1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: Problem ze śrubą

nie jestem zbytnio techniczny dlatego mam pytanie do kogos kto moze wie jak to zrobic. Zostala mi jedna sruba do odkrecenia w jesterach. Gwint niestety od prob odkrecenia jej duzym srubokretem sie zniszczyl i nie jest w stanie zaden srubokret gwiazdkowy zlapac sruby tak zeby ja odkfrecic a siedzi suka mocno. Srubokret kreci sie praktycznie w miejscu. Probowal nawet silnoreki stanislaw i nic. Czy macie jakis sposob? Obcinac jej od spodu wiazania niechce a potrzebuje to jakos zrobic.

Myslalem zeby moze ja czyms wypelnic co by zwiazala sie z metalem i zatopic w tym srubokret i poczekac az wyschnie. Dajcie wasze propozycje. Sruba siedzi bardzo mocno.

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Problem ze śrubą

jak została jedna to spróbuj kręcić całym wiązaniem tak żeby ją odkręcić - ja tak miałem ostatnio z markerami z nart raceowych, a jeżeli to nie podziała to chyba trzeba rozwiercić śrubę wiertarką od góry.

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Problem ze śrubą

no wlasnie zostala 1 w wiazaniu, ale 2 w podstawce czarnej ktora nie pozwala sie wiaznaiu ruszac wiec tak naprawde ssa 3 sruby wiec nie ma szans zakrecic wiazaniem. Rozwiercic? Ale co to da :/ w takim razie poprobuje

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Problem ze śrubą

Pep znajdź gdzieś wiertarkę na stojaku - jakiś warsztat ślusarki albo cuś - dasz chłopu na piwo i po problemie.
Powodzenia! :)

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Problem ze śrubą

no wlasnie na to zbytnio czasu nie mam bo mnie cisnie nan arty i chcialem to w zaciszu domowym zrobic :P jakies sprzeta mam ale wiertary stojacej napewno nie chcoiaz wiem ze to sila moc :D

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Problem ze śrubą

spoko udalo sie ale musialem podwrzac srubokretami zeby srube z narty wyjac i mlotkimeem bic :p

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Problem ze śrubą

wychodzi na to że bez młota to.. nie robota :P

8 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Problem ze śrubą

hehe wiadome