1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: Gdzie w Katowicach najlepiej zamocować wiązania??

wiem że już gdzieś była o tym mowa ale nie wiem gdzie a zależy mi na czasie bo chętnie już dzisiaj bym tam narty zniósł.

2 (edytowany przez Kania 2007-11-19 10:54:32)

Odp: Gdzie w Katowicach najlepiej zamocować wiązania??

Giant ul. Andrzeja 9 ( wjazd od ulicy Kosciuszki za dworcem pkp ) tel. 032 251 66 67 Freesport Sp. z o.o.

3 (edytowany przez maaty 2007-11-19 12:31:06)

Odp: Gdzie w Katowicach najlepiej zamocować wiązania??

X-sport, zamontowali wiązania dokładnie tak jak chciałem, 30 zeta. Ewentualnie Bikershop. Aha, zależy też jakie masz wiązania, bo nie wszędzie mają szablony.
http://ski2die.pl/forum/viewtopic.php?id=940

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie w Katowicach najlepiej zamocować wiązania??

już mi podesłał mustafa wcześniej ten topic, więc przeczytałem sobie na nim co nieco, ale to było rok temu i trochę mogło się zmienić jak np ceny...

wiązania mam już zamocowane - oddałem do bikershopu bo miałem najbliżej i najkrócej się czekało - zajęło im to trochę ponad godzinę
cena 40zł niestety (orki pisał że rok temu za 20) ale tyle samo chcieli w Giant-cie, a tam czas oczekiwania to min. dzień.

znaleźli dokładnie center za pomocą rzutu bo na narcie był zaznaczony inny punkt jako zalecany do montażu, śruby posmarowali klejem - powinno być spoko

btw - jak czekałem na montaż pochodziłem trochę po sklepie - mają trochę tt w nie najgorszych cenach (i pewnie coś jeszcze dałoby radę stargować, ale chyba wszystko zeszłoroczne albo starsze jak np scratche) - fujaki były za 750, Kilka par K2 PE i jeszcze jakieś po koło 1000, buty rossi scratch po chyba 850

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie w Katowicach najlepiej zamocować wiązania??

a tak btw to czy w zwykłym serwisie dobrze zamontują wiązania do twin- tipów ?

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie w Katowicach najlepiej zamocować wiązania??

najlepiej montują przy giełdzie narciarskiej. wieloletnie doświadczenia w montowaniu wiązań do tt :)

7 (edytowany przez wrstp 2007-12-03 21:55:17)

Odp: Gdzie w Katowicach najlepiej zamocować wiązania??

Tylko że ja jestem z Opola i nie wiem nawet czy w jakims serwisie tutaj montowali wiązania do tt.
Chodzi mi o to czy jest duza różnica miedzy montowaniem w tt i normalnych nartach.
bo chce zamontowac moje wiazanie na core center w dogenach ale obawiam sie ze w serwisie nie beda wiedzieli do konca jak je zamontowac, choc na nartach jest zaznaczone gdzie jest core center.
pzdr

8 (edytowany przez twojastara! 2007-12-03 23:21:22)

Odp: Gdzie w Katowicach najlepiej zamocować wiązania??

z technicznego punktu widzenia nie ma różnicy czy wiązania się montuje na tt czy na innych nartach - trzeba tylko w odpowiednie miejsce przyłożyć szablon. także w opolu też ci dobrze zamontują, jeśli
         a. będę mieć szablon do twoich konkretnych wiązań (no oczywiście można bez ale po cholerę ryzykować?)
         b. przypilnujesz lub ewentualnie dokładnie (najlepiej kilka razy) wytłumaczysz kolesiom, gdzie mają przyłożyć szablon.

no zawsze istnieje jeszcze możliwość, że trafisz na kumatego ziomka co kręci słicz 1666 na chopkach i cork 666 na rejla i nie jedne wiązania do tt montował, a że nie lubi sponsoringu to sobie dorabia montując wiązania.

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie w Katowicach najlepiej zamocować wiązania??

bo tak szerokich nart większość szablonów nie obejmuje - ale zawsze mogą zrobić rzut nart i sobie z tym poradzić.

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie w Katowicach najlepiej zamocować wiązania??

Wskoczył mi do głowy taki kłeszczyn: O co kaman z tym szablonem? Bo chce zamontowac wiazania w serwisie gdzie koleś nie zna sie za bardzo na tt, ale podobno nie ma różnicy czy montuje sie wiazanie do tt czy do zwykłych slalomówek. Przy okazji, może ktoś wie, gdzie we wrocku można Fczepić wiązania dobrze i na rapie? :D

11 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie w Katowicach najlepiej zamocować wiązania??

co do tego montowania to jak lepiej zmontowac; jak w karwingach bardziej z tylu czy cos kolo srodka dechy?

12 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie w Katowicach najlepiej zamocować wiązania??

Luke napisał/a:

Fczepić wiązania na rapie? :D

:-/

pójdź do serwisu i poproś żeby Ci pokazali jakiś szablon i jak się go używa

dRzewo - opcja SZUKAJ!!!

13 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie w Katowicach najlepiej zamocować wiązania??

Dzięki niezmierne.

14 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie w Katowicach najlepiej zamocować wiązania??

Nie reklamowałeś???! Jeżeli ludzie nie będą ponosili konsekwencji za spierdoloną robotę, to do końca świata będziemy mieli takich debili w serwisach. Zwrot kasy należy się jak nic.

15 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie w Katowicach najlepiej zamocować wiązania??

Kupilem mojej Pieknej TT uzywane w dobrej cenie ale kurde ona ma bardzo mala stope i nie obejma jej buta wiaznka... Myslicie ze narta duzo straci na wytrzymalosci jesli pojde do biker shopu np i przekreca mi je na mniejszy rozstaw? i Czy zakleja jakos dobrze tam te dziurska?