16

Odp: Serwis w Poznaniu?

tak się składa że mieszkam na saperskiej ;)

oddałem tam kiedyś narty (co prawda slalomki) no i... bardzo żałuje, posmarowali dobrze ale ślizg zmienił kolor w kilku miejscach, naostrzyli tak sobie ale zjechali pół krawędzi...
zdecydowanie nie polecam!

dobry serwis mają jeszcze na giełdzie narciarskiej na dąbrowskiego, ale też trzeba chwilę zagadać żeby zakumali że znasz się na rzeczy i że muszą się postarać. Jak oddasz tam narty kilka razy to potem fajne rabaty dają.

17

Odp: Serwis w Poznaniu?

Wielkie dzieki :)

Skoro mieszkasz na saperskiej to rozumiem ze cos usypujemy z pierwszym sniegiem? :P

18

Odp: Serwis w Poznaniu?

odswieze temat
potrzebuje zrobic serwis slizgow i wypelnic spora ryse!
jakies opinie, gdzie za rozsadna cene i naprawde dobrze robia takie rzeczy ? generalnie dowiedzialem sie ze dobrze by bylo wkleic nowy fragment, bo z takiego dlugiej rysy kofix odpadnie !
jakies doswiadczenia ?

19

Odp: Serwis w Poznaniu?

kudłaty to tak muszakski na rakoniewickiej skiteam choć drogi robią wszystko bardzo dobrze.no i gdzieś na obornickiej jest serwis muszę się dowiedzieć dokładnie gdzie.

20

Odp: Serwis w Poznaniu?

ja dziś oddałem dechy na dąbrowskiego, wszystko z z pracownikami można dogadać, wiedzą co robią ! polecam bo to nie 1szy raz.

21

Odp: Serwis w Poznaniu?

ee ostatecznie wzialem i sam sobie zrobilem pelen serwis nart ! nie sa to dechy na zawody, tylko do tluczenia ! wiec pakowanie 100zl komus do kielni jest bez sensu !
zalalem dziure samemu kofixem, warstwowo, odtluszczajac fest miedzy kazda warstwa...wyszlo zajebiscie !
teraz tylko czekam na duza ilosc sniegu !

22

Odp: Serwis w Poznaniu?

No widzisz jaki zdolny z Ciebie chłopak :D