16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Czym jest dla Ciebie narciarstwo?

Narciarstwo.. jedna z tych rzeczy która pozwala mi na oderwanie się od szarej rzeczywistości , dostarcza uczucia wolności oraz niezależności

17 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Czym jest dla Ciebie narciarstwo?

bo lubię mieć takie długie twarde w ręku i to do tego aż 2

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Czym jest dla Ciebie narciarstwo?

brak mi słów...

19 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Czym jest dla Ciebie narciarstwo?

Bo na dechach czuję się lepiej niż w butach...

20 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Czym jest dla Ciebie narciarstwo?

1. narciarstwo jest dla mnie stylem życia
2. wybrałem narciarstwo, ponieważ mnie wyzwala i kocham ten sport

21 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Czym jest dla Ciebie narciarstwo?

sposob na zycie.odlaczenie sie od rzeczywistosci.

Narty sa fajne:D

22 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Czym jest dla Ciebie narciarstwo?

1. Narciarstwo jest dla mnie pasja, nalogiem, celem w zyciu, mozliwoscia spotkania sie ze znajomymi, uwolnieniem sie od syfu tego swiata (nie jestem emo :P ), wolnoscia. Narciarstwo jest jak zdrowy narkotyk, uzaleznia, daje Ci niesamowitego kopa, nie mozesz bez tego zyc i zrobisz wszystko zeby byc na dechach ;)

2. Poczatek w wieku 3-4 lat, z inicjatywy oczywiscie rodzicow. Poczatki trudne, plastikowe narty itepe, ale jak sie juz wkrecilem to sie nie dalem wykrecic. Zaczalem z kilku powodow, przedewszystkim wyjazdy ze znajomymi, (funkcja spoleczna narciarstwa, czy cus takiego ;p). Pomimo mlodego wieku, zawsze wyjazd na narty kojazyl mi sie z bardzo milo spedzonym czasem, smiechem, wolnoscia (tak zostalo do teraz). Jak juz troche podkoxalem przyjemnosc sprawiala mi szybsza jazda, zmiennosc skretow - plyniecie na stoku. I wlasnie dlatego wybralem narciarstwo, czujesz sie jak bys plynal na sniegu.
Po tym sezonie mam nadzieje ze jeszcze bede mogl doliczyc do tego przyjemnosc z latania ;P

23 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Czym jest dla Ciebie narciarstwo?

skiing is my aeroplane, la,la,la

24 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Czym jest dla Ciebie narciarstwo?

może nie jednym zdaniem ale mógłbym napisać to samo (może tylko z trochę innymi przygodami) a spanie z nartami to normalka;-) http://www.ski2die.pl/news.php?artykulID=136

i w narciarstwie chodzi o to że jeżdżąc możesz spotkać ludzi myślących tak samo jak Ty

link do artykułu znalazłem na stronce mustafy

25 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Czym jest dla Ciebie narciarstwo?

narciarstwo to sposób na życie... to wolność!

26 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Czym jest dla Ciebie narciarstwo?

narciarstwo to dla mnie po prostu kupa radości xD

27

Odp: Czym jest dla Ciebie narciarstwo?

Ja trochę jeżdżę na nartach ale nie sprawia mi to tyle radości co wam. Ja mam inne hobby.  Ja kolekcjonuję monety i to sprawia mi ogromną radość. Polecam spróbować każdemu. Wszystkie ważne i potrzebne informacje na ten temat znajdziecie na stronie http://www.skarbnicanarodowa.info.pl/zlote-medale/ uważam że to naprawdę ciekawe hobby.  Koniecznie zajrzyjcie i poczytajcie. Polecam serdecznie.

28

Odp: Czym jest dla Ciebie narciarstwo?

Myślę, że dla wielu to po prostu hobby.  Ja na przykład jeżdżę na rowerze. To moja pasja.


__________________________
https://www.opako.com.pl