Temat: Najazd

Witam,
mam takie pytanie odnośnie najazdu.
Chce sobie postawić rurkę w ogródku tylko zastawiam się z czego najlepiej jest zrobić najazd.
Może macie jakies projekty własne jak to zrobić??
Pozdrawiam

2

Odp: Najazd

najlepsze są z rusztowań budowlanych, dużo miejsca na górze a przy tym łatwo zmontować

3

Odp: Najazd

Mój przepis:
4 przęsła z rusztowania = ok 180 cm. wysokości + na to europaleta pokryta jakimś materiałem (kolejne 20 cm) + trochę ziemi, płyty pilśniowe, deski, 4 m3 śniegu i najazd gotowy ! ;D
jęsli chcesz to za około 2 tyg. , jak wrócę do domu mogę podesłać Ci focie mojego zacnego przydomowego mini-ski parku ;D

Odp: Najazd

u nas jak są warunki to każdy z łopatą przychodzi i jedziemy :D

5

Odp: Najazd

no jak co to dawac foto ...

6

Odp: Najazd

ja tez poprosze o foto :)

7

Odp: Najazd

a czym najlepiej zastąpić igielit jak nie ma śniegu??

8 (edytowany przez sznerchu 2009-11-03 00:17:58)

Odp: Najazd

lodem :P

grubym chodnikiem ogrodowym(sztuczna trawa) z czyms sliskim pokrytym

9

Odp: Najazd

ja mam rusztowanie, 4 deski na gorze, troche sniegu, na zjezdzie drabina, na szczeblach polozona deska i wiecej kombinowac nie trzeba, ze sloniem i ekpia smigalismy przez cala zime i jeszcze wiecej.

10

Odp: Najazd

http://supersklep.pl/c103-przeszkody/i52002-snow-drop-techramps
cena przestrasza

11 (edytowany przez Pyter 2009-11-03 18:42:52)

Odp: Najazd

Trochę wyobraźni i wszystko da się zrobić.
<obrazek>
<obrazek>

12

Odp: Najazd

Mam takie pytanie. Mianowicie wczoraj zbudowałem z kolegami najazd właśnie ze sztuczną trawą, polaliśmy ją wodą, polaliśmy na nią coś Ludwikopodobnego i ogólnie najazd był pod dość dużym kątem (30-40stopni). Jak się okazało prędkość praktycznie zerowa!! miałem lekkiego zonka szczególnie po tym jak widziałem naprawdę wiele nagrywek na yt z tego typu działającym najazdem... co może być nie tak ? jakieś rady ?