1 (edytowany przez Szczepan 2010-01-05 13:09:46)

Temat: LICENCJA ZAWODNIKA PZN'u

Ok, więc część z Was pewsnie wie co to licencja zawodnika PZN'u. Kosztuje to jakies grosze bodajze 30zł na rok. Tak więc CI ktorzy chca być klasyfikowani w oficjalnych mistrzostwach polski PFO 2010 co napewno pomoże im w AZS'ie itp. instytucjach to proszę podeślijcie ten plik wypełniony i podpisany do mnie na mejla.

jednym słowem:

Druknij, wypełnij (zaznacz narciarstwo alpejskie) i pamiętaj o podpisaniu zobowiązania - a potem możesz zeskanować ten wniosek i mi odesłać - (papa Leski) dostawi pieczątke klubu (PSF) i pośle do PZN-u.


Jest to dość ważna sprawa. Nie mam czasu na odpowiedzi, co daje co nie daje dowiedzcie się sami. Jedno jest pewne nikomu nie wadzi 30zł na rok a można mieć tylko z tego same plusy. A jak nie to napewno lepiej byc branym pod uwage w M.P.

moj e-mil: szczepan@szczepankarpiel.pl

plik do pobrania tutaj --> http://www.pzn.pl/gfx/pzn/files/licencje/licencja_zawodnika_wniosek.pdf

ZDJECIE I PAPIERY LEKARSKIE MOZNA DOSLAC POTEM TO JUZ Z LESKIM SIE DOGADACIE CO I JAK.

2

Odp: LICENCJA ZAWODNIKA PZN'u

Ja tylko dodam, że oczywiście bez tego papierka MOŻNA startować w PFO i nawet wygrać :)

Nie jest to żaden wymóg, więc osoby tematem totalnie niezainteresowane mogą spać spokojnie.

Ponieważ PFO ma status oficjalnych Mistrzostw Polski - na podstawie wyników będzie zrobiona osobna klasyfikacja PZN. Wiąże sie to np. z klasami sportowymi (jakie są plusy posiadania takiej klasy pisać nie trzeba) i tak jak Szczepan napisał - plusy w AZS, ułatwienia w zdawaniu na studia, czy w toku studiów, a może nawet stypendium sportowe :)

I jeszcze raz podkreślę - ten papierek jest NIEOBOWIĄZKOWY więc kto nie chce może o sprawie zapomnieć, a kto jest zainteresowany nich czyta raz jeszcze post Szczepana i działa.

Peace

3

Odp: LICENCJA ZAWODNIKA PZN'u

możecie uaktualnić link bo cos nie dziala

4

Odp: LICENCJA ZAWODNIKA PZN'u

http://www.pzn.pl/gfx/pzn/files/licencje/licencja_zawodnika_wniosek.pdf

5

Odp: LICENCJA ZAWODNIKA PZN'u

UWAGA!

Przypominamy, że wszyscy zawodnicy, którzy chcą być wzięci pod uwagę w klasyfikacji Mistrzostw Polski MUSZĄ posiadać licencję zawodnika PZN.

DO SOBOTY 23.01 NALEŻY WYSŁAĆ WYPEŁNIONY WNIOSEK DOSTĘPNY POD ADRESEM: http://www.pzn.pl/gfx/pzn/files/licencje/licencja_zawodnika_wniosek.pdf NA ADRES leski@ski2die.pl
BARDZO WAŻNY JEST CZYTELNY PODPIS ZAWODNIKA, A W PRZYPADKU OS??B NIEPEŁNOLETNICH TAKŻE RODZIC??W LUB PRAWNYCH OPIEKUN??W. Z TEGO POWODU WSZYSCY, KT??RZY PRZESŁALI JUŻ SWOJE WNIOSKI SĄ PROSZENI O PONOWNE ICH WYPEŁNIENIE I CZYTELNE PODPISANIE!

29.01 należy złożyć w Biurze Zawodów zdjęcie (do legitymacji), BADANIA LEKARSKIE oraz uiścić opłatę w wysokości 30 zł

6

Odp: LICENCJA ZAWODNIKA PZN'u

jak wyslac podpis mailem ?

7

Odp: LICENCJA ZAWODNIKA PZN'u

wypełnić wniosek wydrukować i zeskanować

8

Odp: LICENCJA ZAWODNIKA PZN'u

i wpłacić kasę na konto PZN żeby prezes miał na nową furę albo inne gadżety

9

Odp: LICENCJA ZAWODNIKA PZN'u

a skąd wiedziałeś, że na nową furę zbieram ;P

10

Odp: LICENCJA ZAWODNIKA PZN'u

hehe ... nie wiedziałem że jesteś już prezesem PZN ale jak tak to już na nową furę nie potrzebujesz. hehe

11

Odp: LICENCJA ZAWODNIKA PZN'u

hehe ... jak bym był prezesem PZN to bym ew. na odrzutowiec zbierał ... a na poważnie to pewnie większość z tych 30pln idzie na wyprodukowanie takiej ładnej plastikowej "licencji" i chyba prawdziwemu prezesowi nic do tego.

To już bardziej ze mnie zdarli, bo żeby tych wszystkich chłopaków i dziewczyny pozgłaszać to musiałem PSF zarejestrować w PZN jako klub sportowy ... a roczna opłata to już cztery cyferki wiec grubo :(

Jutro od rana zaczynamy z Kostkiem budować na Harendzie - przed godzinką byłem na wizytacji - armatki pracują i jakoś źle to nie wygląda - jutro się przekonamy ile tego śniegu już jest i co z tego będzie można zbudować.

Peace :)

12

Odp: LICENCJA ZAWODNIKA PZN'u

Good luck i nie broń już tego pzn Lesio :-)

13

Odp: LICENCJA ZAWODNIKA PZN'u

a jak mam wypelnic 4 zakladke o klubie sportowym skoro do zadnego nie naleze?? I czy te badania lekarskie to u zwyklego lekarza sportowego załatwiac??

14

Odp: LICENCJA ZAWODNIKA PZN'u

ogolem prosil bym o szybka odpowiedz bo do 23 malo czasu mi zostalo

15

Odp: LICENCJA ZAWODNIKA PZN'u

ostatni do bronienia pzn jestem ... ale współpraca (z naciskiem na słowo praca z mojej strony) to co innego - próbować zawsze warto - a co bedzie zobaczymy.

klub sportowy to już ja wypełniam :) - należysz do klubu PSF

bless