16 (edytowany przez kudlaty 2007-11-14 23:38:21)

Odp: dobra inicjatywa

to polecam przeczytac jak dziala system w wielkiej brytanii...tam zeby zapisac sie do lekarza w sprawie bolu gardla trzeba czekac po 2-3 albo i dluzej tyg...poniewz tam obsluguje jeden lekarz w polowie dziedzin ! a jezeli chodzi o czas oczekiwania u nas...ja wielokotnie mialem wypadki i tyle samo korzystalem z pomocy NFZ...nigdy nie bylo sytuacji zebym czekal Bog wie ile czasu...ostatnio rozwalilem sobie skron (slizgie opony w rowerze, gleba)...pojechalem na SOR do jednego z poznaskich szpitali...podszeldem pod pokoj zabiegowy, zapytalem sie czy moze mi to opatrzec... czekalem 10min, bez zadnych zapisow, resjtracji...koles oczyscil mi rane, zaopatrzyl i podziekowal, zadowolony pojecjalem do domu ! takze albo trzeba miec pecha, albo naprawde byc uczulonym na nasze panstwo i z blachej rzeczy robic cos niewyobrazalnie strasznego ! ja mam tyle do powiedzenia :]

zus to skladki, a z tych skladek idzie kasa na nasz sluzbe zdrowia...powiazanie jest ogromne ;)

nikt sie nie kloci...ja nawet nie zauwazylem zeby sie ktos na kogos zezloscil ;) m isie ten temat podoba, bo sobie powtarzam na przyszly tydzien do koła z ekoniomiki :D

17 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: dobra inicjatywa

temat troche z pupki...zas bedzie klotnia i tyle;] kudlaty gdzie studiujesz RM i ktory rok? ;)

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: dobra inicjatywa

w poznaniu, wielkopolskie centrum edukacji medycznej na ulicy mostowej...rok pierwszy z dowch...poniewaz to jest studium (zakonczone dyplomem jak po licencjacie) !
klotnia, nie no, mysle ze nie...troche pogadalismy, wymienilismy sie zdaniami i spoko ;) pzdr dla wszystkich z tego tematu ;)

19 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: dobra inicjatywa

temat założony jest nie po to żeby się kłucić czy ZUS jest dobry czy zły, tylko po to, żeby ludzie uważający (tak jak ja) że lepiej by było gdyby zus został zlikwidowany podpisały się pod petycją

podziałało bo dzisiaj juz u kilku osób na gadu widziałem opis z linkiem do tej stronki, także pomysł się rozpowszechnia

tego co napisałem o rynku pracy nie musiałem przemyśliwać - wystarczy przejść się ulicami - co krok widać jakieś oferty, sam pracy nie szukam a co jakiś czas ktoś się mnie pyta czy nie mam kogoś chętnego do pracy, albo czy sam bym nie chciał (a nawet nie skończyłem jeszcze studiować więc wykształcenia nie mam) to chyba o czymś świadczy

20 (edytowany przez maaty 2007-11-15 09:24:06)

Odp: dobra inicjatywa

Nie chodzi o to czy zlikwidować zus, tylko o to jak to zrobić. Ja osobiście nie słyszałem jeszcze o żadnym pomyśle.

21 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: dobra inicjatywa

kudlaty napisał/a:

zus to skladki, a z tych skladek idzie kasa na nasz sluzbe zdrowia...powiazanie jest ogromne ;)

w jaki sposób kasa z zusu idzie na naszą służbę zdrowia? chyba tylko poprzez babcie, które dają 100zł i koniak panu doktorowi...

22 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: dobra inicjatywa

nie chciałem zakładać nowego tematu - jeżeli naprawdę sadzą te drzewa to opłaca się poświęcić na to te kilka sekund.

www.wojar.posadzdrzewo.pl

23 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: dobra inicjatywa

byleby nie stało sie jak w tej historii

http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35019,5781135,Przed_Silesia_pousychaly_deby_przedszkolakow.html

24 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: dobra inicjatywa

haha no to konkretna wtopa

25 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: dobra inicjatywa

DOBRA INICJATYWA!!!
http://wyborcza.pl/0,100519.html

26 (edytowany przez Jasiu 3city 2009-07-20 10:46:28)

Odp: dobra inicjatywa

ta akcja jest do dupy king kong...

Nie karanie za posiadanie to ciche przyzwolenie dealowanie.

Taka prawda niestety...

Zanim sie na mnie rzucisz z typowa garscia cpunskich argumentow, dobrze przemysl jakie konsekwencje taka zmiana w przepisach mogla by przyniesc...

27 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: dobra inicjatywa

bardzo dobra inicjatywa

28 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: dobra inicjatywa

zobacz sobie jak jest w Czechach, posiadanie jest legalne i jakoś nic złego sie nie dzieje

29 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: dobra inicjatywa

word, duzo ludzi podaje czechy jako przyklad.
@jasiu - jesli tobie palenie trawki kojarzy sie tylko z bajzlem i burdami to ci szczerze wspolczuje. sa tez na swiecie kulturalni ludzie, ktorzy wola jarac niz chlac wiec dlaczego i za co ich karac? poza tym - alk niesie ze soba duzo wiecej agresji, co jest dowiedzione...
ale kazdy swoje zdanie miec moze ;)
peace

30 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: dobra inicjatywa

http://wyborcza.pl/1,75248,6854703,Karac_tylko_dilera.html
Ciekawe na ile news z ministerstwa Czumy okaże się prawdziwy :)