1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: The North Face PFO 06 - opinie

Tradycyjnie po PFO zapraszam do dzielenia sie wrazeniami

JAK BYŁO??

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face PFO 06 - opinie

...hmmm? jak było!
...rozumiem, że jeszcze wszyscy pfo-riders nie dojechali do domu ale Ci którzy już są niech przeleją swoja opinie na sitecie... tyle wiem, że nie wszyscy startowali bo mocno wiało.. :(... (...) czekam (-my)!

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face PFO 06 - opinie

tricki : Heniek (człowiek z kosmosu) i inni z zagranicy jak rowniez polska czołówka pokazała triki o ktorych sie bedzie mówić jeszcze dłuuuugo (pewnie do końca lutego 2007:))
afterki mocne i gitowe:) (w liczbie mnogiej bo chill out chilloutowy z pewnoscią nie był :)) po prostu lakataju 24h na dobe
jedynym mankamentem była pogoda (najgorsze ze nie ma kogo za to winic :))

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face PFO 06 - opinie

wszystkie najazdy byly zajabiste!!!! a w szczegolnosci na trabanta ;)

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face PFO 06 - opinie

gadać jak było ludziska!

6 (edytowany przez technik 2006-02-27 13:44:54)

Odp: The North Face PFO 06 - opinie

w sumie ja byłem widzem ale z tego co widziałem :P to naprawde pozimo był przesrOOgi 
Heniek i jego wspaniałe caby (on poprostu nie umi przodem ) Szczepan Jano i Michał też strasznie dawali :D no i wiseł sie potężnie kręcił!!!!
Pogoda troche bardzo nie dopisała :/ co umiemożliwiło przeprowadzenie zawodów na wszystkich hopkach
Raile świetnie przygotowane :D!!!!!

... ale jednego nie wiem :D dlaczego emde i staszek nie wystartowali ?!?

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face PFO 06 - opinie

bo nie wiidzeli w tym sensu tomek guziur tez nie i moze nawet dobrze zrobili zreszta dobrze ze czesi pokazali ze da sie wygrac z finlandia :]

8 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face PFO 06 - opinie

bo nie wiidzeli w tym sensu tomek guziur tez nie i moze nawet dobrze zrobili

eee nie kumam, to jak nie ma super zajebistego kickera to sie nie chce skakac?

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face PFO 06 - opinie

Co do Staszka i Marka to mysle ze mieli swoje powody i pelen luzik nie ma sie co napinac przeciez to ma byc freestyle.

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face PFO 06 - opinie

SanczO dobrze mówi, tak a miales duzy kicker na finale? Chyba ztego co pamietam to nie nie bronie tu nikogo ale tez bylem sklonny do nie skakania

11 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face PFO 06 - opinie

In my opinion nie ma co debatowac bo sie z tego zrobi temat brzytwa a tego nam nie trzeba dobrze bylo i basta wszyscy pozniej pofikali na afterku.

Marek i Staszek w pewien sposob podejmujac taka decyzje ustapili pola mlodszym i tez pieknie :-)

Mysle ze dzieki temu rowniez mogli sie wykazac Szczepan, Wisel, czy Misiek i dobrze bo ich skoki naprawde pokazali sie z dobrej strony.

Wiadomka ze gdyby byla pogoda i mogla by sie odbyc rywalizacja na DUZEJ pewnie odpina nie miala by konca i zawody byly by przez to znacznie atrakcyjniejsze bo wtedy zobaczylibysmy wszystkich w swoich najbardziej wyczesanych akcjach, wtedy pewnie tez wiecej ludzi by dopingowalo i obserwowalo z boku zamiast siedziec w knajpie, ale to tylko gdybanie :-) bylo jak bylo z pogoda - nie rozpieszczala co wszyscy widzieli...

Najwazniejsze ze spotykamy co roku coraz wieksze grono coraz wiekszych jumperow i jibberow i wogole fajnych ludzi bo przecie nie medale we freestylu sa naj naj naj..........wazniejsze!

Wazniejsze hmy wazniejsze bylo to ze byl Henek z Bratem, ze Byli Paddy z ekipa czy Jonas VodkoVlewajnen o i Dominique i wogoleee - btw. ogladajcie sie w TV :-).

12 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face PFO 06 - opinie

No tylko iedy bedzie jakas relacja/

13 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face PFO 06 - opinie

I raile byly miszcz ustawione procz Kinked Boxa jak dla mnie :P ale etn up rail rozwalal system

14 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face PFO 06 - opinie

Dam cynka na bierzaca jak bede cos wiedzial, pierwszym zrodlem info telewizyjnego bedzie Marta wiec napewno wrzuci co gdzie i kiedy :-)

15 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face PFO 06 - opinie

no i już po, jedno co mnie powaiło: "Tannerek Hollek" jak to mówią czesi :P

ps.wiem ze w TVP 1 będzie można obejżeć relację z PFO, oraz w przyszłości mały reality szoł z teamem 4Frnota association with Southside Pictures ;)