31

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

no kutwa, chlopaki... jezdze 11lat chyba juz cos potrafie, wydaje mi sie ze tak ze 180bym musial miec, boje sie ze te arv'ki 175 moga okazac sie za krotkie choc bardzo chcialbym dorwac wlasnie arv'ki bo slysze o nich duzo dobrego. sam juz nie wiem... mowcie co o tym wszystkim myslicie...

32

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

Skoro wiesz czego chcesz, jakich długości szukasz, to po co pytasz?
Jeździsz długo, potrafisz się określić, podobają Ci się arv to albo sobie zarób na nie w wolnym czasie, albo szukaj czegoś tańszego po tym forum, na allegro, po sklepach internetowych i na pewno w końcu na nie trafisz. Odnośnie wiązań to już wiele w pokrewnych tematach było na ich temat powiedziane, poszukaj po forum).

33

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

Jaki rozmiar skorupki wejdzie mi do mojo 11?!

34

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

mike2352 napisał/a:

Jaki rozmiar skorupki wejdzie mi do mojo 11?!

Que? Każdy, zależy jak wiązanie będzie zamontowane na narcie...

35

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

cjhcesz to mam tanie narty do "wszystkiego" Ninthward Laurent Thevenet za 699zł uzywki, ale moze ze 4-5 dni w sezonie. Dziury po jesterach. Nartaa jest do parku i do puchu. Cos w stylu wlasnie ARV'aki Armady.

http://www.getboards.com/snow/twintips/ninthward09/ninthward_lt.html

36

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

sry wielkie za off topa ale nie bede zakladac nowego tematu a ten ma dosyc pasujaca nazwe (no moze nie jest to narta na poczatek ale jakos tak zielonosc mi siadla na glowe :D)
otoz czy oplaca sie brac udzial w walce o te K2 Sethy- http://skocz.pl/darte

2xwiazania montowane byly- to mi jakos tak najbardziej krzywo podchodzi...

sry za off top raz jeszcze ale zaraz aukcja sie konczy, a nie czaje nawet za bardzo po ile Sethy uzywki w Polandzie chodza...

pzdr

37

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

kurde a myślałem ze ja jestem wysuszony, znajomi co mnie długo nie widzieli się pytają czy bylem w Oświęcimiu czy ciągnę procha. mam 185/76i wystają mi żebra. To wy chyba musicie mieć anoreksje. Ale jest jeden plus, byłem teraz w kaprun i oddawałem po kilkadziesiąt skoków dziennie (zdarzały się niedoloty i przeloty bo wiało) i kolanka się nawet nie zagrzały a miałem pozrywane wiazadla

38

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

Żeby nie zakładać nowego tematu, podczepię się tu- jestem zielony w temacie i chce kupić narty, rozglądając się wstępnie znalazłem chyba w miarę odpowiednie na początek, 4 modele:
Rossignol S2 Park 180
K2 Disorderly 179
Volkl Ledge 176
Majesty Comic 181
to będą moje pierwsze narty tt, chce ich używać w parku i trochę na trasie, które wybrać, czy dobre długości, no i jakie wiązania do nich? Może jakaś inna propozycja w tej klasie?
zapomniałbym mam 183cm wzrostu  i 78kg wagi.

39

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

wbrew powszechnym opiniom Volkl Ledge to dobra narta za małe pieniądze ;) symetryczna, leciutka, wysokie tipy i graficzka nie taka zła ;) jeszcze nie jeździłem ale tak mówię ze względnego obmacania xD

40

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

to wg powszechnej opinii to jest zła narta? :P
mi się dobrze na niej jeździło, ale Tobie miszczu chyba przydałyby się jakieś dłuższe :D

41

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

Czyli Ledge odpadają bo za krótkie? To które wybrać?

42

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

nie chce śmiecić, więc się tu spytam.
http://www.allegro.pl/item818578861_wiazania_freeride_freestyle_movement_freeski_12o.html
co myślicie o tych wiązaniach?

43

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

mam je ochote sprzatnac ci sprzed nosa jak bym mial marne 230, btw myslalem ze narty do wszystkiego to narty do d**y, nie lepiej zatrzymac slalomy i dokupic twin tipy normalnie jakies, ja tak mam i mi z tym dobrze

44

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

Mam na sprzedaż te movementy, używane dosłownie parę dni, dlatego cena niższa, stan idealny -> gg 3802322

45

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

To które wybrać? Jakieś propozycje?