1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: "ENJOY" - nominowany i zwycięski...!!!

W dniach 19-23.01.2008 w Salt Lake City (Utah - U.S.A.) odbył się coroczny festiwal filmów poświęconych najróżniejszym zajawkom X-Dance (Action.Sports.Film.Festival). Jak co roku można było zagłębić sie i prześledzić najróżniejsze wydarzenia akcji od deskorolki po skimboard. Zgłoszono ogółem 44 filmy wśród których znalazły się 4 poświęcone freeskiingowi - "Believe" (Studio 411), "Enjoy" (Rage Films), "Lost & Found" (Teton Gravity Research) oraz "Seven Sunny Days" (Matchstick Production). Z filmów z tego roku zabrakło chyba jedynie filmu "Real Time" (Level 1), który dla mnie jest całkiem konkretny no i jakiejś produkcji chłopaków z POOR BOYZ PRODUCTION (pisze "jakiejś" bo na ten sezon wypuścili oni aż trzy tytuły i ciężko powiedzieć który jest najlepszy). Do filmów nominowanych w poszczególnych kategoriach wybrany został jedynie "Enjoy" (Rage Films) który wygrał w kategorii - BEST CORE FILM - Gratulejszyn!!! Film wytwórni z Orlando, która ma juz na swoim koncie 9 produkcji, był nominowany jeszcze w dwóch kategorich tj. BEST EDITING oraz BEST SOUNDTRACK, a więc cienki być nie może. Ten sam film w tym samym czasie na troszkę mniejszym festiwalu (Freeride Festival) we francji, zdobył również pierwszą nagrodę w kategorii BEST IMAGE dlatego tych wszystkich którzy jezcze go nie widzieli zachęcam do zdobycia bo sam trailer to jednak za mało http://www.ragefilms.com/storeProduct.php?id=RP-025 . Jeśli ktoś go chce zobaczyć w orginalnej jakośći i mieszka w warszawie zapraszam na projekcję. Ostatnio przegrywałem też kopię dla chlopaków z zakopca więc jeśli ktoś jest z podhala to trzeba komunikować się ze Snowsidem albo Szymkiem Taszem. Więcej informacji o całym festiwalu na http://www.x-dance.com/
P.S. Szkoda że nie doszedł do skutku projekt filmowy "XBC Snow" który miał byc kręcony w Kolumbi Brytyjskiej w Kanadzie przez Naszych chłopaków (Michał "SNOWSIDE" Trzebunia, Jasiek Krzysztof, Szymon Maśniak, Mateusz Ligocki i Staszek Karpiel) bo moglibyśmy wtedy trzymać kciuki i głosować na Swoich, he he. POZDRO...

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: "ENJOY" - nominowany i zwycięski...!!!

i tak najlepszy jest wanderland!

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: "ENJOY" - nominowany i zwycięski...!!!

nie bo Believe! ale wanderland git

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: "ENJOY" - nominowany i zwycięski...!!!

nagrody nagrodami,a tak naprawdę ile ludzi tyle gustów i opini. kazdy woli co innego. mi na przykład przypadł do gustu long story short.

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: "ENJOY" - nominowany i zwycięski...!!!

mi do gustu wogole przypadły produkcje LEVEL 1 :)