1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: Völkl Dogen (co to za deska??)

Witam, zastanawiam sie nad zakupem Volkl Dogen na www.sport-conrad.de. Prawde mowiac nie mam za duzej wiedzy o Twin-tipach to ma byc moja pierwsza narta tego typu i tutaj zwracam sie z prosba do bardziej zorietowanych ode mnie uzytkownikow forum :)  o jakies info na jej temat. Moze ktos na nich smigal albo slyszal jakies opinie o tej desce. Czy jest warta polecenia i czemu taka tania(189 euro) w porownaniu z innymi twin-tipami? Z gory dzieki za info.

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Völkl Dogen (co to za deska??)

po weekendzie cos moge napisac bo jeszcze jej nie ciosalem ;)

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Völkl Dogen (co to za deska??)

w testach twintipy voelkla doskonale wypadają, Solt ujeżdża Karmy a fishu dogeny, mi sie zdaje że to zawsze dobry strzał

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Völkl Dogen (co to za deska??)

man zdaj sie na rady innych bierz dogeny bo do parku to musi byc rewelacyjna narta.ja je swojej siostrze teraz kupilem bo uznalem ze z oferty conradowskiej beda najlepsze.nie tylko ze wzgledu na cene...

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Völkl Dogen (co to za deska??)

jezdzilem wiec spoko, nie dlatego ze moj brat na tym czyms jezdzi ale ogolnie mi sie straszie podoba chcoiaz ostatnio ja zlamal cala narta to praktycznie core wood

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Völkl Dogen (co to za deska??)

ma to swoje dobre i zle strony... wiadomo cos kosztem czegos... ale nie kazdy katuje taki trickasy jak Staszek :P

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Völkl Dogen (co to za deska??)

core wood to dobra rzecz, moje tez maja core wood

8 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Völkl Dogen (co to za deska??)

Fishmac mam nadzieje ze juz sprawdziles te narte dostatecznie ; ) i napiszesz mi co nie co na jej temat. Jak wrazenia itd. ; )

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Völkl Dogen (co to za deska??)

Jezuuus maria straszne narta jka kazda inna Narta to Zwykly Ultra Light CoreWood czyli nic innego jak jeden kawalek drewna w srodku procz zoli i siateczki odzielajacec rdzen od zoli nic inneg osie tam nie znajdujeno chyab ze liczyc grafike w taki sam sposob zrobiono scratch sprayer narta stabilna le do pewnego czasu moze byc nie fortunny upadek i narta poszllaaaaaaa! Rdzen jest taki po to zeby narta byla lekka i przyjeman  wuzyciu niezaleznie od wagi !

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Völkl Dogen (co to za deska??)

dokladnie... nartka lekka i przyjemna. Krawedzie troszeczke chyba miekkie ale moge sie filmowac :P mi sie dobrze ciosa i polecam - prawdziwym wyznaczniekiem bedzie data jej zlamania :P puki co light...