1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: ochraniacze

Zapodaje ten wątek bo po ostatnim tygodniu zdałem sobie sprawe z podstawowego będu jaki popełniałem. Chodzi mi o ochraniacze na kręgosłup, biodra, i inne części ciała. Do przed wczoraj myślałem tak: nie będe teraz kupował ochraniaczy bo nie wykonuje niebespiecznych trików. Jak podciągne z poziomem to kupie. Niestety, do poważnej kontuzji nie trzeba skomplikowanych ewolucji. 3 dni temu zmontowałem sobie chopke, idealne konty, lądownie do puchu, bajka. Niestety, wystarczyła chwila nieuwagi, odpadła mi narta w powietrzu i potem nie wiem co sie działo. Poczyłem tylko, że nie potrafie złapać oddechu i okropny ból w kręgosłupie. Miałem już wszystkie czarne myśli przed oczami. Kilka tygodni mam z głowy. A wydawao się, że do puchu to nic sie nie może stać.
Więc namawiam wszystkich, zadbajcie o swoje dupy zanim coś się stanie. Wiadomo przeciaż, że profilaktyka jest najlepszą formą leczenia.

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ochraniacze

do tego nie cza hopy :( ja jechalem i jakis kolo jechal w poprzek stoku, wiec by w niego nie wjechac skrecilem i jak mnie wyjebalo to na plecach wyladowalem z 5m dalej, oddech stracilem i z 30s charczalem na kleczkach :( a, tego samego dnia kobita jezdzila po zeskoku i w nia trafilem, oczywiscie bez pojazdu sie nie obylo :]

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ochraniacze

Jeśli chodzi o kręgosłup to narazie nie mam zamiaru kupować zółwia. Po prostu biorę dobry plecak zapinam na biodrach i piersiach, grube zapasowe rękawiczki do środka i zajebiście chroni.
No i plecak daje dobry lans ;p

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ochraniacze

Kurka, ja tez mialem taki przypadek na stoku jak opisuje piotro i ja tez jestem Piotr :D Tez nie moglem powietrza lykac. Ale mialem tez taki upadek w szkole, ze zaczepilem sie na rurze, ale jakos puscilem i spadlem na plecy. Plecak nie pomogl. Przez kilka tygodni czulem jakby zmniejszona pojemnosc pluc.

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ochraniacze

trzymaj sie Orki jeszcze nie raz (w tym sezonie) wsiadziemy do AX (btw najlepsze auto jakie jest! pali okolo 5l:)) i smigniemy gdziesik
pozdro

a co do ochraniaczy to zamierzam zakupic shieldpantsy tylko ze nie moge dostac w krk fajnych w moim rozmiarze (M)

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ochraniacze

Dzisiaj kupiłem całą zbroje na siatce, 280zł na allegro. Nie ma co tak się wystraszyłem, że teraz jakoś kase skombinowałem. Teraz już moje ruchy nie są ograniczone jak zaraz po upadku więc mam nadzieje że nie jest to nic poważnego. Naprawde chłopaki, nie popełniajcie mojego błedu i zaopatrzcie się wcześniej, bo jak juz wam coś dupnie to niedojść że macie kilka tygodni z głowy to jeszcze takie kontuzje lubją się odnawiać.
A co do wyjazdu Creak to na pewno:) jeszcze nie w tym tygodniu, ale w następnym na bank.

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ochraniacze

A ja jak robiłem backflipa, to sie wbiłem czubkami w śnieg, a mnie wygieło w odcinku lędźwiowym i nadupcało  tam przez tydzień... Teraz sobie skacze w żółwiku, pożyczonym, ale rozglądam sie za jakimś własnym. Orki, jak dostaniesz żółwia, to daj znać jaki jest znaczy czy dobrze leży i czy fajny. Bo sam bym sobie kupił, ale 280zl to coś tanio... Dainese stoją w ZaKo w sklepie po 1000zl.

8 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ochraniacze

Jak tylko dostane to wydam opinie:) w tym tygodniu powinna dojścpaczka, tyle że nie wiem kiedy będe mógł przetestować bo kręgosłup nadal napie...la

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ochraniacze

HEheh no ochrona by sie przydala dzis sie o tym przekonalem jak łoiliśmy raile i boxy w snow parku na julkach dupa zbita lokiec rozjebany chyba bedzie trzeba zainwestowac:) pozdroo

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ochraniacze

Zgodnie z obietnicą, dzisiaj odebrałem paczke. Zbroja jest naprawde zajebista, nie krępuje ruchów, posiada ochraniacze twarde z plastiku( jeszcze nie testowałem jakie uderzenia wytrzyma, mam nadzieje, że nie będe musiał:)) a pod nimi miękie. Bardzo lekka, po założeniu praktycznie nie czułem jej na sobie, no może z wyjątkiem lekkiego usztywnienia dolnej części kręgosłupa. Ale o ten efekt mi chodziło. Więcj będe mógł powiedzieć jak przetestuje na hipni i railu w niedziele.

11 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ochraniacze

czyli z tego co wyczytalem to lepiej nie pchac sie w np cos takiego:
http://allegro.pl/item88689961_org_ochraniacz_plecow_zolw_wysylka_gratis.html

?

12 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ochraniacze

To nie tania PODR??BKA "no name" za 100,-

Jak widze cos takiego to zazwyczaj zamykan strone, ale deemeed to przynajmniej jakas firma. Przynajmniej wydawalo mi sie ze produkuja cosdo motocykli. Ja bym nie kupil czegos takiego bez przymierzania. Ale jak będzie pasować, to imo ok..

13 (edytowany przez technik 2006-03-06 20:00:05)

Odp: ochraniacze

zna ktoś jakąś stronke gdzie można kupić jakiegoś fajnego zółwia

14 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ochraniacze

Dobra to napiszcie mi czy jak ubiore żułwia to czy mi nie będzie zbytnio przeszkadzał przy wykręceniu backflipa bo nie wiem czy jak się tak wygne do tyłu w nim ??

15 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ochraniacze

zrób mostek to sie przekonasz czy ci bedzie przeszkadzać :P