1 (edytowany przez Chrzanek 2009-04-08 14:38:03)

Temat: narty dla początkującego

Siema w tym roku w val thorens wziąłem sobie jakieś rossignole brązowe pojeździłem sobie troche po parku i doszedlem do wniosku że kupuje własny sprzęt. Z oferty nart używanych moge kupić Armady El reye w dobrym stanie i do tego nowe wiązania mojo 11 albo w idealnym stanie armady alpha 1 + mojo 12. za te pierwsze zapłaciłbym 900 złotych a za alpha 1 1000 zeta. Mój poziom jazdy freestylowej można przyjąć jako zerowy chociaż w ciągu tych 30 minut jazdy i jakichś 5-ciu próbach skminilem jazde na takim niskim railu dla początkujących ale nie nauczyłem sie ładnie zeskakiwac do switcha :p. Proszę o pomoc które narty lepiej na początek el reye czy alpha 1. el reye bym kupił od ls dzisiaj mam dostać zdjęcia a alpha 1 sprzedaje gość z którym nawet jeszcze nie gadałem tylko mi napisał na gg że sprzedaje a mnie nie było. z góry dzięki.

waże 70kg ale jestem jeszcze młody więc na następny sezon powinno byc pare kilo więcej

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: narty dla początkującego

to jest już Twój 3ci temat dotyczący nart dla Ciebie :P nie jestem tu moderatorem i zaśmiecanie forum średnio mnie rusza, po prostu jestem ciekaw po kiego nowe tematy zakładasz ;)

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: narty dla początkującego

założyłem 3 tematy, jeden jest stary gdzie planowałem jeszce kupować nowe atomici urban twin tip, drugi dotyczy KUPNA nart, co jest chyba na miejscu, a trzeci jest ten. faktycznie, o ten pierwszy za duzo ale wolałem założyć nowy i przejrzysty bo tamten jest chyba na 4 stronie. ciekawość mam nadzieje zaspokojona;)

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: narty dla początkującego

Mogles po prostu napisac posta w pierwszym zaloaonym temacie.
Myslenie nie boli podobno...

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: narty dla początkującego

dobra kureffka trudno założyłem drugi temat ukrzyzujcie mnie !! ja chcę odpowiedź na moje pytanie napisaly juz dwie osoby i o dupie maryny

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: narty dla początkującego

lepiej wypadnie palenie na stosie :P

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: narty dla początkującego

masz racje, bardziej humanitarne : d będę brał alpha 1 dzięki za pomoc hahaha