46

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

Mój problem został rozwiązany, (jak zwykle pewnie na tym forum, nieoceniona okazala sie pomoc LS'a), wcisnoł mi zajebiste ARV z 08/09(sam chcialem xD) i narta jest sliczna:D nie mowie tu o grafice(bo i ta jest niebanalna) ale o wykonaniu narty, jej gabarytach itd...;] Do tego wiązania Mojo 11 i mysle ze jestem ustawiony na kilka przyszlych sezonów. W styczniu jadę do francji, mysle ze tam naprawde sprawdze jak te nartki się spisują, w tym do czego w sumie zostaly stworzone czyli allM (i moze juz nie bede taki zielony z freeski;] ). Reasumując, postaram się coś napisać o tej narcie niebawem.

47

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

ile cię kosztowały z wiązaniami, czy nowe i jaka dł.?

48 (edytowany przez mike2352 2009-11-23 21:26:39)

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

miLosz07 napisał/a:

ile cię kosztowały z wiązaniami, czy nowe i jaka dł.?

milo ze kogos to zainteresowalo:)
Armada ARV 175cm, 1600zl za wszystko;] + 30zl przesylka, jestem mega zadowolony, narty wyglądają lepiej niż w sklepie, w folii, nie dotykane, nie śmigane :D

Na allegro patrzylem, byly ARV'ki ale juz za 1300 bez wiązań, do tego nie bylo opcji za pobraniem co zniechecilo mnie juz na wstepie.

49

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

Grafika ładna, w moje jj też się świeca jak psu jajca:P, ale co z tego jak i tak po kilku wypadach będą porysowane przez coś w deseń Atomic sl 11 grubych dziadków, w kolejkach do wyciągu;p

Wygląd nie jest najważniejszy;)

50

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

Patrycze napisał/a:

Grafika ładna, w moje jj też się świeca jak psu jajca:P, ale co z tego jak i tak po kilku wypadach będą porysowane przez coś w deseń Atomic sl 11 grubych dziadków, w kolejkach do wyciągu;p

Wygląd nie jest najważniejszy;)

no jasne ze nie, dlatego tez napisalem ze mowie o jej wykonaniu:) a jesli chodzi o wykonanie to, to juz jednak ma znaczenie w przypadku narty. A co do kolejek i starych dziadkow nic mi nie mów :D wole o tym nie myslec :( cóż zawsze tak jest... na szczescie jade do francji i tam te kolejki sie jakos rozbijają, napewno nie ma czegos takiego jak w polsce czy czeskich ciechach ze zjezdzasz pod wyciag na srednio przygotowanej trasie, a w kolejce kazdy pcha ci sie do przodu, przecinajac przy tym twoje narty ;/ do tego twintip z tylu choroni nam troche narte przed najechaniem jej przez kogos z tylu, nie wiem ile razy mialem tak ze nie moglem sie ruszyc w kolejce i w pierwszej chwili nie wiedzialem dlaczego, a no dlatego zawsze sie okazywalo ze jakis mily Pan lub rownie mila Pani stala mi na narcie, nie przejmujac sie mną, ale radośnie śmiejąc sie do swojej koleżanki Helgi :P

51 (edytowany przez Bitels 2009-11-23 23:35:48)

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

mike2352 napisał/a:
Patrycze napisał/a:

Grafika ładna, w moje jj też się świeca jak psu jajca:P, ale co z tego jak i tak po kilku wypadach będą porysowane przez coś w deseń Atomic sl 11 grubych dziadków, w kolejkach do wyciągu;p

Wygląd nie jest najważniejszy;)

no jasne ze nie, dlatego tez napisalem ze mowie o jej wykonaniu:) a jesli chodzi o wykonanie to, to juz jednak ma znaczenie w przypadku narty. A co do kolejek i starych dziadkow nic mi nie mów :D wole o tym nie myslec :( cóż zawsze tak jest... na szczescie jade do francji i tam te kolejki sie jakos rozbijają, napewno nie ma czegos takiego jak w polsce czy czeskich ciechach ze zjezdzasz pod wyciag na srednio przygotowanej trasie, a w kolejce kazdy pcha ci sie do przodu, przecinajac przy tym twoje narty ;/ do tego twintip z tylu choroni nam troche narte przed najechaniem jej przez kogos z tylu, nie wiem ile razy mialem tak ze nie moglem sie ruszyc w kolejce i w pierwszej chwili nie wiedzialem dlaczego, a no dlatego zawsze sie okazywalo ze jakis mily Pan lub rownie mila Pani stala mi na narcie, nie przejmujac sie mną, ale radośnie śmiejąc sie do swojej koleżanki Helgi :P

jest jeszcze opcja ze mozesz sciagac narty i wcisk w kolejke, jak do bramki dochpdzosz to wtedy zaczynasz wpinac narty
ale zeby to zrobic to musisz sie schylic i idealnie ulozyc je obok siebie, pozniej podciagnac odrobine nogawki zeby sie nie przyciely, wpinasz pierszego buta, kurde krzywo i wiazanie sie zapielo a but odskoczyl wiec musisz sie znow schylic (uwaga! nie mozesz odblokowac wiazania kijem!) zeby odblokowac to wiazanie, no i jedizesz dalej z zapinaniem. pozniej trzeba ulozyc spodnie na bucie itd
no i w sumie mozesz dodawac duzo od siebie, wedle inwencji  ;] łączyć wszystko w combosy itd ;p

52

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

Bitels napisał/a:

jest jeszcze opcja ze mozesz sciagac narty i wcisk w kolejke, jak do bramki dochpdzosz to wtedy zaczynasz wpinac narty
ale zeby to zrobic to musisz sie schylic i idealnie ulozyc je obok siebie, pozniej podciagnac odrobine nogawki zeby sie nie przyciely, wpinasz pierszego buta, kurde krzywo i wiazanie sie zapielo a but odskoczyl wiec musisz sie znow schylic (uwaga! nie mozesz odblokowac wiazania kijem!) zeby odblokowac to wiazanie, no i jedizesz dalej z zapinaniem. pozniej trzeba ulozyc spodnie na bucie itd
no i w sumie mozesz dodawac duzo od siebie, wedle inwencji  ;]

to ja już wole mieć te 5 rysek więcej...

53

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

GoodShit napisał/a:
Bitels napisał/a:

jest jeszcze opcja ze mozesz sciagac narty i wcisk w kolejke, jak do bramki dochpdzosz to wtedy zaczynasz wpinac narty
ale zeby to zrobic to musisz sie schylic i idealnie ulozyc je obok siebie, pozniej podciagnac odrobine nogawki zeby sie nie przyciely, wpinasz pierszego buta, kurde krzywo i wiazanie sie zapielo a but odskoczyl wiec musisz sie znow schylic (uwaga! nie mozesz odblokowac wiazania kijem!) zeby odblokowac to wiazanie, no i jedizesz dalej z zapinaniem. pozniej trzeba ulozyc spodnie na bucie itd
no i w sumie mozesz dodawac duzo od siebie, wedle inwencji  ;]

to ja już wole mieć te 5 rysek więcej...

w sumie to z tą nogawką masz racje, cza ją troche ulozyc;p
szczegolnie jak jezdzisz z krokiem w kolanach na pelnym rapie;D

54 (edytowany przez Bitels 2009-11-24 08:55:08)

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

no i widać kto rozumie a kto nie(?) ;]

i jeszcze jedno
niech Ci slużą nartki majk, pogressu oraz zajawki.

pozdro

55

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

:D  Trzeba mieć dla potencjalnego ciecia taki tekst że każdy momentalnie odsuwa się od na metr. Powodzenia w testowaniu tekstów.

56

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

mozna sie z kolega jeszcze nurac kaskami, oczywiscie majac je na glowach, przejscie robi sie do samych krzeselek/orczykow/wagonikow itd

57

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

a jak siadasz to koniecznie trza krok w dół pięć razy podciągnąć, a kurtkę za kaptur do góry;p("Dzień świra")

58 (edytowany przez mike2352 2009-11-25 19:56:28)

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

haha ale sie usmialem ;D boscy jestescie :) w moich wielkich porach mam takie gigantyczne kieszenie (jak sie tam cos wsadzi to sie i tak tego nie czuje) na bokach, no i znajomy wsadzil mi tam rano, przed wyjsciem, po browarze do kazdej, oczywiscie ja nic o tym nie wiedzac jezdzilem z tym "balastem"(jak sie nie wie, a przez to nie pije to, jest to balast: ) no i przez pol dnia spodnie co zjazd poprawialem i myslem ze tak bardzo schudlem w ciagu jednego dnia, heh... kumpel dzwoni na stoku i pyta "i jak? oprozniles zbiorniczki?"  a ja "o c b?" no i sie wyjasnilo czemu sie meczylem z porami przez caly dzionek;]

nie moge sie doczekac tego stycznia chopoki;/
a wy gdzies jedziecie teraz i mozecie sie pochwalic? że pozwole sobie spytac?(nie bede przeciez nowego wątku zakladal...)

PS. Dziex za dobre słówko;], Zajaffffffka kipi gęsta, z progressem tez mam nadzieje ze bedzie kozak, wiec zycze tego samego!

59

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

ja ostatnio tylko na desce klozetowej grinduje, sniegu ani widu ani slychu. moze gdzies na ferie dopiero ;/
bless

60

Odp: Jestem nowy, zielony, proszę o rady. Jaki sprzęt, na początek?

fajnie, że kupiłeś te dechy. ja w val thorens dwa razy byłem, może w tym roku też się ogarnie jak bozia da. ja mam fischery worldcup sc 170cm i armady alpha 1 176 przy wzroście 177, ale coś czuję że fischery pójdą w odstawkę teraz :p