1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: PSOTY 3 - Sosnowiec - styczeń

elo

!!! BARDZO PILNA SPRAWA !!!

w styczniu szykuje się gruba impreza w centrum Sosnowca - kontynuacja Psot 1 z kwietnia tego roku. wszystko w 80% jest już dograne ALE pojawiły się komplikacje z terminem.
impreza miała być 10.01 ale wtedy są Riders on the Snow, więc musimy przełożyć.

dlatego pytanie do Was, Drodzy Koledzy, Koleżanki i Koleżkowie - jaki termin by Wam pasował, żeby się pojawić ?
do rozpatrzenia są (na razie) trzy terminy - 15.01 (czwartek), 17.01 (sobota- ale wtedy możliwe, że będzie Back on Snow) lub 22.01 (czwartek - ale może być już sesja czy coś, a w sobotę Billabong coś poważnego robi na Julkach).
piszcie jaki Wam bardziej pasuje, żebyście się zjawili koniecznie ;) albo proponujcie nowy termin !

aha - jazda zacznie się pewnie po 16.00, więc będzie to wieczór jam seszyn.

więcej (choć niewiele) na www.tytanowyjanusz.com

czekam na posty i propozycje !

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: PSOTY 3 - Sosnowiec - styczeń

no mi pasuje każda sobota bo brat ma laske w Zabrzu to mnie podrzuci jak będzie jechał:P

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: PSOTY 3 - Sosnowiec - styczeń

impreza naprawde zapowiada sie bardzo grubo... nietypowa w pieknym choć brudnym miejscu... modlę się o chwie czasu przed sesją by tam sie wybrać.. szkoda ze weekendy mi tylko pasuja i zostaje 17.01... a back on snow nie bedzie mial do teo porównania napewno :)

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: PSOTY 3 - Sosnowiec - styczeń

mi pasuje każdy termin tylko nie o 16.00... jak juz cos to o 16.24-16-26

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: PSOTY 3 - Sosnowiec - styczeń

hmm... mi by pasował jakiś trochę późniejszy termin... powiedzmy styczeń 2010 :P

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: PSOTY 3 - Sosnowiec - styczeń

a mnie by pasowało co byś swoją impreze przełożył, arona, i wtedy wszystko będzie cacy ;]

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: PSOTY 3 - Sosnowiec - styczeń

jak impreza będzie z naprawdę dużym jebnięciem to nie musicie się przejmować terminem bo wszyscy na nią pojadą a nie gdzie indziej więc musicie pozachęcać ludzi informacjami co się będzie działo jaki set up przeszkód jakie nagrody jaka formuła imprezy kto będzie jakie media itp itd - tyle od mnie :-)

8 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: PSOTY 3 - Sosnowiec - styczeń

Zadajemy na forum poważne pytanie i oczekujemy poważnej odpowiedzi. Robimy imprezę pod narciarzy i dla narciarzy. Żarty nie na miejscu koleżko Arona.

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: PSOTY 3 - Sosnowiec - styczeń

aleś mu pojechał ! oł jeeeeee ! arona uważaj bo piekarz gryzie ;)
może i jak będzie dobra promocja to ludzie się zjawią ale nam zależy, żeby narciarzy było sporo.. snb na pewno się zwali w ilościach sporych ;/
więc jeśli termin Wam lata i jest obojętny to wpasujemy go pod nas ;)

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: PSOTY 3 - Sosnowiec - styczeń

całkowicie sie zgadzam z wojarem... a wtedy inni sie bedą martwic o termin a nie wy

11 (edytowany przez Arona 2008-12-10 23:00:13)

Odp: PSOTY 3 - Sosnowiec - styczeń

piekarz napisał/a:

Zadajemy na forum poważne pytanie i oczekujemy poważnej odpowiedzi. Robimy imprezę pod narciarzy i dla narciarzy. Żarty nie na miejscu koleżko Arona.

dla Ciebie PANIE Arona, nie spoufalaj się :P <żart>
a poza tym moja wypowiedź to żartobliwa próba ukrycia bezgranicznej rozpaczy, że w tegorocznych psotach nie mogę wziąć udziału. Najwyżej znowu mogę wpaść przerzucić łopatką kilka ton śniegu :P

edit: nowa wersja, poprawniejsza politycznie wg wytycznych szanownego pana moderatora Sznercha ;)

12 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: PSOTY 3 - Sosnowiec - styczeń

te panowie spokojnie.... proponuje pisac w nawiasach swoje nastawienie do wypowiedzi typu <zart> lub cos tam bo tu sie zaczniecie nie lubic kolejni...

edit: inna sprawa ze piekarz i pajda ta impreze jak swoje dziecko najsłodsze traktują czego im cholernie zazdroszcze... wiec maja troche innym punkt widzenia na to... dajcie ludzie odpowiedzi kto by sie pisał i tyle :) pozdro dla Stowarzyszenia Tytanowego Janusza... rosnie mi  cholercia konkurencja dla CiosajSrogo hehe... tak wyszło ze piekarz nie bardzo wie ze masz nozke rozwaloną Arona... ja tez bym wolał zeby bylo za rok ale mysle ze chlopaki z psotami predko nie skonczą... a jak sie to bedzie rozwijac jak sie rozwija to sie boje drugiego x-games tyle ze na terenach stoczni gdanskiej :P

13 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: PSOTY 3 - Sosnowiec - styczeń

Wyjątkowo dzisiaj wszyscy ujdą z życiem. Zostaje Wam opuszczone :) W zasadzie to tylko Arona sobie nagrabił, ale jest luz.
Wpadaj tak czy owak, bo kroi się triliard razy więcej śniegu niż ostatnio. Każde rynce do pracy się przydadzo!
Klaruje się powoli termin, zatem najpewniej po weekendzie drodzy bracia i siostry pojawi się oficjalna informacja.
Ze sportowym pozdrowieniem
piekarz

14 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: PSOTY 3 - Sosnowiec - styczeń

nagrabił? jak możesz! a ja Cie do znajomych na naszej klasie zaprosiłem... :P <<< <żart>!

jak tylko dam rade, to chętnie wpadnę pokibicować i za fizycznego porobić :)

15 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: PSOTY 3 - Sosnowiec - styczeń

dasz radę, dasz - co masz nie dać ;) poza tym będzie potrzeba sensownych ludzi, którzy potrafią poobracać łopatą, więc nawet się nie wahaj!