31 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

A ile można rozmawiać o nartach ;p

32 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

w nieskończoność :-D

33 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

Lepiej jezdzic :P

34 (edytowany przez maaty 2007-09-03 08:36:14)

Odp: rydzyklandia

Widzisz Wojar, masz rację nie należy ufać mediom, a Ty niestety to robisz i powtarzasz jakieś niestworzone historie, podaj chociaż ich źródło bo za bardzo nie wiem do czego się odnieść... Skoro dla Ciebie wszystkie działania rządu są fałszywe i na każdym kroku widzisz przekręt to Ci współczuje. Nigdzie nie zauważyłem ograniczania wolności słowa, chyba że przez administratorów forów, no ale chyba nie będziesz obwiniać za to PiS-u?

Snowside, chyba żartujesz? Zatrzymywania przeprowadzane są o 6 rano, bo wtedy jest największe prawdopodobieństwo że wszyscy są w domu. Czepiacie się mało ważnych rzeczy...

Ciekawe że PIS zaprosiło przestępcę do rządu...?

Ale naprawiło swój błąd

To mój ostatni post, bo mi się już nie chce pisać...

35 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

poza tym pan prezydent to kolo bez honoru ktory podkula ogon gdy rydzyk wyzywa mu żonę, ze wzgledu na elektorat

Racja. Jak go Rydzyk zwyzywal to wszystko OK ale jak na poczatku objecia przez Kaczynskiego prezydentury jakis bezdomny gdzies tam krzyczal i go obrazal to go ciagneli po sadach za obraze glowy panstwa.

Z reszta skonczmy ten topic bo nie ma sensu o tym rozmawiac. Wszedzie o tym mowia to po co jeszcze tu?

Jesien juz, niedlugo zima, snieg. Cieszmy sie :D

36 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

No proszę, porządni obywatele się znaleźli, jakoś jak niemiecka gazeta zrobiła publikację o kartoflach to wszyscy powoływali się na wolność słowa i nikomu nie przeszkadzało, że ktoś obraża Kaczyńskich...

37 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

Jest roznica pomiedzy satyra,a zwyklym znieslawianiem.Wolnosc slowa nie oznacza,ze mozna na kogos wrzucac bez umiaru.Maaty,zarzucasz innym,ze nie znaja zrodla swoich niestworzonych historii,a czy Ty przeczytales artykul,na ktory tak chetnie sie powolujesz?Czy wiesz cos wiecej,procz tego,ze na okladce byl Kaczynski i kartofel:)?

38 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

..w radiu o tym motyla noga,w telewiszji o tym motyla noga..na forum o tym motyla noga..tatusia oszukasz,mamusie oszukasz,braciszka oszukasz..ale zycia nie oszukas!

39 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

Polityka się dostaje wszędzie... włączam telewizor polityka - wyłączam, włączam radio polityka - wyłączam, wchodze na neta: Onet - polityka - zmieniam strone na forum motocyklistów - polityka, zmieniam na ski2die - polityka... Ludzie załamać się można :D Dobrze że jeszcze Tlen i skype nie opętała polityka :D

40 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

maaty napisał/a:

Snowside, chyba żartujesz? Zatrzymywania przeprowadzane są o 6 rano, bo wtedy jest największe prawdopodobieństwo że wszyscy są w domu. Czepiacie się mało ważnych rzeczy...

nie chce mnie sie szukać który to paragraf, ale wyraźnie tam jest napisane w jakich godzinach można dokonywać zatrzymań. jest tez podane dla kogo są odstępstwa, tj. osobnicy mogący stawiać czynny opór funkcjonariuszom, z prawdopodobieństwem posiadania broni palnej, podejrzani rozboje, napady z bronią palną, mordercy.
A ostatnio spektakularnie zatrzymani nie mieli zamiaru się ukrywać, wręcz przeciwnie widać ich było w miejscach publicznych, zapowiadali konferencje, mieli zeznawać przed komisjami.
Teraz ten ciemnogrodzki elektorat jest, podobnie jak ty (jeśli ty, światły z szerokim światopoglądem facet tak uważa to pomyśl jak cała reszta z przepranymi mózgami), przekonany że to przestępcy i bracia ptaczory dobrze robią.
A jeśli mówimy o wolności, to smutne że taka wolność ci odpowiada. Tylko zakompleksiony, typ sie oburza na żarty na własny temat. Człowiek solidnie stojący będzie jeszcze wtórował oszczercy w myśl zasady " niech głupi ma radochę".

Na pocieszenie zapraszam do działu śnieg.

41 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

ide sie wysrac,otwieram klop a tam juz lezy smierdzaca POLITYKA!

42 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

Snowside, to kiedy mają zatrzymywać? Jak zatrzymują w pracy, miejscach publicznych to wszyscy się oburzają, że pokazówka i na oczach ludzi. Jak rano to niby nie zgodnie z prawem...

A jeśli mówimy o wolności, to smutne że taka wolność ci odpowiada. Tylko zakompleksiony, typ sie oburza na żarty na własny temat. Człowiek solidnie stojący będzie jeszcze wtórował oszczercy w myśl zasady " niech głupi ma radochę".

Tu nie chodzi o jednorazową satyrę, tylko o nieustanne ośmieszanie, które po pewnym czasie zostaje w podświadomości...

Mam gdzieś to jaki elektorat mają Kaczyńscy, mówię tylko co mi się podoba i nie podoba w ich rządach...

43 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

prawda jest taka że i jedni i drudzy to jebani ściemniacze i w pisie i w całej opozycji ciężko by było wyszukac polityków którzy coś by wkońcu zrobili dla kraju. polityka w Polsce strasznie śmierdzi, w mediach też jest wchuj ludzi co myslą, że to co oni przekazują jest święte, a tak naprawde to i oni smierdą jak całe to kureffka polityczne szambo.

44 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

http://notak.pl/index.php?opt=1&state=8&news=113

45 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: rydzyklandia

Nie ma co tego oceniac,bo nie zna sie konkretow.