1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: Riders

na razie unofficial, ale...

heniu h. wpadnie z ojcem - juz potwierdzil rezerwacje noclegow i cala reszte

niemiecki ski mag - the next level robi trip na wschod - w planie jib w pradze, pfo i jakies gorki w dreznie ... w roli glownej - nico zacek i martin misof !!! - jutro dopinamy szczegoly z organizatorem tripu

chlopaki z  www.regimechangeproductions.com zapowiedzieli 2 riderow i 2 filmowcow - bede krecic edity do swojego 4 ski movie

all da best riders from czech republic

... byc moze fin jibbujacy dla red bulla, zglosili sie tez estonczycy i litwini ... i jeden norweg ...

oczywiscie krajowy squad w full opcji

pewnie i jakis slovak zawita


...modlcie sie wszyscy o pogoda ... za reszte juz zaplacilem karta mastercard, wiec dopiete na maxa jest.

ello ;]

ps z innej beczki: podaje squad "kadry trenerskiej" na spring camp w Livigno: stasek, emde, kostek, sandro i moja skromna osoba... ale o tym juz za kilka dni w full opcji i w innym wątku - tu gadamy o zagramanicznych zawodnikach.

słoneczko plizzzzz :)

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Riders

Niko KOZACZEK dla nie wtajemniczonych dodam, ze ten jego mość wystąpił w mega filmie TEADYBEAR CRISIS ^_^

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Riders

O żesz ja rucham,  w kakalca siepie, to dzikooooooooo!!!! Leski no musze ci pogratulować że w trzy sezony zdołałeś rozbujać PFO z lokalnej imprezki do srogiego międzynarodowego eventu !!! Kurde no jak se przypomne pierwsze PFO i porównam z tym co teraz będzie to naprawdę coś niesamowitego. Chyba snowboarderzy nigdy nie zdołali ściągnąć takich sław na zawody do Polski a nam (narciarzom) udało sie to w trzecim roku oficjalnego funkcjonowania! Lesiu - wielki szmacun, bez takich ludzi jak ty nigdy nie zaszlibyśmy tam gdzie jesteśmy teraz. A to dopiero początek !!!

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Riders

bez kitu czuje sie wbity w ziemie przez to info... przesrogi uklon dla lesia i calej ekipy lobbingowej... bo zapewne nielada wyczyn to jest...

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Riders

Leski prze cios!

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Riders

Featuring the skiing of: Paddy Graham, Fabien Maierhofer, Pierre Guyot, Murray Buchan, Tom Last, Jean-Nicolas Bouchard, Andy Bennett, Jean-Fran?§ois Houle, Andy Collins, Laurent Thevenet, Mike Wakefield, Mathias Mecwsteen, Slavemonkey, Nick Southwell, Woodie Bouma and many more. THEVENTH widzialem go na zywca wygral rok temu boarder week w val thorens, MECWSTEEN tez jest w max dobry, JF HOULE chyba nic nie trzeba mowic.... zobaczymy kto z nich przyjedzie.... rozjebałał mnie ta opcja... rozjebała....

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Riders

chlopaki wyluzujta - bo sie jakos dziwnie czuje. sie jeszcze okaze, ze lotniska i drogi zasypalo ..albo cos tam innego - i riderzy na vipie nie dojada - wiec napisalem unofficial :)

natomiast sam fakt, ze echo o pfo roznioslo sie na europe i zacni riderzy maja w planie nasza impreze bardzo nas cieszy - tego ukrywac nie bede.

wracam do pracy ... aaaa ... i dobre info dla fikajacych dziewczyn -----> szykuje sie dla was gruba nagroda od GIRLIE CAMPS ... check www.girlieltd.com / na razie tez unofficial, ale obie strony happy i ustalmy szczegoly. zlookajcie czerwony link "Ski Camps" ... 2 miejscowki do wyboru - Les 2 Alpes i ...... Are :):):)

8 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Riders

Pomyslcie chopaki co to oznacza. Jeżeli do Polski wpadną tacy riderzy i zobaczą że Polacy daja radę to w slad za nimi pojawią się goście z firm narciarskich gotowi sponsorować naszych ziomów. I o to właśnie chodzi bo to będzie potężny kop dla polskiego freeskiingu :)

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Riders

o jezuuu! toż to będzie rozpierdol nie lada! Widziałem jak niszczą czescy młodzi, nasi też są grubo odpięci i jeszcze takie gwiazdy jak Zacek,Misof i Herlaut, toż publika tam zwariuje z nadmiaru wrażeń! już się nie moge doczekać

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Riders

o jaaaa nie no ni ma bata musze tam byc :D

cab 1080 misofa moze bedzie?

nie gasze podjaru! :D

11 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Riders

sw1080 by Harlaut, sw1260 by Zacek może ?

12 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Riders

i sw 1620 by jakis polak bo polak potrafi :]

13 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Riders

Polak to sw rodeo 1080 z tailem... bo na stylowe 1620 za mala hopa :D

14 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Riders

nom ja mam nadzieje ze nie bedzie za mala oby byla jak najwieksza :)

a opcja z riderami z zagranicy (nie mylic z sosnowcem :P -> nie obrazajac nikogo) jest full mega wyjabana w kosmos :)
tesh sie nie moge doczekac
high5 dla lesia

15 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Riders

troche sie cykam bo po pfo planowalem tydzien w gorach ale jak mi kopara opadnie na imprezie to moge jej nie domknac przez ten tydzien, a to glupiio sie jexdzi z haponem na osciez otwartym :D  :o :lol: