany przez ODI 2007-09-02 23:04:59)

Odp: rydzyklandia

dobrze napisane snowside, maaty , nie zartuj sobie...te jawne akcje to show dla naiwnych na zlecenie spanikowanego ziobry, ktory dostal pistolety i postrzelil sie w noge...
...a mnie cholernie obchodza powiązania PIS z rydzykiem i chocby z tego powodu sa dla mnie niewiarygodni, poza tym pan prezydent to kolo bez honoru ktory podkula ogon gdy rydzyk wyzywa mu żonę, ze wzgledu na elektorat....ktos taki ma nami rzadzic???? nigdy

24 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

poza tym pan prezydent to kolo bez honoru ktory podkula ogon gdy rydzyk wyzywa mu żonę, ze wzgledu na elektorat

Ciekawe, że jak niemiecka gazeta wypuściła numer z kartoflami to wszyscy tak bronili wolności słowa...

Mamy w państwie nareszcie koniec kolesiostwa, PiS robi porządki nie tylko u "postkomunistów", ale też u siebie. A jak nie wierzycie to poczekajmy na komisję śledczą.
O co chodzi z tym Rydzykiem, napisz w końcu jakie ma powiązania z PiS-em, bo bardzo mnie to ciekawi...

25 (edytowany przez ODI 2007-09-02 23:36:59)

Odp: rydzyklandia

antysemicki elektorat z antysemickim kacykiem, to mi wystarczy..
troche cie podraznic i wychodzi prawdziwy PISowiec straszacy "postkomunistami" i wyborczą...
wiesz, bardziej od tych twoich obrzydlych postkomuchow boje sie czarnych typu jankowski, rydzyk i ich przydupasow...
napisales " PIS robi porzadki..", no jak ty uwazasz zamiatanie swoich brudow pod dywan to ja dziekuje...

jeszcze zaden rzad nie zjednoczyl calej opozycji przeciwko sobie, oczyms to swiadczy...

ci,  ktorzy przez lata pracowali lub znali kaczynskich mowia ze nie sa wstanie z nikim wspolpracowac,taka ich mentalnosc....i to sie potwierdza..
rozumiem ze gdybym wyzwal twoja zone lub dziewczyne to nic bys nie zrobil?

26 (edytowany przez maaty 2007-09-02 23:48:59)

Odp: rydzyklandia

Pod dywan swoje brudy zamiatał poprzedni rząd, ten stara się dojść do prawdy. Ja proponuje trochę zaczekać, zresztą już się wyjaśniło że Kaczmarek kilkakrotnie skłamał, tak samo jak kłamał Lepper...
Heh ciekawe że Lepper- przestępca jest teraz bardziej wiarygodny niż np Ziobro...

boje sie czarnych typu jankowski, rydzyk i ich przydupasow...

tak, i ich zwolenników, 70-letnich babć... I czy te przydupasy to także Watykan? Bo oni sprawy Rydzyka też coś za bardzo nie umieją rozwiązać, boją się go?...

27 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

maaty napisał/a:

Mamy w państwie nareszcie koniec kolesiostwa


A jak nie wierzycie to poczekajmy na komisję śledczą.


O co chodzi z tym Rydzykiem, napisz w końcu jakie ma powiązania z PiS-em, bo bardzo mnie to ciekawi...

<hahaha> koleś chyba ślepy jesteś - koniec kolesiostwa??!! jeszcze żaden rząd w Polsce nie wydawał tyle na administracje - a dlaczego?? bo nie upychał tam swoich kolesi
Całe CBA jest jednym wielki bublem - jak na razie robią same głośne afery pod publikę co do których żadnej nie jestem pewny

komisja śledcza jest przesuwana zapewne żeby pis i ziobro spreparowali sobie dodowdy jak te całe taśmy Ziobry które (pomijając fakt że są nielegalne) pojawiły się z nienacka i nie wiadomo jak były cięte

Jak możesz w jakikolwiek sposób ufać lub czekać że coś wyjasnią ludzie yacy jak Kaczyńscy?? Weźmy np premiera - wszystkich lustruje na podstawie teczek bo tam są niezbite dowody a jak otworzyli mu jego teczkę to powiedział że to kłamstwa i na tym się sprawa zakończyła...

nie widzisz powiązań PiS z RM??!! no to już mnie rozbawiłeś do łez! Dzięki RM PiS rządzi w naszym kraju a Kaczyński prędzej czy później robi co mu Ojciec Dyrektor powie

a to że państwo ma zachowania totalitarne widać coraz częściej - chociażby ograniczanie wolności słowa - przykład który powinien być znany dla forumowiczów - ktoś wrzucił filmik jak Kaczyński wypowiada sie o marihuanie ("ale co ma konopia do marihuany to ja nie wiem") na drugi dzień już go nie było bo go zablokowali, jak zaczniesz patrzyć co się dzieje naprawdę a nie widzieć tylko to co jest w TV (bo media bardzo łatwi mogą wprowadzić w błąd) to może w końcu przejrzysz na oczy
media są bolowane co chwilę - pamiętam ostatnio jak była informacja rano w radiu o tym że 2 20 latków okradło jakiegoś polityka PiS-u w jego willi strzeżonej przez BOR i jakiś ochorniarzy - przehistoria dla dziennkiarzy a później już nikt o tym nie mówił bo poszło polecenie z góry że o tym mają nie mówić
więc opieraj swoją wiedzę dalej jedynie na mediach to daleko zajdziesz...

a prawdziwe łapówy idą co chwila tylko się o tym nie mówi założe się że przy obwodnicy Augustowa też poszedł niezły wałek że sie tak długo upierali żeby ją tamtędy prowadzić (ktoś z kolesi Kaczyńskich może kupił teren na jej trasie albo ma firme która jako jedyna mogła poprowadzić budowę w takiej technologii) bo innego wyjścia nie widzę

miejmy nadzieję że Polacy nie zrobią takiej głupoty jak Amerykanie ponownie wybierając Busha i odpulą Kaczorów...

28 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

Patrzac na to,co sie dzieje mozna tylko przytoczyc znana sentencje,ze "rewolucja zjada wlasne dzieci".Trzeba przyznac Panom Kaczynskim,ze sa wytrawnymi pokerzystami,ktorzy zgrabnie potrafili operujac pewnymi nie do konca prawdziwymi faktami,czy jak kto woli niedomowieniami zdolali zwyciezyc w wyborach.Niemala zasluge w tym mial wlasnie moherowy elektorat.Powiazania PISu z o.Rydzykiem sa oczywiste,bo politcy jakiej partii byli najczesciej zapraszanymi goscmi do R.Maryja,i TvTrwam? Ojciec dyrektor ma ogromne oreze w swoim reku, z ktorego PIS chetnie korzysta,stad bierna postawa Pana Prezydenta.

Watykan nie chce powziac drastycznych krokow,bo wie,ze wraz z zamknieciem R.Maryja Kosciol w Polsce popadnie w taki kryzys jakiego nie bylo od lat.Juz teraz widac,ze praktykujacych katolikow jest co raz mniej,a co bedzie,jesli starsze Panie uslysza od Ojca Dyrektora "o miedzynarodowym masonskim spisku uderzajacym w prawdziwie chrzescijanskie idee,ktory doszedl juz nawet do Watykanu".

A jesli chodzi o Pana Ziobre,to sam sobie zasluzyl na taka opinie,ot, chociazby sprawa tego transplantologa- "Ten czlowiek juz nigdy nikogo nie zabije",no ludze,jak mozna w ten sposob mowic,opierajac sie na poszlakach! Druga sprawa: Pani Blida-to,ze byla zamieszana w ciemne interesy,bylo niemal pewne,bylo tez pewne,ze jest umierajaca na raka,wiec po co ta cala maskarada z funkcjonariuszami w kominiarkach etc.?, Po trzecie,trudno nie dopatrzyc sie w dzialaniu Ziobry interesu politycznego-ackja w min. rolnictwa miala skompromitowac leppera,aby przejac jego elektorat i poslow.Od poczatku bylo wiadomo,ze min.rolnictwa w procesie odralniania ziemii jest tylko w zasadzie arbitrem i nie moze podejmowac pewnych decyzji wbrew innym szczeblom decyzyjnym.Co do wymiaru sprawiedliwosci na nizszych szczeblach,to z autopsji,wiem,ze nie wszystko jest tak rozowe,jak przedstawia to minister,a sady 24h nie za bardzo sie sprawdzaja.

Reasumujac, trzeba przyznac,ze PIS dziala odmienne od poprzednich rzadow.Probuje walczyc z pewnymi zjawiskami.Jednak metody jakie stosuje w ogole do mnie nie przemawiaja i to od poczatku,czyli od kampanii wyborczej,w ktorej z lodowki PO znikalo jedzenie,przez dziadka D.Tuska sluzacego w Wermachcie, przez nazwijmy to "propagandowe akcje CBA",az do teraz.Mam nadzieje,ze nowe wybory chocby troche uzdrowia sytuacje,ktora jest obecnie.

29 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

maaty napisał/a:

C- Pomyłki niestety się zdarzają, ale lepiej to ujawnić niż kryć, jak to było do tej pory...

Heh ciekawe że Lepper- przestępca jest teraz bardziej wiarygodny niż np Ziobro..

więc nie pozostaje mi nic innego tylko życzyć facetów w kominiarkach i kałaszami u drzwi przed 7 rano.
a wiesz że prawo nie zezwala na zatrzymanie przed 7 rano? Odstępstwo w tym przypadku dotyczy silnie niebezpiecznych jednostek.

Ciekawe że PIS zaprosiło przestępcę do rządu...?

30 (edytowany przez pnk 2007-09-03 07:59:35)

Odp: rydzyklandia

ja motyla noga ale was powiozlo..polityka to chyba nie jest dobry temat na forum..i tak sie nic nie zmieni wiec lepiej montowac wlasne interesy i jebac gore!!!