1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: Kaukaz Elbrus

mam przezajawe na taki wyjazd więc chłopaki, którzy sie wybrali napiszcie jak było, i dajcie jakieś rady jak sie zoorganizować żeby było spoko. I ci co mają też zajawe niech piszą to może w przyszłym roku zmontujemy większą ekipe
pozdro

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kaukaz Elbrus

nie wiem czy to juz widziales, ale jesli nie to napewno sie przyda    http://www.elbrus.intnet.pl/

a co do wyjazdu to ja bym bardzo chetnie sie wybral ale to w przyszlym roku jak cos :D

pzdr!

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kaukaz Elbrus

Ja tez mam zaajawwee o zycie w poniedzialek wrzuce tutaj link na podobna opcje ale inny region ale tez mistrz ja bym sie na to pisal mozna by zoorganizowac pod logo ski2die ludzie z forum i wyprawa naglosnic medialnie cala wyprawe zajawkowiczow moze by sie udalo zmontowac jakas dotacje!!!

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kaukaz Elbrus

w norwegii tez jest dobra opcja, jak w Focused bylo :D ale to juz na pewno bardziej kosztowne bo sie wiaze z helikopterem, a elbrus z tego co czytalem to mega opcja i nie jest tak drogo!

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kaukaz Elbrus

no powiem wam ze pomysł macie mistrzowski!!!! dobrze ze temat jest wrzucony tak wczesnie a nie na ostatnią chwile!!! mysle ze z czasem przybedzie chętnych tylko pasowało by jeszcze zrobic kilka opcji takiej wycieczki i mniej wiecej która wersja ile kosztuje i było by za*ebiscie!!!! ps. ja bym sie pisał na takie coś!

6 (edytowany przez BART 2008-03-10 11:22:33)

Odp: Kaukaz Elbrus

Padajcie taka wyprawe http://www.himalayanpowderdreams.com/introducing_gulmarg.htm

http://www.anonimgrupa-extremeteam.pl/index.php?e=1

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kaukaz Elbrus

No było kozacko, pierwsze heli zaliczone. Tereny FR sa tam super ekstra, ale jednak ktokolwiek sie tam bedzie wybierał, to ostrzegam żeby był cholernie ostrożny bo to są bez kitu duże góry i wszelkie zjawiska w nich występujące są w skali makro, o czym niejednokrotnie mieliśmy okazję się przekonywać na naszym wyjeździe.

8 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kaukaz Elbrus

no a szczegolnie trener wyszkolenia kost ktoremu z tego miejsca zycze powrotu do formy

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kaukaz Elbrus

jestem ZA i się piszę :)

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kaukaz Elbrus

bardzo sie ciesze że jest zainteresowanie. :D
Gnali napisz coś więcej, jak z dojazdem (bo można pociągiem albo samolotem), nocleg, helikopter, przewodnik ile to wszystko kosztuje i jak to najlepiej zoorganizować? z góry dzięki i pozdro

11 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kaukaz Elbrus

Gnali napisał/a:

No było kozacko, pierwsze heli zaliczone. Tereny FR sa tam super ekstra, ale jednak ktokolwiek sie tam bedzie wybierał, to ostrzegam żeby był cholernie ostrożny bo to są bez kitu duże góry i wszelkie zjawiska w nich występujące są w skali makro, o czym niejednokrotnie mieliśmy okazję się przekonywać na naszym wyjeździe.

to byl nasz najbardziej szalony wyjazd na narty na jakim do tej pory byliśmy ;)

12 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kaukaz Elbrus

no to napiszcie więcej

13 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kaukaz Elbrus

hehe ja rozumiem że nie chce się stukać w klawiaturę eseju na forum, czekam na spokojnie przygotowaną relację i tam mam nadzieję że wszystko się znajdzie, na razie wiem jedno - w tym roku nie jadę bo okazało się że koszty są ok 2 razy wyższe niż planowałem...

14 (edytowany przez hugo 2008-03-11 22:33:26)

Odp: Kaukaz Elbrus

Ja sie pisze bankowo za rok bo jednak kesz i duzo przygotowania czekam na dalsze info jestem w stanie pomoc w organizacji

GG:3122367
Mejl: arturkoziara@gmail.com

15 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kaukaz Elbrus

No tam nie jest tak tanio jakby sie mogło wydawać, ale z drugiej strony sporo rzeczy nie jest drogich jak np wódka. Ale to zdecydowanie nie jest to jedyny powód dla którego warto tam jechać :)