1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: Gdzie dac wiazania ?

Kupilem sobie wiazania tyrolia peak 15 [narty el ray] i zastanawiam sie czy dac je na sam srodek do fs, tylko nie wiem w jakim stopniu bedzie to przeszkadzalo w jezdzie na trasie i fr.

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie dac wiazania ?

dwa identyczne tematy sa na 1 stronie tego dzialu, wiec wystarczylo odrobine checi bys spojrzal.

a jak ci sie juz niechce nawet czytac to opcja szukaj nie gryzie.
http://www.ski2die.pl/forum/viewtopic.php?id=634
http://www.ski2die.pl/forum/viewtopic.php?id=2407
[url]http://www.ski2die.pl/forum/viewtopic.php?id=1835[\//]

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie dac wiazania ?

proponuje szukać.... kazdy nasteony post w tym temacie bedzie usuwany.. uwazam temat za zamkniety

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie dac wiazania ?

chwała naszemu moderatorowi, chwała, niech będzie chwała!!!

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie dac wiazania ?

Alleluja !

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie dac wiazania ?

Stary, tak się drzyj po sezonie, bo jeszcze wiosna przyjdzie. :)

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie dac wiazania ?

gdybyś nie znalazł w innym wątku to ci podpowiem, że punkt montażowy w El Reyach jest fabrycznie wskazany na -5cm, wiec sugeruje od tego punktu dać wiązania o 3cm do przodu (jak dasz El Reye na true center to troszke przesadzisz - na true c. mozna dawac thall. ar6, alpha 1, ale El Rey ma inna budowe i taliowanie.

Peace

8 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie dac wiazania ?

LS napisał/a:

gdybyś nie znalazł w innym wątku to ci podpowiem, że punkt montażowy w El Reyach jest fabrycznie wskazany na -5cm, wiec sugeruje od tego punktu dać wiązania o 3cm do przodu (jak dasz El Reye na true center to troszke przesadzisz - na true c. mozna dawac thall. ar6, alpha 1, ale El Rey ma inna budowe i taliowanie.

Peace

A,jak proponujesz zamontowanie wiazań do Armada JJ 07/08? Czy ustawienie ich tak ,ze 13cm nartki jest wiecej z przodu bedzie git? tak zeby pojezdzić  w puchu i czasem śmignąć przez park?

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie dac wiazania ?

Niedawo bylem w serwisie we wroclawiu na ul.wyscigowej [bylem wczesniej tez w 3 innych sklepach ale nie mieli czasu] przychodze daje wiazania narty mowie ze chce aby wiazania byly na -2. W zielencu zakladajac narty cos mi nie pasowalo, porownalem tyl z przodem i ku mojemu zdziwieniu wiazania zostaly zamontowane na -5 :/ wkurzylem sie strasznie, jak narazie ladujac na switchu nie odczulem dyskomfortu. Male pytanie czy oplaca sie robic nowe odwierty? Myslalem o tym zeby stare zalac jakas masa, ale nie wiem czy to wplynie nie korzystnie na konstrukcje nart.

10 (edytowany przez Ukaszz 2008-12-31 10:52:14)

Odp: Gdzie dac wiazania ?

mój kumpel dał nowe narty na zamontowanie wiązań do serwisu we wrocku i powiedział że ma być idealnie na środku narty . nawet przy gościu odwracał narty i wyznaczyli środek. jednak tamten dał serwisantowi nic nie mówiąc o centralu a ten mu jebnął -5 (standart) . Kumpel przychodzi  następnego dnia ale się spostrzegł i wali do gościa że źle wiązanie zamontowali . Ten oczywiście głupa wali że nie i że jest dobrze . Ale że kumpel dobrą gadanę ma to odmówił przyjęcia nart , poprosił o zwrot pieniędzy za nowe narty z wiązaniem (pokazał paragony) , postraszył trochę . Sprawa w toku , ale z tego co mówił gościu cyknął i  odda kasę a pewnie narty da na sklep do sprzedania :) Także idąc do serwisu WŁĄCZAJCIE DYKTAFONY lub co tam innego i nagrywajcie rozmowy z serwisantami aby później nie jeździć na 2 razy wierconych niepotrzebnie nartach lub -5 . Sam już zostałem zrobiony przez serwis w ddz i już się nie dam .

11 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie dac wiazania ?

z tego co widzę to w większości serwisów każdy montuje wiązania jak się podoba serwisantom a nie tak jak chce klient.

12 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie dac wiazania ?

Chcialem paragon ale powiedzial ze na ta usluge nie wystawiaja, a nie pomyslalem o nagrywaniu go :D do fr,bc to fajnie ale na hopy to juz nie. Narty sa dosc szerokie wiec moze zapewni to stabilnosc jak bede ladowal na switchu. Na nastepny raz bede nagrywal wszystko jak bede szedl do serwisu jakiegos :p

13 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie dac wiazania ?

Albo poprostu znaleść dobry i sprawdzony serwis... podpytać tu i tam... jak ja montowałem, koleś napisał przy mnie na kartce skicenter -2cm (tak chciałem). I na następny dzień zadzwonił do mnie serwisant przy montażu, czy życzę sobie -2cm od zaznaczonego czy realnego centrum nart. Można więc profesjonalnie :P

14 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie dac wiazania ?

Reflex napisał/a:

Chcialem paragon ale powiedzial ze na ta usluge nie wystawiaja, a nie pomyslalem o nagrywaniu go :D do fr,bc to fajnie ale na hopy to juz nie. Narty sa dosc szerokie wiec moze zapewni to stabilnosc jak bede ladowal na switchu. Na nastepny raz bede nagrywal wszystko jak bede szedl do serwisu jakiegos :p

Ja jeździłem cały zeszły sezon na  Dynastarach +5 i problemu nie było :)

15 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie dac wiazania ?

wafel napisał/a:

Albo poprostu znaleść dobry i sprawdzony serwis... podpytać tu i tam... jak ja montowałem, koleś napisał przy mnie na kartce skicenter -2cm (tak chciałem). I na następny dzień zadzwonił do mnie serwisant przy montażu, czy życzę sobie -2cm od zaznaczonego czy realnego centrum nart. Można więc profesjonalnie :P

krakowski serwisman (tu reklama- ul halczyna, pan Witek) nawet chętnie wpuści na zaplecze zeby sobie wszystko poustawiać i pisakiem zakreślić gdzie montować :)