1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: Pogoda z portalu twojapogoda.pl

Mam nadzieje ze to jest bambus... warte ale ogolnie zerknijcie na portal wkurza mnie to co sie bedzie dzialo w Polsce ale moze bedziemy mieli srednie warunki ale bedzie dobra pogoda na foto sesje i filmy

Listopad z pierwszym śniegiem

Ten miesiąc przyniesie pierwsze opady śniegu, często będą też występować opady deszczu ze śniegiem i marznącego deszczu, powodujące gołoledź na drogach. Wielce prawdopodobne, że w miastach na nizinach śnieg spadnie już w pierwszej połowie miesiąca. Niewykluczone więc, że tym razem na groby bliskich pójdziemy w ciepłych kurtkach. Oprócz zimna miesiąc ten przyniesie sporo wilgoci.

Grudzień ze śniegiem i mrozem

Będzie pierwszym miesiącem zimy. Często będzie padać śnieg, a temperatura będzie bardzo niska. Po raz pierwszy w tym sezonie pojawi się mróz w ciągu dnia. Jednak mimo to możemy liczyć na pogodne niebo i wszystko wskazuje na to, że słonecznych dni będzie więcej niż tych z opadami deszczu lub śniegu. Tegoroczny sezon narciarski w górach może się rozpocząć nieco wcześniej niż w ostatnich latach. W drugiej połowie miesiąca możliwe są cieplejsze dni, kiedy na nizinach będzie padać deszcz i pokrywa śnieżna zaniknie.

Styczeń bardzo ciepły i mokry

Początek nowego roku przyniesie pogodę zupełnie odmienną od tej jaka panowała w grudniu. Temperatura przez większą część miesiąca będzie się utrzymywać na poziomie znacznie powyżej normy wieloletniej, a to oznacza, że możemy liczyć na wiele ciepłych, a nawet bardzo ciepłych dni. W ciągu dnia temperatura wynosić będzie od 5 do 10 stopni, ale w najcieplejsze dni może sięgać lokalnie nawet 15 stopni. Jednocześnie będą występować częste opady, głównie deszczu, chociaż nocami możliwe są również deszcze ze śniegiem. W cieplejsze dni będzie mocno wiało, częściej będzie też mieli do czynienia ze sztormem na Bałtyku. W górach po mroźnym i śnieżnym grudniu warunki narciarskie mogą się pogorszyć.

Luty nadal ciepły i wilgotny

W lutym kontynuacja wysokich temperatur, ale najprawdopodobniej już bez ekstremalnych odchyleń od normy. Na termometrach najczęściej od 10 do 15 stopni. W dalszym ciągu sporo opadów i wszystko wskazuje na to, że będą one nie tylko częste ale i intensywne. W górach nadal niezbyt korzystne warunki narciarskie.

Marzec z wcześniejszą wiosną

Wszystko wskazuje na to, że wiosna przyjdzie znacznie wcześniej niż powinna. Przez cały miesiąc będziemy się mogli cieszyć bardzo ciepłym powietrzem. Temperatura będzie w cieniu przekraczać 20 stopni. Opady tymczasem będą dość zróżnicowane, bez wyraźnej tendencji ani powyżej, ani też poniżej normy.

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pogoda z portalu twojapogoda.pl

na pewno tak nie będzie.. cały czas będzie -10. słonce. a w nocy -3 i śnieżyca..

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pogoda z portalu twojapogoda.pl

ja kiedyś słyszałem że żaden szanujący sie meteorolog nie poda prognozy gług terminowej wiec zapewne jest to gówno warta prognoza

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pogoda z portalu twojapogoda.pl

taaaa, oni czasami (czesto) nie umieją przewidzieć pogody na tydzień, dwa a co dopiero na miesiące, Ja tam wierze bocianom, wczesnie odlecialy-bedzie sroga i długa zima. :)

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pogoda z portalu twojapogoda.pl

motyla noga o szopenie,nie da sie okreslic pogody na dluzej niz 3 dni naprzod..

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pogoda z portalu twojapogoda.pl

;-(

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pogoda z portalu twojapogoda.pl

zima bedzie wczesnie :] zobaczycie :P

8 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pogoda z portalu twojapogoda.pl

Ja tez słyszałem że będzie padać śnieg przez całą zimę (ale tylko w nocy) a w dzień będzie piękne słońce... :D

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pogoda z portalu twojapogoda.pl

cukier napisał/a:

Ja tez słyszałem że będzie padać śnieg przez całą zimę (ale tylko w nocy) a w dzień będzie piękne słońce... :D

i każdy wygra w totka i kaczory zrezygnują z polityki...

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pogoda z portalu twojapogoda.pl

żabson napisał/a:

taaaa, oni czasami (czesto) nie umieją przewidzieć pogody na tydzień, dwa a co dopiero na miesiące, Ja tam wierze bocianom, wczesnie odlecialy-bedzie sroga i długa zima. :)

Nooo i ja bede z toba za tymi bocianami =D

11 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pogoda z portalu twojapogoda.pl

aa jeszcze zwrocie uwagę na inny motyw przyrody - jest początek października a już prawie nie ma  liści na drzewach

12 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pogoda z portalu twojapogoda.pl

sloniu napisał/a:

aa jeszcze zwrocie uwagę na inny motyw przyrody - jest początek października a już prawie nie ma  liści na drzewach

nad morzem jeszcze od zajebania tego badziewia gnije na gałęziach ! ;D
a ta prognozę podsumuje znanych cytatem .. " więcej w Fakcie "
;]

13 (edytowany przez sznerchu 2007-10-03 23:50:13)

Odp: Pogoda z portalu twojapogoda.pl

sloniu napisał/a:

aa jeszcze zwrocie uwagę na inny motyw przyrody - jest początek października a już prawie nie ma  liści na drzewach

no nie wiem sloniu planty w krk cale zielone :/

14 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pogoda z portalu twojapogoda.pl

sloniu napisał/a:

aa jeszcze zwrocie uwagę na inny motyw przyrody - jest początek października a już prawie nie ma  liści na drzewach

..w wisle sa jeszcze wszystkie..