1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: MAJESTY Skis - oficjalnie

właśnie ruszyła stronka www Majesty Skis - www.majestyskis.com - już niedługo będą dostępne w sprzedaży.

Polski team:
- Piotr "PINKI" Pinkas
- Piotr "PIETREK" Karolus
- Mateusz "OSA" Pszczółkowski

Ceny nart na polski rynek:
FS - 1249 zł
BC - 1499 zł

więcej info już niedlugo...

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

Moim zdaniem za drogo te narty jezeli Polska firma ma byc konkurencyjna dla topowych marek powinna byc tansza

3 (edytowany przez sloniu 2008-08-06 21:45:10)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

wiecie popieram polska inicjatywę ale dla kogoś bez stałych jako takich dochodów kto raczey szczypie sie z każdą złotówką przy zakupie nart  to trochę za dużo i tak np wole kupic hellbenty niz polskie BC.

aaa i jeszcze jedno wypadałoby żeby na stronce polskiego producenta były opisy po polsku a nie tylko po angielsku.

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

jakby to byly cenki z wiazankami to milo by sie kuppwalo.. fajnie ze fsy maja symetryczne taliowanie bo nie kazdy nawet teraz nowyy tt to ma..

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

no w zasadzie bardzo malo dlatego ja lubie LINE i olewam inne narty i bede kupowal tylko Liny :( aczkolwiek ostatnio mi sie zajebiscie Moment skis podobaja

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

a mnie się podoba, że nasi weszli na rynek.... widziałem Sołtysa zimą w majestach - budził szacun...

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

pnk - nie o to chodzi. Nikt nie ma wątpliwości, że to nie jest praca charytatywna i wiem też, że małym manufakturom ciężko jest obniżyć koszty produkcji.
Ale jest też faktem, że mając do wyboru (w tej samej cenie) za bardzo nieznane narty polskie, a narty znanej i sprawdzonej marki, na których śmigają herosi znani z filmów PBP, w 9 przypadkach na 10 wybierze się K2, Rossa, czy inną Armade... automatycznie więc oczekuje się, że produkt krajowy będzie tańszy, bo czystym patriotyzmem mało kto się będzie jednak kierował, szczególnie, że do bogatych narodów nie należymy i każdy na tą parę nart długo ciuła.
Co nie zmienia faktu, że narty wyglądają naprawdę ciekawie, chętnie bym na nich pojeździł i z całego serca życzę wam powodzenia!

8 (edytowany przez pnk 2008-08-16 16:57:25)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

..sadzisz,ze jak armada,k2 i inne firmy wbijaly sie na rynek to narty kosztowaly 5 dolarow?

..to co pisze to moja osobista opinia,nie pisze w imieniu ani z ramienia marki majesty.

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

pnk, ja Cię akurat doskonale rozumiem. Wiem, że w przypadku wchodzącej na rynek, małej firmy, sam koszt produkcji jest bardzo wysoki... tylko nie masz się też co obruszać, że ludzie kręcą nosem na tą cenę, bo to z socjalizmem nie ma nic wspólnego ;) po prostu chodzi o zwykłą konkurencyjność, na którą wpływa jakość (nieznana dla większości), marka i jej renoma (nowa firma - wiadomo) no i cena... niestety, nowym firmom zawsze jest ciężko zaistnieć :/ a jak już pisałem, na patriotyzm nie ma co liczyć za bardzo w sytuacji, gdy każdy się z kasą szczypie ;)

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

A ja bym takie "maje" zakupił i w razie jakiejkolwiek awarii nie będzie problemów z reklamacją to całkiem możliwe że jakieś BC znajdą sie w moich rękach. Czemu by nie spróbować. Jeśli będzie zajebista to super jeśli nie spisze się tak jak oczekiwałbym to więcej nie kupie i nie polecę ich.  Prosta matematyka.

11 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

ja od poczatku jaram sie na te misie :D mysle ze to kwestia czasu az je zakupie fishu ;)

12 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

Arona napisał/a:

pnk, ja Cię akurat doskonale rozumiem. Wiem, że w przypadku wchodzącej na rynek, małej firmy, sam koszt produkcji jest bardzo wysoki... tylko nie masz się też co obruszać, że ludzie kręcą nosem na tą cenę, bo to z socjalizmem nie ma nic wspólnego ;) po prostu chodzi o zwykłą konkurencyjność, na którą wpływa jakość (nieznana dla większości), marka i jej renoma (nowa firma - wiadomo) no i cena... niestety, nowym firmom zawsze jest ciężko zaistnieć :/ a jak już pisałem, na patriotyzm nie ma co liczyć za bardzo w sytuacji, gdy każdy się z kasą szczypie ;)

..hehe..do obruszania sie jeszcze daleka droga..w sumie to nawet nie chodzi mi o narty ale o istnienie pewnej typowej polskiej reguly..jednak juz nie chce mi sie zaglebiac w ten temat bo to i tak nie rozwiaze niczego i zreszta juz nie na temat w tym temacie bedzie wiec koncze temat.emo

13 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

ja to powiem tak
nie chcesz to nie kupuj
nikt cie nie bedzie zmuszal
ja chyba sobie takie sprawie bo wygladaja ciekawie

14 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

wszyscy zawsze kręcą nosem ze za drogo albo cus ;)