1 (edytowany przez snowside 2009-09-08 09:08:22)

Temat: Dakine Konkurs!!!

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę www.dakine.pl gdzie właśnie zaczał się konkurs w którym można zdobyć nagrody z kolekcji Dakine. Konkurs trwa od 7-20.09.2009 więc czas ucieka.
Zapraszam!!!

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Dakine Konkurs!!!

zbierają sobie materiał fotograficzny hehe za niską cenę :)

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Dakine Konkurs!!!

haha Marcin Doniec :D

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Dakine Konkurs!!!

sznerchu napisał/a:

zbierają sobie materiał fotograficzny hehe za niską cenę :)

w 100% racja

kiedyś już komentowałem na s2d podobne wydarzenie tyle że organizowane przez Head'a- generalnie jak dla mnie takie coś to żenada ze strony firmy. Znikomym kosztem próbują sobie zapewnić materiał foto na najbliższe lata, a potem widzimy na reklamach jakieś przeterminowane zdjęcie, które wzbudza raczej litość niż zachęca do zakupu produktu. Tak więc dzięki pomysłowości firmy na reklamach są albo materiały podesłane z centarali z usa albo jakieś w 95% amatorskie, pamiątkowe zdjęcia.
Niestety takie działania na pewno nie prowadzą do rozwoju ani sportu ani fotografii.
Trudno, takie czasy....

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Dakine Konkurs!!!

Jak dla mnie to troche generalizujecie sprawę chłopcy.

Tommy powolny rozwój fotografi, przynajmniej jeśli idzie o freeski to brak mediów (magazynów) i ich sprzedawalności. Nikt nie kupuje zdjęć bo po co? Dyscyplina jak widzisz rozwija się dobrze, może brak sensownych gór, snowparków i młodych ludzi którzy zapłacą za wyciąg i nie będą podchodzić, wtedy ich budowa kosztem stoków będzie się opłacać.

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Dakine Konkurs!!!

Nie tyle generalizują co się po prostu mylą.

A oto co mam na obronę swojego stwierdzenia:

Konkurs HEAD'a na ski2die w ubiegłym sezonie.
Pomysł był mój - żeby coś się działo - namówiłem HEAD'a na kilka drobnych nagród - bez problemu je przekazali. Poprosiłem Jacka, żeby poświęcił trochę swojego czasu i poskładał do kupy regulamin takiego konkursu - udało się. Banerek z info o konkursie wisiał sobie bezboleśnie przez ponad miesiąc i nikomu krzywdy nie zrobił.
Na konkurs przyszło kilkanaście zgłoszeń (co oznacza, że komuś się chciało i chwała mu za to). Siedliśmy sobie wspólnie i wybraliśmy najlepsze naszym zdaniem foty. Foty zostały opublikowane, nagrody rozesłane i koniec tematu.

Chłopaki z HEAD'a przybili piątkę, a kilkanaście zdjęć leży sobie u mnie na dysku w katalogu "konkurs09". Nikt nie zamierza ich do niczego wykorzystywać.

Nazywanie tego działania "żenadą" daje pikny obraz sytuacji :) ... że tak powiem "litości" ludzie. Sport ma się dobrze, firmy też się mają dobrze, fotki z centrali są piękne, międzynarodowe wytyczne w wielu przypadkach zabraniają używania w celach promocyjnych wizerunku innych zawodników, niż ci z teamów International - czyli choćby nawet firmy w PL na uszach stawały to reklamy w naszych gazetach (których i tak nie ma) będą z Jonkiem, Tannerem, czy Seth'em, a nie z naszymi prosami.

Zawsze można jednak ponarzekać na to, że ktoś coś robi i "głupi" konkurs zamiast skłonić do wysłania JEDNEJ foki, skłania do napisania JEDNEGO hejterskiego kommenta :)

Uwaga - w tym roku na ski2die będzie co najmniej kilka konkursów (w tym na pewno jeden fotograficzny) - pomny tego co powyżej już dziś zaznaczę, że nie zbieram niczego - tym bardziej za niską cenę :)

Peace

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Dakine Konkurs!!!

no i chyba na tym powinnismy zakonczyc ;]