1 (edytowany przez ODI 2008-11-14 22:12:05)

Temat: z innej działki

http://www.sport.pl/zimowe/1,87239,5944 … istow.html

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: z innej działki

Nie ma rzeczy niemożliwych ;)

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: z innej działki

kogo obchodzi snołbord?

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: z innej działki

to ze zostali wykluczeni nie znaczy ze nie moge jezdzic... jak beda chcieli to beda jezdzili zawsze:p niezaleznie od tego czy sa w kadrze czy nie sa :) moim zdaniem dobrze zrobili, pozatym jazda to nie jest sponsoring tylko dobra zabawa:)

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: z innej działki

No cóż tak to bywa ze związkami w Polsce. Ale nie maja tak różowo, bo mogą ich nie dopuścić do startów i rzeczywiście nie będą mieli możliwości udziału w Igrzyskach. Tak to jest z prezesami co podpisują kiepskie kontrakty dla związków i jeszcze chcą by zawodnicy byli z nich zadowoleni.

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: z innej działki

nie rozumiem jednej rzeczy.. czemu niby nie ma jechac na olimpiade w Vancuver Mateusz jeśli we wrześniu zdobył już kwalifikacje jako pierwszy polak w ogole... chore...

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: z innej działki

mlody221 napisał/a:

to ze zostali wykluczeni nie znaczy ze nie moge jezdzic...

to znaczy ze nie mogą jak na razie startować w igrzyskach więc sporo znaczy

mlody221 napisał/a:

pozatym jazda to nie jest sponsoring tylko dobra zabawa:)

zrobili to właśnie z powodu sponsoringu

8 (edytowany przez Kauli 2008-11-15 16:39:26)

Odp: z innej działki

mlody221 napisał/a:

to ze zostali wykluczeni nie znaczy ze nie moge jezdzic... jak beda chcieli to beda jezdzili zawsze:p niezaleznie od tego czy sa w kadrze czy nie sa :) moim zdaniem dobrze zrobili, pozatym jazda to nie jest sponsoring tylko dobra zabawa:)

Zabawa a klasa mistrzowska, zawodostwo czy jak to się tam zwie to baaardzo odrębne dziedziny.
Taaa jedź na zawody za granicę bez sponsoringu tak ot dla dobrej zabawy - raz wydołasz finansowo i nie wiem czy kolejny raz pojedziesz... powodzenia życzę. Do tego dolicz dłuższe wyjazdy na trening bo u nas pajpa i innych zabawek na poziomie olimpijskim nie znajdziesz. Żeby w sezonie nowy sprzęt sklecić jest ciężko z własnych zarobionych funduszy a co dopiero wyjazdy... No chyba że ktoś w lotka wygrał albo ma bardzo bogatych rodziców.

A nawet by się na to zgodzili to związek i tak załatwi im "super" kontrakty i będą dostawać połowę z tego co dostają. Więc możliwości trenowania i "zabawy" drastycznie maleją.

W/g mnie mocna przeginka ze strony związku i życzę chłopakom powodzenia w roszczeniach.

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: z innej działki

PZS-Plac Za Skladki nie od dzis wiadomo,ze jest to jedna z najbardziej zenujacych instytucji,zaraz po PZPN.niewazne kto tam, siedzial na tronie zawsze sral gownem.jeba.PZS! mam nadzieje ze polskie narciarstwo freestyolwe nigdy nie bedzie dzialalo w ten sposob,choc domyslam sie ze jak pazerne lapki PZN dotkna pieniazkow freestylowych to bedzie to podobne sranie.

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: z innej działki

I tak to jest jak osoby niekompetentne zasiadają na nieodpowiednich stanowiskach. Zamiast pomagać - utrudniają drogę... I jeszcze ten tekst "Pan prezes powiedział nam, że nie jesteśmy od dyskusji" to już widać jaki prezes...
Jestem pewien że PZN już się czai na freesking bo widzi że coraz większa kasa w tym siedzi... Jak tak będzie to się z tego kraju wyprowadzam.

11 (edytowany przez ODI 2008-11-15 18:24:02)

Odp: z innej działki

no właśnie...gdy czytałem pierwszy raz ten artykuł to tak naprawdę patrzyłem na to przez pryzmat przyszłości freeski w tym kraju...przecież w 2010 freeskiing(pajp) będzie dyscypliną pokazową na olimpiadzie, a w 2014 są duze szanse aby stał się pełnoprawnym olimpijskim sportem...ciekawe czy sytuacja może być podobna..

12

Odp: z innej działki

W sumie ja na ten moment przede wszystkim skupiam się na tym aby kupić jak najbardziej atrakcyjną działkę budowlaną w Tuszynie. Myślę, że świetnie o tym właśnie napisano w https://www.moszczenica.info/okiem-czyt … w-tuszynie i dlatego dobrze jest coś więcej wiedzieć na ten temat.