1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: Majestic - nowy polski brand na ispo winter 08

Nie wiem czemu jeszcze nikt o tym nie pisze, wiec wklejam wam newsa:

http://www.skionline.pl/ispo/?ids=&id_relacji=&id_newsa=1442

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Majestic - nowy polski brand na ispo winter 08

Bielsko rules prekursor wszystkiego :)

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Majestic - nowy polski brand na ispo winter 08

A co takie drooogiiee beda :) zeczywiscie sam bylem swiadkiem nie jednego zjazdu po betonowych schodach i nic narta dalej żyła

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Majestic - nowy polski brand na ispo winter 08

Narty zajebiscie wyglądają,są ciągle ulepszane na podstawie prób i błędów więc jak dlamnie dobra nartka się szykuje!

5 (edytowany przez mieszko_ 2008-01-31 15:51:10)

Odp: Majestic - nowy polski brand na ispo winter 08

kto był na PFO to zna konstrukcje narty :P i w jaki sposób jest zrobiona ;]

6 (edytowany przez wojar 2008-01-31 16:45:20)

Odp: Majestic - nowy polski brand na ispo winter 08

info nie ma bo miała być tajemnica na razie

z tego co widziałem i słyszałem to odnośnie pancerności... no cóż work in progress :-) ale to mówi o tym że chłopaki się wzięli za to profesjonalnie i cały czas coś udoskonalają żeby jak narty wejdą do sprzedaży były już dopieszczone

to co mnie najbardziej uderza w majesticach jak na razie to ogromny camber, no i niektóre grafiki bardzo dają rady :-)

kurcze myślałem że ten znaczek majestica na BC dirty bears się jednak będzie łaczył - lepiej by to wyglądało

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Majestic - nowy polski brand na ispo winter 08

nad wytrzymałością narty jeszcze muszą popracować oraz nad jej budową :P

8 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Majestic - nowy polski brand na ispo winter 08

wojar napisał/a:

ale to mówi o tym że chłopaki się wzięli za to profesjonalnie i cały czas coś udoskonalają żeby jak narty wejdą do sprzedaży były już dopieszczone

profesjonalne ... hmm nie wiem od kiedy warstwy w nartach łączy sie zszywkami :P

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Majestic - nowy polski brand na ispo winter 08

widziałem takiego jednego z 3miasta objeżdżającego majestiki - przyznaję, że nartki wyglądały zacnie. czekam teraz na opinie. może faktycznie odkładać pieniążki na rodzimą produkcję?

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Majestic - nowy polski brand na ispo winter 08

wyglądają spoko (ale dla mnie to mało ważne) niestety jak trzymałem w rękach to sprawiały wrażenie dosyć cięzkich

11 (edytowany przez boms 2008-01-31 20:13:24)

Odp: Majestic - nowy polski brand na ispo winter 08

wojar napisał/a:

kurcze myślałem że ten znaczek majestica na BC dirty bears się jednak będzie łaczył - lepiej by to wyglądało

Hmmm, to bylo zamierzone zaburzenie symetrii :)

A to na specjalne zyczenie Valacara:

<obrazek>   <obrazek>

<obrazek>   <obrazek>

12 (edytowany przez wojar 2008-01-31 21:37:54)

Odp: Majestic - nowy polski brand na ispo winter 08

mieszko_ napisał/a:
wojar napisał/a:

ale to mówi o tym że chłopaki się wzięli za to profesjonalnie i cały czas coś udoskonalają żeby jak narty wejdą do sprzedaży były już dopieszczone

profesjonalne ... hmm nie wiem od kiedy warstwy w nartach łączy sie zszywkami :P

mówiąc o profesjonalizmie miałem na myśli to że najpierw testują i udoskonalają narty zanim wypuszczą je do produkcji :-) bo maszyny, grafiki, materiały już są więc niby i w tym sezonie mogli je sprzedawać.

boms - lepiej złączony znaczek (moim skromnym zdaniem) - zaburzenie symetrii jest na dole i na spodach nart :-) mógłby być jeden symetryczny element
btw1. ten tekst misia ma jakieś przesłanie? :-p
btw2. do których jeszcze robiłeś grafe?

13 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Majestic - nowy polski brand na ispo winter 08

pfff..a ja tylko dodam,ze niektorzy moga byc bardzo pozytywnie zaskoczeni w przyszlym roku..szczegolnie jesli chodzi o konstrukcje,co do grafiki to nie ma co debatowac..jednym sie bedzie podobac a innym wcale..