16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

pinki przetestowal je wzdłuż i wszerz... wyjezdził na nich mega dużo czasu..

17 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

dlatego trzeba zobic testy :D w zime np.

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

Pnk - nie wiem o jakim niezadowoleniu piszesz? Ja się bardzo cieszę, że są polskie narty TT, jaram się nimi, podoba mi się grafika, podoba mi się nazwa, podoba mi się strona... chętnie bym je przetestował.
Tak jak napisałem, doskonale rozumiem, że ciężko oczekiwać, żeby cena była niższa, bo wtedy się ten interes w ogóle nie będzie opłacał. Stwierdziłem tylko prosty mechanizm rynkowy >>>produkt nieznany, krajowy - ergo w odczuciu większości ludzi cena powinna być niższa. Tyle :]
Majesty kibicuję z całego serca i jeżeli okażą się dobre, to z przyjemnością właśnie je kupię.

PEACE!

19 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

..emo niewazne,nie chce mi sie zaglebiac w watek..walka z wiatrakami,z pokolenia na pokolenie.emo

20 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

a tak w ogole, bedzie mozliwosc przejechania sie na nich tak testowo kiedys? bo zastanawiam sie nad kupnem nowych desek, a nuz majesty by mi spasowaly, cena moze i srednia, ale jezeli sa tego warte?

21 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

no to widac sie nie zrozumielismy, nvm

22 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

whatever

23 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

a ja się jaram, miśki mi się podobają na maksa i w przyszłym sezonie na pewno jedną parkę złych misiów będę dręczył.

24 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

Złe miski, dobre miśki... Ja wam powiem tak panowie - w Polsce gdzie dawno temu okazało się że produkcja nart (zwykłych masowych nart nie TT) jest nieopłacalna, zamknięto fabrykę Polsporta w Szaflarach i grzyb nic się nie działo przez ileś lat w tej dziedzinie. A tu nagle się okazuje że da się reaktywować produkcję nart pod polskim brandem w Polsce i to teoretycznie nart do niszowej nadal zajawki i nie trzeba z tym uderzać do wielkich fabryk Elana czy gdzieś, gdzie robione sa amerykańskie marki. TO CHYBA JEST GREAT SUCCESS czy mi się tylko wydaje? Także naprawdę szacunek za odpalenie tego projektu, początki są zawsze trudne jak wiadomo, ale jeżeli jakość tego sprzętu jest ok i ci co kupią będą zadowoleni to marka sie obroni sama i tyle.

25 (edytowany przez mikus 2008-08-28 08:14:34)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

Za kazda preznie dzialajaca firme nalezy sie szacunek, Ci co probowali zalozyc wlasna wiedza o co chodzi...
A co do Majesty, szanowany Polski Brand za granica to by bylo to =P

26 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

Chyba za duża przerwa letnia od nart? Chłopaki ćwiczyć nogi, brzuchy i tricki, bo ani sie obejrzycie jak sezon przyjdzie a wy wciąż będziecie na napince... Pozdrowienia!!!

27 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

caly problem tego forum polega na fakcie,ze wiekszosc ludzi woli milczec niz podzielic sie wlasnym "prawdziwym" zdaniem..w imie..?$? nie chce wywolywac kolejnej "powaznej" dyskusji ani nic z tych rzeczy..tak sobie to napisalem i nie prosze o zadne komentarze w zwiazku z tym.i jedyne co mi sie napina to guma w majtach.

28 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

pnk czasem sie zastanawiam na ile powaznie to robisz :) a co do Majesty to wygladaly spoko tylko czy te co je Osa mial na pfo i mu sie obie rozpekly tak samo to byly przedprodukcyjne ?

29 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

tutaj raczej nie szukaj powaznych rozmow..Pszczola mial sample.

30 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: MAJESTY Skis - oficjalnie

tutaj ciekawy artykul na temat tej marki, wszystko od poczatku jak sie zaczelo....niektorzy moga sie zdziwic dla kogo ta firma robi sprzet http://www.forbes.pl/forbes/2008/08/28/094_sukces_mierzony_deskami.html

ja napewno w tym sezonnie inwestuje w majesty!!