Temat: Malowanie kasku

Ma ktos jakies opcje na przemalowanie kasku? Teraz wlasnie wpadl mi taki pomysl do glowy, aby sobie kask przemalowac, obecny kolor mi sie znudzil, a nowego kasku przez kolor kupowac nie bede :P Moze ma ktos w tym jakies doswiadczenie ?

2

Odp: Malowanie kasku

Ja mając podobamy problem zacząłem go zaklejać wlepami, teraz mam ok 90 sztuk i juz nie widać oryginalnego koloru;-)

3

Odp: Malowanie kasku

ja podobnie, fajne nalepy = fajny kask:)

4

Odp: Malowanie kasku

Możesz aerografem pomalować i potem jakimś lakierem bezbarwnym pokryć. Ale co by Cię koszty nie zabiły to trzeba mieć znajomości :)

5

Odp: Malowanie kasku

ok juz sie zabralem do malowania, kupilem lakier matowy czarny w sprayu, najpierw zmatowilem powierzchnie kasku papierem sciernym, pozniej pozaklejalem wszystko i pomalowalem, kask narazie schnie jak bedzie wszystko gotowe to wstawie zdjecia :P

6

Odp: Malowanie kasku

powodzenia ! ;]

7

Odp: Malowanie kasku

<obrazek>
Mniej wiecej tak wyszlo jak widac, musze jeszcze zrobic pare malych poprawek [smugi i kropki gdzieniegdzie]

8

Odp: Malowanie kasku

haha, fajnie nawet wyszlo:) tiuning kasku:P

9

Odp: Malowanie kasku

<obrazek>
tu już po poprawkach :P

10

Odp: Malowanie kasku

no i gangsterka! aż gruby bilon leży na stole, widać że nie przelewki.

11

Odp: Malowanie kasku

boro napisał/a:

no i gangsterka! aż gruby bilon leży na stole, widać że nie przelewki.

haha na stole lezy budzet na nastepny tutorial pod tytulem jak z butow po dziadku zrobic hot doggery :P

12

Odp: Malowanie kasku

obawiam sie ze ten budżet bedziesz musial przeznaczyc na los (SZCZESLIWY!!!) w totka... zeby dokonac takiej przeróbki :D

13

Odp: Malowanie kasku

mike2352 napisał/a:

obawiam sie ze ten budżet bedziesz musial przeznaczyc na los (SZCZESLIWY!!!) w totka... zeby dokonac takiej przeróbki :D

pff kupie czerwony mazak flex zwieksze plastelina a inne patenty wystrugam z drewna i bedzie git :D

14

Odp: Malowanie kasku

grunt, to byc kreatywnym nie? :P
swoją drogą, jak juz poruszamy sie w temacie "tiuningu"(chocby optycznego) to jak to sie ma do nart? ktos widzial jakies przerobione narty? Zastanawiam sie, jak to musi wygladac.

15

Odp: Malowanie kasku

był taki temat     czek dis ałt  http://ski2die.pl/forum/viewtopic.php?id=2125  ;]